Darmowy internet- AERO2

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Arwena9
Introwertyk
Posty: 77
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:39
Płeć: kobieta
MBTI: Aspi/ ISFJ/4w5

Darmowy internet- AERO2

Post autor: Arwena9 »

Hej. Czy ktoś z Was słyszał lub korzystał z tego? Ja się dowiedziałam jakiś czas temu i myślę, że jest to dobry pomysł, jak z kasą krucho. Najwięcej emocji wzbudza wśród potencjalnych użytkowników przesłanie kopii dowodu osobistego. Mnie osobiście to nie odstrasza- firma istnieje już jakiś czas i nie słyszałam, żeby ktoś miał problemy z tego powodu. W tym tygodniu wyślę odpowiednie dokumenty. Dla zainteresowanych, a niezorientowanych :wink: : www.aero2.pl .
emfausto

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: emfausto »

nie ma nic za darmo... pewnie dzieło szatana :evil: trzeba cyrograf podpisać krwią...
Awatar użytkownika
Arwena9
Introwertyk
Posty: 77
Rejestracja: 29 maja 2014, 18:39
Płeć: kobieta
MBTI: Aspi/ ISFJ/4w5

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: Arwena9 »

No właśnie nie. Tu nie żadnych ukrytych kosztów.
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 297
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: apohawk »

Co godzinę cię rozłącza i trzeba wpisywać captche. Oczywiście przepustowość łącza jest adekwatna do ceny ;) tak 100-200 MB/h
No good deed goes unpunished.
arbuz25
Pobudzony intro
Posty: 130
Rejestracja: 10 paź 2012, 20:48
Płeć: mężczyzna

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: arbuz25 »

Korzystam w sytuacjach awaryjnych, gdy padnie mi net lub prąd i przez to nie działa mi router. Polecam.
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: Milukante »

Polecam. Działa zawsze, zasięg lepszy niż play, ping też.
Nie zgodzę się. Z zasięgiem są problemy, mimo iż mapka zasięgowa na ich stornie pokazuje co innego. Na ogół jest, ale w moim niedawnym miejscu zamieszkania (miasteczko 15-stotysięczne) nie byłem w stanie połączyć się ani razu (w moim mieszkaniu bo paręset metrów dalej już tak). Teraz mieszkam w Łodzi, 4 przystanki od Galerii Łódzkiej i nadal nie mam zasięgu w moim bloku. Korzystam i tak, bo potrzebuję go wtedy gdy jestem poza domem i wtedy mam dostęp do neta, zazwyczaj. Prędkość maksymalna 512 kb/s czyli ok 60 kB/s. Mierzyłem kilkanaście razy i przeważnie osiągało deklarowany transfer. Płacisz tylko kaucję, chyba w wysokości 20 zeta, jeśli dobrze pamiętam, plus koszty wysyłki papierów, które musisz przesłać do ich siedziby. Captcha jest wkurzający, ale da się to przeboleć, tym bardziej, że są są aplikacje na Androida wspomagające jego wpisywanie.
Awatar użytkownika
tanczacawdeszczu
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 05 mar 2014, 6:32
Płeć: kobieta
MBTI: ISTJ

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: tanczacawdeszczu »

Właśnie zajrzałam na stronkę tego AERO2 i taka prędkość to faktycznie tylko na smartfonach i tabletach bo nie wyobrażam sobie działać na laptopie czy na zwykłym komputerze przy takiej prędkości. Czy ta kaucja 20 zł to jednorazowe prawda dożywotnio?
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
Awatar użytkownika
tanczacawdeszczu
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 05 mar 2014, 6:32
Płeć: kobieta
MBTI: ISTJ

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: tanczacawdeszczu »

Do przeglądania na tabletach to taka opcja internetu AERO2 jest dobra i chyba głównie z ta myślą jest on. Nie wyobrażam sobie mieć w laptopie taką prędkość a słabszy internet świetnie nadaje się do przeglądania internetu w podróży o ile jest zasięg.
Milukante pisze:Prędkość maksymalna 512 kb/s czyli ok 60 kB/s. .
Nie zacina Ci stron w takiej prędkości?
"Sufixx"
W zasadzie jaka cena taka i prędkość. Cudów nie gwarantują. :D
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: qb »

tanczacawdeszczu pisze:Do przeglądania na tabletach to taka opcja internetu AERO2 jest dobra i chyba głównie z ta myślą jest on. Nie wyobrażam sobie mieć w laptopie taką prędkość a słabszy internet świetnie nadaje się do przeglądania internetu w podróży o ile jest zasięg.
Milukante pisze:Prędkość maksymalna 512 kb/s czyli ok 60 kB/s. .
Nie zacina Ci stron w takiej prędkości?
"Sufixx"
W zasadzie jaka cena taka i prędkość. Cudów nie gwarantują. :D
Kurde, kiedyś miałem łącze 128, ba! Kiedyś miałem modem zoltrix 56k!!! I było fajnie :P

Ale teraz jest dużo szitu na strony wrzucane, więc faktycznie może być mało :P
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: Milukante »

