Portal randkowy dla introwertyków

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 297
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: apohawk »

Tak, ale nie wystarczy ci 5 osób w całym portalu. Potrzebujesz o wiele więcej. (kilkadziesiąt tysięcy? nie wiem)
No good deed goes unpunished.
mehow1992
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2013, 16:47
Płeć: nieokreślona

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: mehow1992 »

NIe no, bez przesady, nie myśle wlasnie o jakimś wielkim portalu gdzie bedzie 1000 ogloszen, zrobily by sie problemy z kontrolą tego wszystkiego. Na forum jest wątek w stylu, "Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?". Mysle o czyms podobnym ale TYLKO dla tych ktorzy kogos szukaja, badz chcialyby poczatowac/porozmawiaz z płcią przeciwną (lub według orientacji ;p). Na chwile obecna to tyle, nic wielkiego, nic na sile.
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Milukante »

Z jednej skrajności w druga popadasz. Może akurat znalazł bym dziewczynę w tych pięciu. Kto wie? Nic takiego jednak nie powstanie, bo ludzie się wstydzą, boją albo są negatywnie nastawieni. Po za tym co niektórzy intro są tak zrośnięci ze sowim samotnictwem, że wyzbyli się potrzeby partnerstwa z drugim człowiekiem. Jakby admin(ka)/modek założył/założyła odpowiedni dział, to mógłbym nawet jako pierwszy założyć taki wątek, tak na przetarcie szlaków. Oczywiście wstęp byłby tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2120
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Drim »

Z jednej skrajności w druga popadasz.
Zacznijmy od tego że nazwa tematu wprowadza w błąd. Portal randkowy dla introwertyków = portal randkowy dla introwertyków. Nie temat: szukam dziewczyny na forum dla introwertyków. Trochę organizacji, ludzie.
Nic takiego jednak nie powstanie, bo ludzie się wstydzą, boją albo są negatywnie nastawieni.
Każdy na tym forum ma prawo założyć nowy temat. Kiedyś nawet założyłem o homoseksualizmie, któryś z was może założyć o ogłoszeniach że jest się samotnym.

Ludzie nie są negatywnie nastawieni, są nastawieni racjonalnie. Są w internecie miejsca gdzie dużo łatwiej o znalezienie partnera czy to do seksu, czy do rozmowy dlatego większość skieruje się w celu poszukiwań właśnie w te rejony. Można oczywiście rozłożyć sieci na jakąś zabłąkaną rybkę ale w ogólnym rozrachunku, czas to pieniądz.

Dlatego lepiej zalogować się na czaterię, interię czy cokolwiek.
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Milukante »

Portal randkowy dla introwertyków = portal randkowy dla introwertyków. Nie temat: szukam dziewczyny na forum dla introwertyków.
Cel ten sam, więc tematy pokrewne.
Każdy na tym forum ma prawo założyć nowy temat. Kiedyś nawet założyłem o homoseksualizmie, któryś z was może założyć o ogłoszeniach że jest się samotnym.
Fajnie by było, że istniał jednak specjalny dział na tego typu ogłoszenia.
Ludzie nie są negatywnie nastawieni, są nastawieni racjonalnie.
Gwoli ścisłości ja miałem tylko na myśli introwertycznych ludzi i to bardziej tych skrajnych.

Dlatego lepiej zalogować się na czateri ... cokolwiek.
Fatalny pomysł jak dla mnie, no ale znałem jedną osobą co tak się poznała, z drugą. Oboje introwertycy, choć ona do końca pewna nie była.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2120
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Drim »

Cel ten sam, więc tematy pokrewne.
Dobra, może być.
Fajnie by było, że istniał jednak specjalny dział na tego typu ogłoszenia.
Moim zdaniem, jeśli chodzi o mikro skalę w jaką celuje to forum, dział "Związki", "Spotkania" i "Użytkownicy" w zupełności wystarczy.
Gwoli ścisłości ja miałem tylko na myśli introwertycznych ludzi i to bardziej tych skrajnych.
Czyli z tematu "portal randkowy dla introwertyków" powoli zaczyna się robić "portal randkowy dla skrajnych introwertyków". :? Nie wiem gdzie można spotkać takie osoby. Przyznaję, raczej nie na forach dyskusyjnych ani na portalach randkowych. Czyli jednak "portal randkowy dla skrajnych introwertyków" byłby celnym strzałem. Pytanie tylko, czy oni chcą randkować i związkować.
Fatalny pomysł jak dla mnie, no ale znałem jedną osobą co tak się poznała, z drugą. Oboje introwertycy, choć ona do końca pewna nie była.
Czemu fatalny ?
W każdym razie, osoba którą znasz nie jest wyjątkiem. Introwertycy przesiadują na czatach, większość z nich co prawda nie ma pojęcia czym jest introwertyzm, ale spotkać takiego nieświadomego swego charakteru introwertyka na czacie czy portalu randkowym do rzeczy rzadkich nie należy. Heh, powiedziałbym nawet że na takich zabawkach siedzi więcej nas niż Ekstra.
Awatar użytkownika
Tytus
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 03 lis 2013, 15:58
Płeć: nieokreślona

