Sporty motorowe

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Sporty motorowe

Post autor: higsa »

Aż dziwi, że takiego tematu jeszcze nie było.
Zastanawiam się, w związku z tym, czy są wśród Was, tacy, którzy nie zajmują się tylko cichymi i spokojnymi zajęciami pozalekcyjno-pozazawodowymi.
Speedway, motoGP, motorowodniactwo? A może ktoś śmiga sobie dla przyjemności własnym motocyklem i chciałby się podzielić swoimi wrażeniami?
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Sporty motorowe

Post autor: Padre »

It's alive! :-P
Co prawda nie w temacie, bo ostatnio to śmigałem motorowo na SHL175, ale to tylko jeśli poszerzysz do nieskończoności definicję śmigania ;)
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
higsa
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Higsolandia

Re: Sporty motorowe

Post autor: higsa »

Temat otwarty i poszerzać go jak i zwężać można dowoli.
A jeśli SHL175 był czerwony to nawet jestem sobie w stanie wyobrazić wiatr we włosach Padre.
Bo przecież każda kobieta wie, że czerwone motocykle są najszybsze. :D
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Sporty motorowe

Post autor: Padre »

Nie, wzmiankowana SHL była żółto-czarna, trochę na szerszenia i wyciągała 60 kmph przy dobrym wietrze i z górki. Wiatr jakiś tam był, ale nie ma się co zbyt zachwycać. Ale ten dźwięk silnika niskoobrotowego... niech się przecinaki chowają.

put put put put put put
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Mati ubo
Introrodek
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2016, 14:39
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 456

Re: Sporty motorowe

Post autor: Mati ubo »

Witam jestem Mati mam za sobą trzy sezony na cb500s .
Awatar użytkownika
Nocnik
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 15 kwie 2017, 19:14
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Podhale

Re: Sporty motorowe

Post autor: Nocnik »

Odkopuje.

Zacząłem 2 sezony temu na 125cc i się zaraziłem :) To poczucie wolności oraz prędkość i czasem adrenalina mają coś uzależniającego.
Obecnie czekam z niecierpliwością na rozpoczęcie sezonu, puszczeniem sobie muzy typu https://www.youtube.com/watch?v=zoqH9irCn3o i jechaniem przed siebie.

Głównie preferuje styl free rider, czy turystyczny. Motocykle: to głównie naked'y, obecnie cbf 500, w przyszłości pewnie będą turystyki typu Africa Twin czy BMW GS 650/800. Kiedyś być może Azja albo Afryka na moto, a bardziej realne to Polska dookoła, Słowacja, Bałkany.
„Ciekawym paradoksem jest to, że kiedy akceptuję się takim, jakim jestem, wtedy mogę się zmieniać” Carl Rogers

Overthinking Kills Your Happiness.
ODPOWIEDZ