Reorganizacja forum

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Reorganizacja forum

Post autor: Inno »

W niedługim czasie mam zamiar zacząć reorganizować forum, zmienić ułożenie działów, utworzyć nowe działy, poprzenosić wątki. Zrobi się trochę bajzel, więc proszę o cierpliwość.

Pamiętam, że ktoś miał wątpliwości, czemu dział „Nieśmiałość” znajduje się w „Introwertyzmie”, m.in. to właśnie zmienię.

Piszcie, jeśli macie jakieś pomysły, uwagi, propozycje.
Obrazek
silgar
Introwertyk
Posty: 124
Rejestracja: 06 paź 2009, 0:10
Płeć: nieokreślona

Re: Reorganizacja forum

Post autor: silgar »

Co popchnęło administrację do napisania regulaminu? Czyżbyśmy się źle zachowywali? :twisted:

Jak mówią na każdego się paragraf znajdzie.
3. Proszę pisać posty posługując się poprawną polszczyzną. Poprawna pisownia umożliwia użytkownikom lepsze zrozumienie treści postu i jest wyrazem szacunku wobec dyskutantów.
No nie marc? ;)

Aaaaa i dajcie edycje postów bo strzeliłem straszliwego byka...
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Inno »

silgar pisze:Co popchnęło administrację do napisania regulaminu? Czyżbyśmy się źle zachowywali? :twisted:
Nie, zachowujecie się jak aniołeczki ( :lol: ), ale dobrą podstawę do banowania trzeba mieć. :twisted:
silgar pisze:Aaaaa i dajcie edycje postów bo strzeliłem straszliwego byka...
Jest opcja edycji postów.
Obrazek
silgar
Introwertyk
Posty: 124
Rejestracja: 06 paź 2009, 0:10
Płeć: nieokreślona

Re: Reorganizacja forum

Post autor: silgar »

Wiesz co, posty, które napisałem po dzisiejszej przewie edytować mogę ale wcześniejszych nie. Poradziłem sobie usuwając posta i pisząc co na nowo ale to chyba tez nie był dobry pomysł... Ech ta dzisiejsza technika... ;)
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Inno »

I tak lada dzień będzie styl forum zmieniany, wtedy się poprawi, jak coś będzie nie tak.
Obrazek
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Reorganizacja forum

Post autor: higsa »

Ojej a co to jest? :shock:
Długo tak będzie?
To tylko żart, sufixx, no nie? :roll:
Przecież nasze introwertyczne oczy nie są przyzwyczajone do takich jaskrawych kolorów!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Inno »

Styl można zmienić, nie ma problemu. Znajdź jakiś fajny, zalinkuj tutaj i zobaczymy.
Przekopałam się przez pewne ilości szablonów i ten wydał mi się najlepszy. Z tych całkowicie ciemnych nie trafiło się nic, co by było warte użycia, według mnie.
Jeśli ktoś zaproponuje ciemny szablon, który się spodoba na forum, wymienimy.
Wersja phpbb 3.0.6 albo phpbb 3.0.7.
Obrazek
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Reorganizacja forum

Post autor: MetalMan »

Poprzedni był zdecydowanie lepszy. Nie rozumiem po co był zmieniany :roll:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Inno »

Pojawił się błąd, przez który przestały działać ankiety, a w przyszłości i inne opcje.

Jak napisałam, jeżeli ktoś ma na oku jakiś fajny szablon albo umie stworzyć, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby pokazał, a wymienimy.

A, i jeszcze:
wygląd można sobie zmienić w panelu użytkownika, w zakładce "ustawienia forum". W starym stylu nie działają ankiety i nie ma (być może na razie) shoutboxa.
Obrazek
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Reorganizacja forum

Post autor: qb »

MetalMan pisze:Poprzedni był zdecydowanie lepszy. Nie rozumiem po co był zmieniany :roll:
Po to, żeby forum było efektywne, a nie tylko efektowne.


Prosimy o krytykę, ale konstruktywną. Jeśli widzicie problem i wiecie jak go naprawić to napiszcie, ale teksty w stylu powyższych są trochę nie na miejscu. Niektóre osoby, Inno np., bardzo się angażują w ten portal i to nie jest fajne czytać tylko narzekania.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
silgar
Introwertyk
Posty: 124
Rejestracja: 06 paź 2009, 0:10
Płeć: nieokreślona

Re: Reorganizacja forum

Post autor: silgar »

Poproście sufixxa żeby zamienił kolor tła i czcionki to będzie prawie jak po staremu ;)

Mi się ten podoba, jest jakiś taki bardziej profesjonalny choć tamten trzeba przyznać był bardziej oryginalny.

A będzie można edytować posty? Bo ja trąba jestem i mi się to często przydaje...

A już widzę, posty dodane po zmianie szablonu edytować można.
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Reorganizacja forum

Post autor: higsa »

qb pisze:Prosimy o krytykę, ale konstruktywną. Jeśli widzicie problem i wiecie jak go naprawić to napiszcie, ale teksty w stylu powyższych są trochę nie na miejscu. Niektóre osoby, Inno np., bardzo się angażują w ten portal i to nie jest fajne czytać tylko narzekania.
Masz racje. :roll:
Przepraszamy kochaną, miłościwie nam panującą tu Carycę Inno.
I na usprawiedliwienie siebie możemy dodać, że wpisy były nieprzemyślanym wybrykiem zszokowanych tak radykalną zmianą dzieci, wstyd nam :oops:
Ale już się zreflektowaliśmy.
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Kamil »

Jako, że dawno nie zaglądałem w to miejsce, to dopiero teraz się wypowiem..
Więc tak, dziwnie to teraz wygląda, acz to po części kwestia przyzwyczajenia.. ale sympatycznie jest...
Najbardziej mnie wzruszył obrazeek u góry (logo?) Tj ludzik a obok napis i serduszko... aż łezka się w oku kręci ;)

Swoją drogą, zauważyłem, że część osób ma nowe avatary... Inno - twój jest naprawdę rewelacyjny..
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Inno »

Kamil pisze:Najbardziej mnie wzruszył obrazek u góry (logo?) Tj ludzik a obok napis i serduszko... aż łezka się w oku kręci ;)
:lol: Nie jest tam na stałe, planuję w tym pasku umieścić jakąś grafikę albo zdjęcie. Ale niełatwo znaleźć coś pasującego tematycznie.
Kamil pisze:Swoją drogą, zauważyłem, że część osób ma nowe avatary... Inno - twój jest naprawdę rewelacyjny..
Dziękuję. ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Kamil »

Inno pisze:
Kamil pisze:Najbardziej mnie wzruszył obrazek u góry (logo?) Tj ludzik a obok napis i serduszko... aż łezka się w oku kręci ;)
:lol: Nie jest tam na stałe, planuję w tym pasku umieścić jakąś grafikę albo zdjęcie. Ale niełatwo znaleźć coś pasującego tematycznie.
Nie zmieniałbym tego, ew zachowałbym styl - "ręcznie" paintowo rysowany ludzik i podobnie napis,.. Mi się to jakoś kojarzy z innym światem,.. tym takim, dziecinnym czy wewnętrznym..
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
ODPOWIEDZ