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Tytus »

"Właściwie osób które szufladkują się jako introwertycy jest niewiele, spotykałem się z introwertyczkami i za każdym razem kiedy mówiłem im o introwertyzmie to z ich strony było zdziwienie, że coś takiego istnieje, i je aż tak dobrze opisuje. "

Ja z innej beczki.
Podajesz się za eksperta introwertyzmu.Możesz określić(scharakteryzować) dokładnie,bo jak jak czytam rózne,przeróżne wątki na tym portalu mam coraz większą trudność w znalezieniu chociaż jedną wspólną cechę...
Awatar użytkownika
Tytus
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 03 lis 2013, 15:58
Płeć: nieokreślona

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Tytus »

mehow1992 pisze:NIe no, bez przesady, nie myśle wlasnie o jakimś wielkim portalu gdzie bedzie 1000 ogloszen, zrobily by sie problemy z kontrolą tego wszystkiego. Na forum jest wątek w stylu, "Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?". Mysle o czyms podobnym ale TYLKO dla tych ktorzy kogos szukaja, badz chcialyby poczatowac/porozmawiaz z płcią przeciwną (lub według orientacji ;p). Na chwile obecna to tyle, nic wielkiego, nic na sile.
To działaj :)
mehow1992
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2013, 16:47
Płeć: nieokreślona

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: mehow1992 »

Forum mam w sumie postawione tylko nie wiem jak to do konca rozwiazac. Drugie wyjscie to dac poprostu request do admina zeby cos tu stworzyl. Problem polega na tym ze nie wiem czy trzeba by robic 1 watek dla 1 osoby, czy jakos inaczej, albo zrobic strone internetowa a nie forum, ale to juz wiecej zachodu.
Widze ze sie troche offtop zrobil, dlatego prosilbym o wypowiedzi jak oczekujecie zeby to bylo zrobione.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2120
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Drim »

Nasza energia wyczerpuje się kiedy kierujemy naszą percepcję na zewnątrz, na obcych ludzi (czy też rzeczy które po prostu są dla nas nieciekawe) a magazynuje się w chwilach kiedy skupiamy się na życiu wewnętrznym.

Ekstrawertycy oczywiście na odwrót. Stworzeni do życia społecznego, towarzyskiego itd.

Pomiędzy są hybrydy, właściwie to osoby u których ten ubytek energii przy jednych i drugich czynnościach jest minimalny.

Introwersja - ekstrawersja z łaciny to skierowanie do wewnątrz i na zewnątrz.

Pewnie jak wszystko, jest to jakiś biologiczny mechanizm który ma ułatwić nam przetrwanie, jeśli chodzi o dokładność.
Awatar użytkownika
Tytus
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 03 lis 2013, 15:58
Płeć: nieokreślona

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Tytus »

Drimlajner pisze:Nasza energia wyczerpuje się kiedy kierujemy naszą percepcję na zewnątrz, na obcych ludzi (czy też rzeczy które po prostu są dla nas nieciekawe) a magazynuje się w chwilach kiedy skupiamy się na życiu wewnętrznym.

Ekstrawertycy oczywiście na odwrót. Stworzeni do życia społecznego, towarzyskiego itd.

Pomiędzy są hybrydy, właściwie to osoby u których ten ubytek energii przy jednych i drugich czynnościach jest minimalny.

Introwersja - ekstrawersja z łaciny to skierowanie do wewnątrz i na zewnątrz.

Pewnie jak wszystko, jest to jakiś biologiczny mechanizm który ma ułatwić nam przetrwanie, jeśli chodzi o dokładność.
czym więc zainteresować introwertyka? I Kiedy (czy w ogóle) jesteśmy w stanie przestać być kimś "obcym"?
Generalnie jest tak,że w towarzystwie osoby ,którą darzymy sympatią nie nudzimy się,a świadomość,że mamy kogoś bliskiego (nawet na odległość) dodaje nam energii.
Czy introwertykowi ,jeśli przekazujemy mu tę informację,że ma w nas przyjaciela i życzliwą osobę,pomaga to w czymś???
mehow1992
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 01 lis 2013, 16:47
Płeć: nieokreślona

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: mehow1992 »

