Portal randkowy dla introwertyków

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
pustka
Stały bywalec
Posty: 216
Rejestracja: 18 mar 2011, 16:08
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Kalisz

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: pustka »

No ja jestem bardzo za. Jak będę szukać męża to mogłabym skorzystać.
Co jest, to jest. Co się zdarzy, to się zdarzy.
Awatar użytkownika
paranoik
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2010, 1:21
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: paranoik »

Jak dla mnie również każda szansa na znalezienie drugiej połówki jest dobra. Jeżeli komuś nie pasuje to po prostu przecież może się nie udzielać w tematach temu poświęconych. Nie zaszkodzi, a jak może pomóc to nie widzę przeszkód. Możliwe, że też bym się żywiej tym zainteresował.
"Achilles miał tylko piętę Achillesa. Ja mam całe ciało Achillesa. "
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Agon »

Jestem przeciw, to forum dla introwertyków na temat introwertyzmu, a nie portal randkowy. Zleci się tu jeszcze więcej nieśmiałych ekstrawertyków i powstanie jeszcze większy bajzel. Forum straci swój jako tako obiektywny charakter i stanie się mekką niewyżytych seksualnie życiowych ciap.

JESTEM NA NIE!!!
Awatar użytkownika
paranoik
Intronek
Posty: 29
Rejestracja: 26 cze 2010, 1:21
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: paranoik »

Ale po co od razu popadać w skrajność i wieszczyć koniec świata. Chyba masz trochę za duże mniemanie o tym forum (nie ujmując mu niczego) skoro sądzisz, że nagle przeobrazi się ono w portal dla zboczeńców szukających szybkiego numerku. Naprawdę trzeba mieć niezłą fantazję, żeby w to uwierzyć. Będzie dalej tak, jak jest, a relacje między użytkownikami bardziej się zacieśnią, a być może ci, którzy do tej pory nie mieli sposobności, żeby się bliżej zapoznać w końcu to zrobią. Wzbraniasz się przed tym jakby to była walka na śmierć i życie.
"Achilles miał tylko piętę Achillesa. Ja mam całe ciało Achillesa. "
Awatar użytkownika
przybysz
Pobudzony intro
Posty: 140
Rejestracja: 01 paź 2010, 16:51
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: przybysz »

Osobiście wolałbym to jako osobne forum/portal do którego byłby link na obecnym forum.
Wtedy nie byłoby problemów z tym co kto widzi i co widzieć chce.
No i mniejszy problem z prywatnością, kto chce zdjęcie wstawić to wstawia, itd.
Można by wtedy inne opisy profili porobić itd. W sensie zlikwidować tutaj parę opcji, typu status związku czy zainteresowania.
I skierować natężenie ruchu pro-związkowego na drugie forum.
Aczkolwiek jakby forum randkowe powstało tutaj, to nie traktowałbym tego jako koniec świata.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Agon »

przybysz pisze:Osobiście wolałbym to jako osobne forum/portal do którego byłby link na obecnym forum.
Wtedy nie byłoby problemów z tym co kto widzi i co widzieć chce.
Nie ma sensu trudzić się z tworzeniem nowego forum, bo tak się składa, że już kiedyś zdążyłem takie stworzyć jak to padło: http://introwersja.cba.pl/

Z tym, że zamiast tu usuwać statusy związku itp. to tam będzie takie ogólne forum dla intro pragnących anonimowości i spokoju, a tu można robić portal randkowy.
Awatar użytkownika
Cobretti
Intronek
Posty: 43
Rejestracja: 12 sty 2014, 14:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Cobretti »

Nie wiem w czym widzicie problem przecież założenie działu nikogo nic nie kosztuje i każdy ma prawo wyboru czy chciałby się tam udzielać czy też nie . Na pewno łatwiej wykonać coś takiego niż portal od zera. Trzeba korzystać z tego co już jest ,zrobić jakiś regulamin i schemat opisu siebie w poście dla tworzących tematy. Myślę że nie wpłynie to na jakość czy też wspomniany przypuszczalny burdel na forum. A dla tych co uważają że istnieję wiele tego typu portalów to rzeczywiście są sympatie ,fotki ale to wszystko skupia sie wokół tego kto jak wypadnie na zdjęciu, jakie ma oceny itp. Fajne byłoby coś w stylu randka w ciemno. Np z góry ułożony szablon pytań na które odpowiedzieć musi każdy "poszukujący" podczas tworzenia własnego wątku(np stosunek do posiadania dzieci ,malzenstwa itp)
Ostatnio zmieniony 12 paź 2014, 1:29 przez Cobretti, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 472
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Polan »

