Pisanie (Internetowy Klub Autorów Rozmaitych)

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Versus

Pisanie (Internetowy Klub Autorów Rozmaitych)

Post autor: Versus »

A ja się interesuję pisaniem opowiadań. Pewnie znajdzie się tu jeszcze kilka osób które także się tym interesują. Może admini forum nie wezmą mi tego za złe, że umieszczę na forum małą reklamę do naszego klubu pisarskiego Ikar.


Internetowy Klub Autorów Rozmaitych (IKAR) zaprasza autorów i czytelników prozy do wspólnej zabawy. Tworzymy niezależny klub literacki, zrzeszający ludzi z pasją, pragnących doskonalić warsztat pisarski.

W dobie cudów techniki, rozwoju cybernetyki oraz kinematografii, zadziwiający a zarazem wielce podtrzymujący na duchu jest fakt, jak wielu młodych ludzi marzy, aby zostać pisarzami. Wydawać by się mogło, że we współczesnym świecie jest coraz mniej miejsca na tradycyjne książki. Jednak wystarczy przejrzeć tylko kilka z wielu internetowych portali literackich, aby zorientować się, że to nieprawda.

Internetowy Klub Autorów Rozmaitych jest tym, czego osobiście szukałem od dawna. Miejscem w sieci, gdzie mogę spotkać ludzi, którzy tak jak ja chcą pisać, gdzie jednocześnie można zawiązać nowe znajomości. Nie jesteśmy masówką, skupiającą setki różnej maści lepszych i gorszych autorów, a publikujący są niemal anonimowi. W ogóle nie jesteśmy portalem literackim. Zrzeszamy ludzi, którzy chcą uczyć się pisać prozą. Prowadzimy szereg warsztatów oraz zabaw literackich. Od czasu do czasu organizujemy większe projekty pisarskie, jak chociażby nasz ostatni pt. „Potwory zza światów”, w którym członkowie klubu pisali opowiadania o tym samym tytule, a później wszystkie kilkanaście tekstów jednocześnie wrzuciliśmy na jeden z portali literackich.

Celem klubu przede wszystkim jest dobra zabawa, rozwijanie talentu i dyskusje około literackie. Część z nas jest już po papierowym debiucie, część jeszcze przed, ale to nie ma większego znaczenia. Nie liczy się kto, ile i gdzie opublikował, ale na jakim poziomie są jego teksty.

Zapraszamy wszystkich na nasze forum, gdzie można się świetnie bawić, nie będąc nawet członkiem klubu. A tych, którzy myślą o wstąpieniu do nas, zapraszam do zapoznania się z warunkami rekrutacji. Wiem, że rekrutacja poważnie brzmi, ale tak naprawdę to jest mała próba, mająca na celu sprawdzić czy jesteś dobrym materiałem na przyszłego pisarza, czy zwyczajnym grafomanem. Staramy się trzymać poziom, a same chęci bycia autorem nie wystarczą, trzeba mieć jeszcze tę malutką iskierkę, z której można będzie w przyszłości wykrzesać prawdziwy ogień.

Mam nadzieję, że udało mi się zainteresować naszą ofertą choć jedną osobę. Przyszli pisarze polskiej prozy – łączcie się!
Awatar użytkownika
Naphthalene
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2008, 14:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Naphthalene »

Również piszę :wink: Obecnie pracuję nad esejem "Sympozjum Umierających Pulsarów" oraz tworzę cykl wierszy pt. "Analiza chemicznych łez". Piszę 2. część powieści science-fiction z cyklu "Heroina" pt. "Na horyzoncie zdarzeń". Pisaniem zajmuję się od 1. klasy szkoły podstawowej... tzn. wtedy były to dziecięce wierszyki i cykl opowiadań, ktory pomieściłam w trzech tomach :wink: Chetnie zapiszę się do IKAR-a i odwiedzę Twój blog :)
<ich bin kein schreibtischdichter mehr. ich bin ein zugdichter>
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

Naphatalene, może zamieścisz co nieco na forum? Możnaby stworzyć dział 'Twórczość forumowiczów' i nic nie stoi na przeszkodzie, abyś pochwaliła się tym, co piszesz. Jestem ciekawa Twoich opowiadań.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Post autor: Sorrow »

Dział "Twórczość Forumowiczów" byłby świetny :D .
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

Moim zdaniem dział "Hobby" jest odpowiedni do pokazywania w nim swojej twórczości i nie trzeba tworzyć innego. W końcu tworzenie zalicza się do zainteresowań. Można tam tworzyć własne tematy przeznaczone tylko na potrzeby autora lub włączyć się do stworzonych już tematów zbiorowych. No i można owoce swojej pracy przesyłać do redakcji: redakcja@theintrovert.pl

Zapraszam.
INFp, gr. B
VIncit

Re: Pisanie (Internetowy Klub Autorów Rozmaitych)

Post autor: VIncit »

Tak właśnie myslałam, czy nie skorzystac z cudownosci internetu i nie wstawic tekstów (*ekhu*gryzmołów*ekhu*) z szuflady dla szerszej publicznosci, bo w końcu od kogoś musze dostac baty i poprawic to co w nich kuleje ^^
IKAR brzmi fajnie (troche sie rozgladam po ich forum), więc może...? Lepsze to niż blog. I nie taki ze mnie znowu grafoman.
Chyba :]
ODPOWIEDZ