Nie zacina Ci stron w takiej prędkości?
Wiadomo, że trzeba dłużej poczekać niż w przypadku przeglądania stron na pececie czy laptopie, ale mi to wystarcza, bo i tak dostęp do neta na tablecie jest mi potrzebny najbardziej do gier, poczty, kilku aplikacji i map (te ładują się niestety dość wolno). No i mam zasięg w pracy na Aero2, gdzie 95% ludzi nie ma absolutnie żadnego zasięgu w telefonach, więc to nie lada "wyczyn" odnośnie tego dostawcy. W domu z tego rzecz jasna nie korzystam, bo mam szybki stacjonarny internet, więc byłoby to bez sensu.
Awatar użytkownika
tanczacawdeszczu
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 05 mar 2014, 6:32
Płeć: kobieta
MBTI: ISTJ

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: tanczacawdeszczu »

Milukante pisze:
Nie zacina Ci stron w takiej prędkości?
Wiadomo, że trzeba dłużej poczekać niż w przypadku przeglądania stron na pececie czy laptopie, ale mi to wystarcza, bo i tak dostęp do neta na tablecie jest mi potrzebny najbardziej do gier, poczty, kilku aplikacji i map (te ładują się niestety dość wolno). No i mam zasięg w pracy na Aero2, gdzie 95% ludzi nie ma absolutnie żadnego zasięgu w telefonach, więc to nie lada "wyczyn" odnośnie tego dostawcy. W domu z tego rzecz jasna nie korzystam, bo mam szybki stacjonarny internet, więc byłoby to bez sensu.
W domu korzystanie z tabletu gdy ma się stacjonarny szybszy mija się z celem.
Milukante pisze: Captcha jest wkurzający, ale da się to przeboleć, tym bardziej, że są są aplikacje na Androida wspomagające jego wpisywanie.
Jakie to aplikacje?
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
Awatar użytkownika
Milukante
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 30 maja 2013, 13:07
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Łódź

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: Milukante »

W domu korzystanie z tabletu gdy ma się stacjonarny szybszy mija się z celem.
Z celem się nie mija, bo gdy chcę sobie poleżeć w łóżku i coś poprzeglądać, pogadać na Skypie z dziewczyną, albo pograć (w coś co mam tylko na nim) to wtedy biorę tableta, a w domu przecież automatycznie przełącza się na WiFi więc mam na nim tak szybki transfer jak na pececie.
Jakie to aplikacje?
Ja korzystam z "Aero2 Asystent" w wersji darmowej.
Awatar użytkownika
tanczacawdeszczu
Introwertyk
Posty: 80
Rejestracja: 05 mar 2014, 6:32
Płeć: kobieta
MBTI: ISTJ

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: tanczacawdeszczu »

Milukante pisze: Z celem się nie mija, bo gdy chcę sobie poleżeć w łóżku i coś poprzeglądać, pogadać na Skypie z dziewczyną, albo pograć (w coś co mam tylko na nim) to wtedy biorę tableta, a w domu przecież automatycznie przełącza się na WiFi więc mam na nim tak szybki transfer jak na pececie.
A o tym nie pomyślałam.Faktycznie.Aczkolwiek bezprzewodowy ma troszkę gorszy zasięg od zwykłego neta. Dla mnie jest nieco wolniejszy może wpływ ma na to, że to mniejszy ekran[tablet] i mniej wygodnie jest szperać.
Milukante pisze: a w domu przecież automatycznie przełącza się na WiFi więc mam na nim tak szybki transfer jak na pececie.
Tak przełącza automatycznie Tobie czy mnie ale może są i tacy co z AERO2 chcą zrobić jedyną możliwość korzystania z neta. ja jestem uzależniona od internetu to w zasadzie i do toalety go zabieram ale są ludzie którzy tego nie potrzebują i korzystają od czasu do czasu posprawdzać pocztę więc taki słabszy AERO2 będzie dla nich odpowiedni.
Kochać to także umieć się roz­stać. Umieć poz­wo­lić ko­muś odejść, na­wet jeśli darzy się go wiel­kim uczu­ciem. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia, cza­sem wbrew własnemu.
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 527
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: jubei »

Ja to mam ale od wprowadzenia captcha nie używałem więc nie wiem jak bardzo to negatywnie wpływa na działanie. Technologia przyszłościowa bo jeszcze kilka darmowych lat ma działać. I tak - wyjaśnię wątpliwości - jest to darmowe.
Użycie najlepsze do komórek, szybko bardzo działa z operą mini. Jak ktoś kupi telefon dual sim to nawet karty nie musi zmieniać tylko akumulator to żre. Jako stacjonarny net to średnio, raczej mobilny faktycznie zasięg dobry. Ale jak ktoś używa opery turbo to może szybko działać na laptopie.
"Life is so unnecessary"
lukasamd

Re: Darmowy internet- AERO2

Post autor: lukasamd »

Mam ale używam bardzo rzadko, służy jako sprzęt na jakiś wyjazd lub awaryjny gdyby prądu / sieci nie było. Wiele osób niestety brało z myślą o np. zdalnym zarządzaniu czymś, albo torrentach (wolno bo wolno, ale leciało). Szkoda, bo teraz za to cwaniactwo wszyscy mają captchę (mam i ja...).

Wysłane z telefonu
ODPOWIEDZ