Jak ma to komuś pomóc, to czemu nie? Jak na razie, ludzie od tych anonsów, nie opuszczali za bardzo swoich tematów, to wiele raczej nie zmieni. A jak będzie to odzielne podforum, to można łatwo omijać.
Awatar użytkownika
Irracjonalny
Pobudzony intro
Posty: 159
Rejestracja: 14 wrz 2014, 21:12
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Irracjonalny »

Jeżeli całe forum ma się przekształcić w portal randkowy - jestem na nie.
Jeżeli będzie to w jakimś dziale/podforum - może być, może nie być; siadam okrakiem na barykadzie w tym przypadku.
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Demon Hunter »

Miłą, sympatyczną zapoznam w celu matrymonialnym :mrgreen:

Jeśli to by było pod postacią podforum to mnie to osobiście przeszkadzać nie będzie, a może i któregoś pięknego dnia skorzystam ;) Gdyby całe forum miało się przekształcić w swatkę to nie, nie, nie, trzy razy nie :) Czyli w sumie to popieram mojego szanownego przedpiszcę :)
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: highwind »

Nie wiem skąd się wziął pomysł, żeby forum przekształcać w portal randkowy. DAFUQ you guys? Tak jak Drim napisał - tematy o poszukiwaniu drugiej połówki wrzuci się do nowego podforum, a jak ktoś będzie chciał stworzyć podobny temat, to będzie miał do tego odpowiednie miejsce. Sprawa wręcz porządkowa. Jak ktoś nie będzie chciał widzieć tego podforum, to zostanie dodany do grupy, dla której będzie ono niewidoczne i tyle. Agon rzucił jakimś ochłapem o drugim forum - proszę włożyć tę informację do przegródki "między bajkami". Chill out.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 850
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Agon »

Ok, to luz. Myślałem, że to forum ma się zmienić w pełni w portal randkowy dla intro. Ale może zanim zacznie się tu coś zmieniać, to warto sprawdzić czy tego typu rzeczy w ogóle przynoszą efekty? Bo jak mają tu się tworzyć frustraci, to jestem nadal na nie.

Może czegoś nie wiem, ale jak do tej pory żaden z intronów, którzy zakładali tu matrymonialne tematy nie poznał przez to swojej drugiej połówki. Pomyślmy czy to w ogóle ma sens, zbierzmy jakieś dane. Jeśli już coś robić to z głową.
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Demon Hunter »

Frustraci byli, są i będą. Można spojrzeć na to tak: będzie oddzielne podforum to sfrustrowani będą się matrymonialnie produkować na podforum. Jak go nie będzie, to co jakiś czas będziemy mieli temat, w którym jakiś pryszczaty onanista będzie się żalił, że jakimś cudem jeszcze żadna księżniczka jego domostwa nienawiedziła i nie zechciała dzielić z nim żywota.

Czy ma sens to bardziej się pewnie okaże jeśli coś takiego powstanie. Może niektórzy nie chcą zakładać takich tematów, a jak będzie odpowiednie miejsce do tego, to zrobią to i ich poszukiwanie odniesie jakiś skutek. Stworzenie podforum nic nie kosztuje, można spróbować, najwyżej jak nic się tam nie będzie działo, to się je zlikwiduje i po krzyku.
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
Ceper
Introwertyk
Posty: 66
Rejestracja: 11 paź 2014, 0:05
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Gdynia

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Ceper »

Ja bym zrobił wątek "Spotkania" jako dostępny tylko dla zalogowanych i podzielił go wg lokalizacji np na 16 województw+zagranica i już niech każdy kto chce się spotkać czy zapoznać z kimś niech zakłada wątek już w danej lokalizacji, która go interesuje. A w swoim wątku to już sam może napisać czy szuka partnera na stałe czy tylko chce się przejść z kimś na spacer czy najpierw popisać a później spotkać. Myślę, że taki element w opisie byłby jasnym komunikatem a jednocześnie nie tworzyłby wątku typowo randkowego. Lepsze to niż "Status związku" przy każdym poście...
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: highwind »

Jeśli w polu status związku wybierzesz opcję poziomej kreseczki - wtedy ta informacja nie będzie się wyświetlała przy twoich postach.

Pomysł z szesnastoma podforami w forum "spotkania" mi się nie podoba. Strasznie by to wydłużyło listę for. Jeśli zaś chodzi ci o zrobienie 16 tematów, to wolę już opcję z podziałem na miasta - tak jak to wygląda teraz. Skupmy się na kwestii podforum o charakterze matrymonialnym. Jak chcesz modyfikacji działu spotkania, to załóż temat w "pomysły i uwagi" z prośbą o wyrażenie opinii użytkowników i innych adminów.
ODPOWIEDZ