Gry komputerowe

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: qb »

I Tekken 3! Kilkaset godzin przy tym zmarnowałem :D Ale to zamierzchłe czasy niestety, już nie mam psx'a.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 527
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Gry komputerowe

Post autor: jubei »

No i nie zapomnijcie o Medal of honor. Super muza i grywalność. Chodził ktoś z was na arkady (ew. flipery)? :)
"Life is so unnecessary"
Kori
Pobudzony intro
Posty: 141
Rejestracja: 19 sty 2009, 22:38
Płeć: nieokreślona

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kori »

Te gry też były spoko. Yoshimitsu latający na mieczu, Lee posługujący się techniką pijanego wojownika...
VIncit

Re: Gry komputerowe

Post autor: VIncit »

Aha : D Aktualnie wykorzystuję moją koleżankę i jej PSP. Tekken 5 DR... To bardzo skuteczny odstresowywacz... Chyba nie chciałabym już zagrac w poprzednie części, jednak wciąż wielbię tekkena.
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Re: Gry komputerowe

Post autor: kosmita »

VIncit pisze:Aktualnie wykorzystuję moją koleżankę
...niefortunnie to zabrzmiało...
szukam
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Gry komputerowe

Post autor: qb »

VIncit pisze:Aha : D Aktualnie wykorzystuję moją koleżankę i jej PSP. Tekken 5 DR... To bardzo skuteczny odstresowywacz... Chyba nie chciałabym już zagrac w poprzednie części, jednak wciąż wielbię tekkena.
Trójka jest dobra, ale właściwie piątka to to samo tylko dużo bardziej dynamiczna więc chyba nie ma sensu wracać do starej wersji (w 4 nie grałem).

Ciekaw jestem jaka będzie 6 część. Po oglądnięciu kilku trailerów zapowiada się obiecująco :P heh i tak nie mam konsoli ^^'
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
korsarz
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2009, 18:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Resko

Re: Gry komputerowe

Post autor: korsarz »

Z gier komputerowych preferuję gry strategiczne (Settlers II, Civilization IV) i cRPG (Baldur's Gate II - Shadows of Amn (kupiłem w Empiku anglojęzyczną wersję. Bo była tańsza od polskiej...)). Jak nie mam czasu, to sobie odpalam jakąś prostą grę logiczną typu tetris, czy frozen bubble :D .
Od czasu do czasu próbuję grać w FPS (Cube - darmowy klon Quake'a), ale bardzo rzadko udaje mi się przejść jedną planszę. Widać, jestem na to zbyt powolny...
Obrazek
VIncit

Re: Gry komputerowe

Post autor: VIncit »

zarat pisze:
VIncit pisze:Aktualnie wykorzystuję moją koleżankę
...niefortunnie to zabrzmiało...
Sprawiłeś, że przez chwile zastanowiłam się, jak brzmią rozmowy moje i znajomych dla osób postronnych...
xD
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Re: Gry komputerowe

Post autor: kosmita »

Zawsze bardzo lubiłem Defcon, Darwinię tudzież Uplink - mają specyficzny klimat i bazują na świetnych pomysłach.

Jak się zdziwiłem, gdy przed chwilą dowiedziałem się, że te gry zostały stworzone przez jeden zespół, który na dodatek nazywa się "Introversion software"! :o
szukam
Kori
Pobudzony intro
Posty: 141
Rejestracja: 19 sty 2009, 22:38
Płeć: nieokreślona

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kori »

Ma ktoś Silent Hilla 3 na PC, na zbyciu? Tęsknię za tym klimatem opuszczonego miasta.
Fiszer

Re: Gry komputerowe

Post autor: Fiszer »

Ja lubię wiele rodzajów gier. Najbardziej gry akcji a zwłaszcza serię GTA i Half-Life. Grałem też w wiele gier cRPG (Diablo2 4ever). Czasem lubię gierki logiczne a czasem strategiczne. Kiedy gadam na skypie z bratem to nałogowo tniemy w CSa albo inne strzelanki sieciowe. Ogólnie to niezły ze mnie maniak komputerowy :D. Czasem myślę że ta cała informatyka to tylko przykrywka dla mojej manii grania :D.
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kamil »

Ja z gier to oprócz Wiedźmina to tylko starsze gry (chociaż, w sumie Wiedźmin ma już dwa latka, toż to "staroć" wg niektórych pewnie już).... Cóż, moja lista gier do których regularnie powracam:
Panzer General, Settlers II/III, Heroes I-III (a i nad IV chętnie bym się ponownie przysiadł), Kozacy, Warcraft III, Baldur's Gate (saga cała), dalej właśnie jestem w trakcie przechodzenia po raz kolejnej Syberii (I i II), a i jeszcze do Książę i Tchórz czasem powracam... oo i jest jeszcze World of Goo
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Virhely

Re: Gry komputerowe

Post autor: Virhely »

Powoli przechodzi mi mania na punkcie gier, chociaż myślałem, że ta miłość przetrwa lata. Grywałem głównie w Diablo 2, Wiedźmina, Warcrafta III, Hereosa III i trochę w V, do tego kilka miesięcy w WoW'a, do tego cs 1.6, trochę source'a, CoD 1,2 wraz z dodatkami, Battle for Wesnoth i najlepszą przygodówkę na świecie, czyli Syberię oraz jej kontynuację :) Teraz prawie w ogóle nie gram, za to czekam na Diablo III i namiętnie śledzę każdą nowinkę dotyczącą tej gry.
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Re: Gry komputerowe

Post autor: kosmita »

Tak z innej beczki. Ktoś z Was przeszedł Fallouta 2? Ja doszedłem do tego momentu, gdy z bazy przy San Francisco wykradałem plany maszyny lotniczej. I się zaciąłem. Jakbym nie kombinował, zawsze mnie zabijali z tymi planami...
szukam
Awatar użytkownika
korsarz
Introwertyk
Posty: 67
Rejestracja: 07 cze 2009, 18:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Resko

Re: Gry komputerowe

Post autor: korsarz »

Fallouta nie przeszedłem... Teraz nawet nie ma jak - gra należała do brata, a ten komuś ją pożyczył, czy coś... W każdym razie zaginęła. Ostatnie co pamiętam z tej gry, to drapieżne kwiatuszki ^^.

A tak BTW: co sądzicie o tzw. grach rougelike (ADOM, NetHack)? Ostatnio próbuję grać w takowe... Z różnym skutkiem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