Uwagi dot. spraw technicznych

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: MetalMan »

Nasz czujna Pani Administrator wykryła błąd i już wsio ładnie śmiga. Wypadałoby podziękować :roll:

DZIĘ-KU-JE-MY :P
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: Padre »

Inno pisze:Czy jest jakiś problem z edycją postów? Bo już drugi użytkownik w ostatnim czasie nie mógł/umiał tego zrobić. Proszę dać mi znać.
Khem, nie mogl :P
Moge edytowac tylko te posty, ktore napisalem na danym komputerze. Poniewaz pisuje z pracy i z domu, czasem jedyna opcja jest dla mnie usuniecie postu i napisanie na nowo. Idzie sie przyzwyczaic.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
unknowSoldier
Intronek
Posty: 34
Rejestracja: 07 sty 2012, 16:43
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gliwice

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: unknowSoldier »

Dzisiaj co chwile serwer pluje błędem 503 :(
5w4
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: highwind »

Może średnia to sprawa techniczna, ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym pomysłem dezaktywowanie naliczania postów w temacie "Oceń poprzedni utwór", podobnie jak ma to miejsce w dziale "Gry i zabawy" (jeśli szanowni użytkownicy nie mieliby nic przeciwko, oczywiście ;)). Już mi niezręcznie tam pisać, bo nabiłem za jego pośrednictwem prawie 10% moich postów, a tak naprawdę za wiele do forumowego dorobku nie wnoszą :P
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: Inno »

highwind pisze:Może średnia to sprawa techniczna, ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym pomysłem dezaktywowanie naliczania postów w temacie "Oceń poprzedni utwór", podobnie jak ma to miejsce w dziale "Gry i zabawy" (jeśli szanowni użytkownicy nie mieliby nic przeciwko, oczywiście ;)). Już mi niezręcznie tam pisać, bo nabiłem za jego pośrednictwem prawie 10% moich postów, a tak naprawdę za wiele do forumowego dorobku nie wnoszą :P
Naliczanie postów można wyłączyć dla całego działu, nie da się dla pojedynczego wątku. Myślałam nad tą kwestią już wcześniej, ale na razie stwierdziłam, że nie będę dyskryminowała całego działu "Muzyka". Może w przyszłości zmienię zdanie, na razie nabijaj sobie na zdrowie. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 297
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: apohawk »

albo po prostu przenieś wątek do działu, który nie nalicza postów
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: highwind »

@Up. Ewentualnie przenieść wątek "Oceń" do "Gier i zabaw". W każdym bądź razie - dzięki ;)
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: Inno »

Wcześniej tam był. O tym też myślałam, żeby go wywalić z powrotem. Zobaczymy. Nie jest to aż taki ważny problem, żeby trzeba było na gwałt decydować.
Obrazek
Awatar użytkownika
tsoproject
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:24
Płeć: nieokreślona

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: tsoproject »

Sugestia: Linki powinny otwierac sie w nowym oknie.
We're born alone, we live alone, we die alone. Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we're not alone. /Orson Welles/
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: highwind »

Środkowy przycisk myszy?
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: Akolita »

highwind pisze:Środkowy przycisk myszy?
Nie każdy ma. A prawoklik i "otwórz w nowej karcie" to już jednak za dużo czynności, jak na taką drobnostkę.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: highwind »

Jak chcę otworzyć w nowej karcie, klikam środkowym, Jak nie chcę - lewym. Jeśli ta zmiana pozbawi mnie drugiej z wymienionych możliwości - protestuję :P

EDIT: można spróbować też kombinacji ctrl+LPM (nowa karta), shift+LPM (nowe okno), działa w Firefoxie.
Awatar użytkownika
tsoproject
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2013, 12:24
Płeć: nieokreślona

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: tsoproject »

Nie kazdy wie o tym ze mozna to otwierac w ten sposob... wystarczy np. target="_blank" i ulatwi zycie wielu osobom
We're born alone, we live alone, we die alone. Only through our love and friendship can we create the illusion for the moment that we're not alone. /Orson Welles/
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2120
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: Drim »

Środkowy przycisk myszy?
Aaaaaaa... czad xD xD xD
Serio, nie wiedziałem.

A myszkę z kółkiem które można kliknąć to w "media" za 20 dychy sprzedają.

BTW.

Prawy i otwórz w nowej karcie.
Nie bądźmy barbarzyńcami.

Ps; a ja jestem oficjalnie fochnięty na administrację bo mi wiadomość nie doszła. :cry:
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Uwagi dot. spraw technicznych

Post autor: qb »

Z tymi linkami to poszukam.


Jaka wiadomość nie doszła?
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
ODPOWIEDZ