Gry komputerowe

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Viljar
Intronek
Posty: 38
Rejestracja: 02 mar 2017, 11:08
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: Viljar »

A ja nic tylko te Assassin's Creedy rozkminiam :) Spory wpływ na to ma muzyka z tej serii - uwielbiam i znakomicie się przy tym relaksuję :)

A poza tym regularnie wracam do Diablo 2. Tyle lat, tyle gier, tyle systemów operacyjnych, a ja nie potrafię się od tego uwolnić :)
Strzeż się ludzi, którzy nie lubią kotów (przysłowie irlandzkie)

Moja strona
Awatar użytkownika
deenty
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 01 kwie 2017, 11:05
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Tricity

Re: Gry komputerowe

Post autor: deenty »

Dziwna sprawa, bo interesuję się grami, ale bardzo rzadko gram. Śledzę newsy, oglądam i czytam materiały, ale praktycznie nie gram. A jeśli już, to zwykle jakieś indyki - kiedyś byłem wciągnięty w Don't Starve i The Binding of Isaac. W przeciągu ostatnich 2 miesięcy grałem w dwa tytuły - Oxygen Not Included oraz Hollow Knight. Kiedyś, lata temu, jakoś bardziej chciało mi się grać :P
Dzień dobry.
Morten
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2016, 7:33
Płeć: mężczyzna
MBTI: PB95
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Gry komputerowe

Post autor: Morten »

Krata_Browara pisze:Czy może gra ktoś z forumowiczów w Gwinta? Był taki czas, że we Wiedźminie tylko to mnie interesowało i przemierzałem Velen sztoby znaleźć kolejnego przeciwnika. Wczoraj właśnie ściągnąłem betę, pierwsze wrażenia pozytywne, ale ja ogólnie lubię karcianki, więc obiektywny nie jestem.
Zawsze lubiłem karcianki, ale Magica nigdy nie potrafiłem ogarnąć do końca, a Heartstone mnie odrzucał cukierowatością. Gwint jest natomiast dla mnie wprost idealnie i spędziłem całkiem sporo czasu na grze. Teraz już mniej, bo jakoś po wbiciu 15rangi na rankedach nie potrafię sobie wyznaczyć kolejnych celów (niby można grać o top1000 czy top100, ale to już tak nie motywuje)
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gry komputerowe

Post autor: Polan »

Morten pisze:
Krata_Browara pisze:Czy może gra ktoś z forumowiczów w Gwinta? Był taki czas, że we Wiedźminie tylko to mnie interesowało i przemierzałem Velen sztoby znaleźć kolejnego przeciwnika. Wczoraj właśnie ściągnąłem betę, pierwsze wrażenia pozytywne, ale ja ogólnie lubię karcianki, więc obiektywny nie jestem.
Zawsze lubiłem karcianki, ale Magica nigdy nie potrafiłem ogarnąć do końca, a Heartstone mnie odrzucał cukierowatością. Gwint jest natomiast dla mnie wprost idealnie i spędziłem całkiem sporo czasu na grze. Teraz już mniej, bo jakoś po wbiciu 15rangi na rankedach nie potrafię sobie wyznaczyć kolejnych celów (niby można grać o top1000 czy top100, ale to już tak nie motywuje)
Można też zebrać wszystkie premiumy. Jak pokemony.
Ja się w końcu zebrałem i dokończyłem te cudo. Bezmyślna jadka dobrze robi.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomektomek
Pobudzony intro
Posty: 144
Rejestracja: 05 gru 2015, 22:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: tomektomek »

Co jak co ale DOOM to świetnie zrobiona gra. No i wypaśnie się gra w 21:9 z wszystkim na max - tak powinny wyglądać gry (:
through blissful ignorance and terrifying awareness..
Morten
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2016, 7:33
Płeć: mężczyzna
MBTI: PB95
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Gry komputerowe

Post autor: Morten »

Polan pisze:Można też zebrać wszystkie premiumy. Jak pokemony.
Ale za niedługo będzie czyszczenie kont i nie do końca się to kalkuluje ;)
Krata_Browara
Introwertyk
Posty: 85
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:40
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: Gry komputerowe

Post autor: Krata_Browara »

Morten pisze:
Polan pisze:Można też zebrać wszystkie premiumy. Jak pokemony.
Ale za niedługo będzie czyszczenie kont i nie do końca się to kalkuluje ;)
Jak to czyszczenie kont? Dlaczemu?
Ten, kto wyzwala z siebie bestię, pozbywa się bólu bycia człowiekiem.
Awatar użytkownika
Polan
Intromajster
Posty: 473
Rejestracja: 16 lip 2014, 11:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gry komputerowe

