Portal randkowy dla introwertyków

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
mehow1992
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2013, 16:47
Płeć: nieokreślona

Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: mehow1992 »

Witam, po pierwsze chcialem napisac ze sam nie wiem czy jestem introwertykiem ,bo niechce juz byc sam. Jakis dlugi czas temu wpadlem na pomysl zeby napisac prosty portal randkowy,ale po jakims czasie porzucilem ten pomysl bo nie mialem czasu. W ostatnim czasie mialem przykrą sytuacje z ekstra no i pomysl z portalem wrocil,z ta roznica ze bylby tylko dla intro randkowy dla samotnych intro, bo juz nie chce powtorzyc bledu. Portal bylby bardzo prosty, zadnego wydziwiania, ale najpierw chcialbym sie spytac czy inni maja ten sam problem co i co mysla o takim portalu.
Rozumiem ze istnieje duze prawdopodobienstwo ze ktos napisze: "Ale introwertycy wlasnie czuja sie dobrze gdy sa pozostawieni sami sobie."
Jakis czas temu gdzies przeczytalem ze ktos przegral 20 lat zycia, ja poprostu nie chce przegrac swojego.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: qb »

Jeśli masz czas i ochotę to rób, może ktoś na tym skorzysta, ale pamiętaj że potem z tym się wiąże wiele pracy. Jakoś trzeba sprawdzić kto jest intro, kto faktycznie chce skorzystać, kto przyszedł żarty sobie robić albo coś innego.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Milukante »

Marzę o takim portalu. Inicjatywa jak najbardziej słuszna, jednakże nie nastawiam się, że coś takiego powstanie. Pozostają fora psychologiczne, bo tam jest trochę "intrusków" i w ogóle sporo inteligentnych ludzi. Miałem dość niedawno konto na sympatii i stwierdzam, że taki portal to dla introwertyka jakaś masakra.

Jako, że miałem tu pyska już nie otwierać, ze względy na to, że miałem tu konto i skasowałem, muszę się przedstawić, żeby nie udawać, że jestem tu nowy :-mikamves-.
LukasWro
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 02 paź 2013, 22:35
Płeć: nieokreślona

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: LukasWro »

Chyba iqelite jest mniej więcej takim portalem, można tam zrobić test osobowości Junga, z podziałem na 16 podtypów.
Poza tym dużo na takich(ogólnie randkowych) portalach jest własnie introwertyków. Na samym IqElite jest to mniej więcej 50%.

Jak chcesz zrobić własny portal, to z ciekawości zapytam, jak chcesz zdobyć odwiedzających?
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Milukante »

Chyba nie wierzysz w to co piszesz.
"5,211,366 osób jest już z nami!" Z czego połowa to introwertycy. :D Dobry żart.
To samo gówno co na innych tego typu, a teksty typu portal inteligentnych należy traktować jako reklamę dla naiwniaków. Po za tym inteligenty to nie synonim introwertyka. Wśród innych osobowości też nie brakuje tych co mają sporo pod kopułą.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Drim »

czy inni maja ten sam problem co i co mysla o takim portalu.
Ciekawa sprawa. Rejestrowałem się na tym portalu, jakiś czas temu, właśnie z chęcią dowiedzenia się co introwertycy sądzą o portalach randkowych. Czy intro ma szansę i takie tam.

Uderzyłem na najpopularniejszy czyli Sympatię. Statystycznie to co 3 miesiące w mojej grupie "zainteresowań" * przybywało z 200 osób. Oczywiście co 3 miesiące też uchodziło 200 osób albowiem "love is in the air", tak więc to było na poziomie: wynik szukania 380 osób.

Co myślę o takim portalu ? Bez sensu. Jest ich dużo, Sympatia, eDarling, mydwoje, Facebook od biedy a i ktoś o jakimś IQelite nowym mówi. Prawda, płatne, ale hej, PKB samo nie urośnie ! Bez sensu, skoro portali jest wiele to na kolejny nie trafi wiele osób, większość pójdzie na te popularniejsze. Tam jest większa częstotliwość wejść i nowych profili oraz większe prawdopodobieństwo randki. Przecież nie jest tak że introwertyk chce tylko introwertyczki, to głupota, lekkie ekstra też bywają urocze.

