Reorganizacja forum

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Inno »

Kamil pisze:Nie zmieniałbym tego, ew zachowałbym styl - "ręcznie" paintowo rysowany ludzik i podobnie napis,.. Mi się to jakoś kojarzy z innym światem,.. tym takim, dziecinnym czy wewnętrznym..
Pomyślałam grafice/zdjęciu, bo ożywiłoby to wygląd forum i przełamało granatową monotonię u góry.
Np. coś takiego, przy czym jest to bardzo prowizoryczne zrobione i tylko żeby zobaczyć, jak mniej więcej mógłby wyglądać ten pomysł zrealizowany.
http://www.imagebam.com/image/91deb775282726
Obrazek
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Kamil »

Inno pisze: Np. coś takiego, przy czym jest to bardzo prowizoryczne zrobione i tylko żeby zobaczyć, jak mniej więcej mógłby wyglądać ten pomysł zrealizowany.
http://www.imagebam.com/image/91deb775282726
Ale ten napis na tym bym zrobił w stylu "ręcznego paintowego" napisu..
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Inno »

Kamil pisze:Ale ten napis na tym bym zrobił w stylu "ręcznego paintowego" napisu..
Ale co ogólnie myślisz, lepsze coś w tym stylu niż takie jak teraz?
Obrazek
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Reorganizacja forum

Post autor: MetalMan »

"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Kamil »

Inno pisze:
Kamil pisze:Ale ten napis na tym bym zrobił w stylu "ręcznego paintowego" napisu..
Ale co ogólnie myślisz, lepsze coś w tym stylu niż takie jak teraz?
"Prostota" widoczna obecnie mnie urzekła, więc za zmianą za bardzo nie jestem.. Znowu ten .. projekt w postaci logo/zdjecia/tła trochę jakby nas pokazuje, więc.. ciężko powiedzieć.. Ale to co jest obecnie, jest oryginalniejsze
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Kamil »

Nie podoba mi się obecne logo... tamto było takie .. słodkie, czułem się kochany przez napis wtedy obecny ;)
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Reorganizacja forum

Post autor: Inno »

Domyślam się. :P Na razie to wszystko wersje tymczasowe. Proszę o cierpliwość. 8)
Obrazek
silgar
Introwertyk
Posty: 124
Rejestracja: 06 paź 2009, 0:10
Płeć: nieokreślona

Re: Reorganizacja forum

Post autor: silgar »

Ja tam wolę nie być kochany przez admina ale ten hipek na rysunku był ekstra, pasował do stylu.
ODPOWIEDZ