Ostatnie posty

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
Pałer_Frytas
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 16 lis 2007, 16:55
Płeć: nieokreślona

Ostatnie posty

Post autor: Pałer_Frytas »

Czy możnaby aktywować opcję aby pokazywało nieczytane posty? Bo tak to troche nie bardzo można się zorientować co już czytaliśmy i kiedy ;]
5w4
INTP
ABASCUS!
radek

Post autor: radek »

O właśnie takie coś by się przydało, zwłaszcza, że często mnie loguje podwójnie i nie wiem co czytałem, a co nie i muszę sprawdzać po kolei
Awatar użytkownika
el quatro
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 12 lis 2007, 15:31
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Katowice

Post autor: el quatro »

Jak daje "Nowy temat" to automatycznie się loguję do głównego forum i pokazuje mi niepokazane posty, to chyba jedyny sposób(używam Firefoxa)
Awatar użytkownika
Pałer_Frytas
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 16 lis 2007, 16:55
Płeć: nieokreślona

Post autor: Pałer_Frytas »

Należy to uruchomić w odpowiedniej opcji konfiguracji forum php.
Sam aminowałem kilku już forum (które upadły z braku zainteresowania) więc mniej więcej umiem to obsłużyć. No na przykład:
http://nietylkometal.cba.pl

osobiście włączyłbym jeszcze sporo opcji na tymże forum ale to nie moje trampki więc sie nie wcinam. Nie mniej podtrzymuje mój apel o opcje "Nieczytane posty" ;]
5w4
INTP
ABASCUS!
Awatar użytkownika
grabaż
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 25 paź 2007, 9:01
Płeć: nieokreślona

Post autor: grabaż »

siedzę w pracy na IE6, w domu na FireFox'ie...
w obu przeglądarkach ikonki "nowe posty" zapalaja się na pomarańczowo dopiero jak ja napiszę jakiś post... wtedy zmieniają się i mogę zobaczyć, że dany temat jest nowy...
w zasadzie można patrzeć na datę ostatniego posta... no ale skoro jest opcja z tymi kolorowymi postami, czemu tak działa? :roll:
nonconformist!
____________
introvert_78%
Zablokowany