Właściwie osób które szufladkują się jako introwertycy jest niewiele, spotykałem się z introwertyczkami i za każdym razem kiedy mówiłem im o introwertyzmie to z ich strony było zdziwienie, że coś takiego istnieje, i je aż tak dobrze opisuje.

A ja na S. miałem akurat dopisane że jestem lekkim intro... dopiszesz to swój swego znajdzie.

Milion uczestników ? Bujda. Sympatię można oceniać na max 100 000 aktywnych.

* 160-165, brunetka/szatynka, duży tyłek i takie tam
mehow1992
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2013, 16:47
Płeć: nieokreślona

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: mehow1992 »

To moze zrobic cos innego. Moze dalo by rady zrobic 2 tematy: jeden dla facetow, ktorzy szukaja, a drugi dla kobiet.
2 tematy w jakies kategorii no i posty w stylu:
Michał lat 21
Województwo:Opolskie
Hobby:XYZ
Czego szukam w kobiecie:XYZ
Czego nie szukam w kobiecie:XYZ
Kontakt:XYZ

Oczywiście to tylko luźna propozycja najprostszej wersji nie pozbawiona wad.
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Milukante »

Nie wiem czy zbiorczy wątek by wypalił. Po jakimś czasie zrobiłby się duży bałagan i ciężko by było odnaleźć właściwe oferty w morzu postów (bo na pewno inni użytkownicy by się w nich udzielali). To już lepiej utworzyć specjalny dział, w którym każdy chętny zakładałby swój własny wątek. No i fajnie by było jakby w tytule każdego z tych wątków były podane wiek, płeć i miejsce zamieszkania (miasto albo województwo).
mehow1992
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2013, 16:47
Płeć: nieokreślona

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: mehow1992 »

No fakt, dobry pomysł, tylko trzeba tez wymyslec mechanizm kasowania wątków, a żeby nikt nic nie komentował pod pierwszym postem poprostu blokować czy zamykać.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Sorrow »

Sympatia jest c***owa.*

Na OkCupid jest sporo intro.

*- powstrzymuj się od przeklinania, niektórym może przeszkadzać czytanie takich rzeczy na forum - qb
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Milukante »

Sympatia jest c***owa.*
Ma chłopak rację. Nazwał po imieniu. :D
Na OkCupid jest sporo intro.
Spróbowałbym tam swego szczęścia, ale portal jest po angielsku, więc mocno mnie to zniechęca.

Sorrow
Szukałeś tam kogoś? Miałeś jakieś rozmowy z zainteresowanymi, spotkania, cokolwiek? Skąd wiesz, że jest tam sporo intro tak w ogóle?
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2121
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Drim »

Szok. Cóż takiego jest w Sympatii że aż trzeba się odnosić do takich słów ? Mogę prosić o słowo wyjaśnienia, nie przepadam za takimi rzutami bez argumentacji.

Nie wiem czy zbiorczy wątek by wypalił.
Na forum.nieśmiałość.net (ta, kryptoreklama) jest cały dział kontakty gdzie owszem, takie wątki o których wy piszecie się pojawiają. Mają wzięcie. Poznałem poprzez nie parę ciekawych osób.

Tylko że tutaj na forum jest pod coś takiego przygotowany temat i cisza tam panuje.
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Faramuszka »

Powiem tak: nigdy nie korzystałam z usług takowego portalu, więc nie wiem jaki jest w tym cel, by tworzyć kolejny, bo wydaje mi się, że jeśli zależy Ci na introwertyczce, to też jakoś to możesz chyba zaznaczyć w profilu (?), a i trzeba brać pod uwagę, że część introwertyków odpadnie przez swą niewiedzę odnośnie własnej osobowości.
A tutaj, jak ktoś uważa, że jest to potrzebne, to proszę bardzo i powodzenia ^^
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 297
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: apohawk »

Też podpiszę się pod wątpliwością "jak zaciągniesz introwertyków na ten portal?".
Kiedyś może bym skorzystał, ale teraz jestem zajęty, więc sorry :P
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Milukante »

apohawk pisze:Też podpiszę się pod wątpliwością "jak zaciągniesz introwertyków na ten portal?".
Ja tam bym się zaciągnął bez problemu. Jak komuś mocno zależy to by przyszedł bez oporów.
ODPOWIEDZ