Post autor: Polan »

Krata_Browara pisze:
Morten pisze:
Polan pisze:Można też zebrać wszystkie premiumy. Jak pokemony.
Ale za niedługo będzie czyszczenie kont i nie do końca się to kalkuluje ;)
Jak to czyszczenie kont? Dlaczemu?
Public Beta nadchodzi. Tyle że dostajesz spowrotem wszystkie beczki które kupiłeś + za rangi i level dodatkowe. No i kiedyś muszą ten sezon zakończyć więc i może z tego coś skapnie.
Awatar użytkownika
tomektomek
Pobudzony intro
Posty: 144
Rejestracja: 05 gru 2015, 22:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: tomektomek »

Jeśli ktoś lubi symulatory chodzenia to ostatnio skończyłem bardzo fajną grę P.O.L.L.E.N. - co prawda krótka ale za to jaka piękna (:
through blissful ignorance and terrifying awareness..
Awatar użytkownika
Motyla stopa
Introwertyk
Posty: 70
Rejestracja: 13 lis 2015, 20:13
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Gry komputerowe

Post autor: Motyla stopa »

Zagrajcie sobie w Moirai. Gra darmowa, pomysłowa, bardzo krótka (trwa około 10 minut) z ciekawym zakończeniem. Najważniejsze to nie zaspoilerować sobie końcówki i nie przejmować się grafiką, bo nie o to tutaj chodzi.
Awatar użytkownika
borek921
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2017, 0:34
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Brodnica, Toruń

Re: Gry komputerowe

Post autor: borek921 »

Motyla stopa pisze:Zagrajcie sobie w Moirai. Gra darmowa, pomysłowa, bardzo krótka (trwa około 10 minut) z ciekawym zakończeniem. Najważniejsze to nie zaspoilerować sobie końcówki i nie przejmować się grafiką, bo nie o to tutaj chodzi.
Zagralem, bardzo ciekawy pomysl :D goscie sobie zrobili eksperyment spolecznosciowy o eutanazji :D szkoda tylko, ze latwo mozna miec zepsuty efekt zamierzony tej gry, jezeli trafisz na kogos kto w odpowiedziach powpisywal sobie jakies bezsensowne ciągi znakow itp.
"Always knew I didn't belong in this world. I wasn't made for this. But I'll never forget- those who betrayed me, and those who never failed my trust. I'll be carrying nothing but this lesson: never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past. I'll never find peace here. So, I'll seek justice for myself. I'll choose the truth I like. - Agent 47
Suchy69
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 19 mar 2017, 20:01
Płeć: mężczyzna

Re: Gry komputerowe

Post autor: Suchy69 »

Spoko to Moirai ;). Ale mógłbyś wrzucić Twoj opis w
, borek921, bo jednak dużo zdradziłeś ;>.

Apropo, znacie może jakąś grę a la Darkest Dungeon, tyle że na Androida? Jakoś ostatnio nie mam w co grać na telefonie, wszystko mi się nie podoba ^^.
Awatar użytkownika
borek921
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2017, 0:34
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Brodnica, Toruń

Re: Gry komputerowe

Post autor: borek921 »

Wybacz, poprawię.
"Always knew I didn't belong in this world. I wasn't made for this. But I'll never forget- those who betrayed me, and those who never failed my trust. I'll be carrying nothing but this lesson: never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past. I'll never find peace here. So, I'll seek justice for myself. I'll choose the truth I like. - Agent 47
Awatar użytkownika
borek921
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2017, 0:34
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Brodnica, Toruń

Re: Gry komputerowe

Post autor: borek921 »

Nie moge edytowac posta :O
"Always knew I didn't belong in this world. I wasn't made for this. But I'll never forget- those who betrayed me, and those who never failed my trust. I'll be carrying nothing but this lesson: never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past. I'll never find peace here. So, I'll seek justice for myself. I'll choose the truth I like. - Agent 47
Awatar użytkownika
SCD
Introwertyk
Posty: 76
Rejestracja: 05 wrz 2016, 1:58
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 6w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: CK

Re: Gry komputerowe

Post autor: SCD »

Po 2h chyba nie można, takie cuda
Tylko to co czujesz mnie interesuje.
ODPOWIEDZ