To zależy czy oczekuje czegoś więcej niż przyjaźń. Ale pomaga.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2120
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Drim »

czym więc zainteresować introwertyka?
Każdy ma własny, unikalny, zestaw zainteresowań.
Kiedy (czy w ogóle) jesteśmy w stanie przestać być kimś "obcym"?
Nie rozumiem pytania. Przestać być kimś "obcym" w znaczeniu stać się osobą "swoją" czyli... zaobrączkować fokę ? Czy może awansować w hierarchii osób "obcych" z pozycji /cześć-cześć/ przez pozycje /znajomy/ /kolega/ /bliski kolega/ /przyjaciel/ /bliski przyjaciel/. Zapewne ten awans możliwy jest poprzez stworzenie platformy którą można określić jako: podobne charaktery, podobne podejście do życia, podobne poczucie humoru. Nie wiem jak ludzie zdobywają przyjaciół bo i sam mam ich ograniczoną ilość... do ekhem = 0.
Generalnie jest tak,że w towarzystwie osoby ,którą darzymy sympatią nie nudzimy się,a świadomość,że mamy kogoś bliskiego (nawet na odległość) dodaje nam energii.
Nudzimy się, oj nudzimy. Nuda to powszechnie występujący stan i błędem jest pogląd że ona nie występuje. Do życia trzeba od czasu do czasu wprowadzać jakieś nowe elementy i tak dalej. Próbować tą nudę minimalizować, ale ona występuje naturalnie i tak. To czym ją minimalizujemy za np. dwa lata może być dla nas nudne itp.

Nie rozumiem jak osoba może dodawać energii. Mam elektrownię w brzuchu i sam ją tworzę, wampir ze mnie marny. Mam bliską koleżankę, idzie nam płynnie ale energie czerpię nie z tego że ona mnie lubi tylko z tego że sam jestem z siebie zadowolony, z tego kim jestem itp.
Czy introwertykowi ,jeśli przekazujemy mu tę informację,że ma w nas przyjaciela i życzliwą osobę,pomaga to w czymś???
Mi kiedyś takie komunikaty pomogły zrozumieć, że w życiu słowa nie mają żadnej wartości, liczą się tylko czyny. No ale na samych czynach czegoś trwałego nie można zbudować, powiedzieć taką formułkę nie zaszkodzi, pytanie czy idzie za tym jakiś zestaw działań... jak nie to tylko kolejne puste słowo.
Awatar użytkownika
Tytus
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 03 lis 2013, 15:58
Płeć: nieokreślona

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Tytus »

Drimlajner pisze:
czym więc zainteresować introwertyka?
Każdy ma własny, unikalny, zestaw zainteresowań.
Kiedy (czy w ogóle) jesteśmy w stanie przestać być kimś "obcym"?
Nie rozumiem pytania. Przestać być kimś "obcym" w znaczeniu stać się osobą "swoją" czyli... zaobrączkować fokę ? Czy może awansować w hierarchii osób "obcych" z pozycji /cześć-cześć/ przez pozycje /znajomy/ /kolega/ /bliski kolega/ /przyjaciel/ /bliski przyjaciel/. Zapewne ten awans możliwy jest poprzez stworzenie platformy którą można określić jako: podobne charaktery, podobne podejście do życia, podobne poczucie humoru. Nie wiem jak ludzie zdobywają przyjaciół bo i sam mam ich ograniczoną ilość... do ekhem = 0.
Generalnie jest tak,że w towarzystwie osoby ,którą darzymy sympatią nie nudzimy się,a świadomość,że mamy kogoś bliskiego (nawet na odległość) dodaje nam energii.
Nudzimy się, oj nudzimy. Nuda to powszechnie występujący stan i błędem jest pogląd że ona nie występuje. Do życia trzeba od czasu do czasu wprowadzać jakieś nowe elementy i tak dalej. Próbować tą nudę minimalizować, ale ona występuje naturalnie i tak. To czym ją minimalizujemy za np. dwa lata może być dla nas nudne itp.

Nie rozumiem jak osoba może dodawać energii. Mam elektrownię w brzuchu i sam ją tworzę, wampir ze mnie marny. Mam bliską koleżankę, idzie nam płynnie ale energie czerpię nie z tego że ona mnie lubi tylko z tego że sam jestem z siebie zadowolony, z tego kim jestem itp.
Czy introwertykowi ,jeśli przekazujemy mu tę informację,że ma w nas przyjaciela i życzliwą osobę,pomaga to w czymś???
Mi kiedyś takie komunikaty pomogły zrozumieć, że w życiu słowa nie mają żadnej wartości, liczą się tylko czyny. No ale na samych czynach czegoś trwałego nie można zbudować, powiedzieć taką formułkę nie zaszkodzi, pytanie czy idzie za tym jakiś zestaw działań... jak nie to tylko kolejne puste słowo.
Zdaję sobie sprawę,że w dzisiejszym świecie większość ludzi nie robi sobie nic z wypowiadanych słów ,obetnic itd.Ale są i tacy dla których słowo jest ważniejsze od wszystkiego.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2120
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Portal randkowy dla introwertyków

Post autor: Drim »

Ale są i tacy dla których słowo jest ważniejsze od wszystkiego.
You've made my day :lol: biedacy :lol: ech, a tak byłem zabsorbowany konsekwencjami pozwania nas do Strasburga. :)
ODPOWIEDZ