Strony, grupy na fb

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
veronicatak
Zagubiona dusza
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP-A

Strony, grupy na fb

Post autor: veronicatak » 26 maja 2016, 19:40

Halo halo :)
Zna ktoś ciekawe strony bądź grupy "introwertyczne" na facebook'u :?: :D

Wolfgang
Intronek
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTP-T

Re: Strony, grupy na fb

Post autor: Wolfgang » 07 lip 2017, 13:31

To ta grupa w której miałem drame z moderatorem czy kij wie kim. Typek nie chciał mnie dodać bo miałem za młode konto.

Awatar użytkownika
Ertix
Rozkręcony intro
Enneagram: 5w5
MBTI: INFP/ISFP

Post autor: Ertix » 07 lip 2017, 13:45

Wszelkiego rodzaju grupy LGBT, o ezoterycznych sprawach, lub po prostu o tym co Was interesuje.
Macie tego od groma.
Bo najważniejsze to jest doceniać to, co się ma, i miało.
Wspomnienia są najcenniejszym darem od życia.

Awatar użytkownika
Artmedia9
Intronek

Post autor: Artmedia9 » 29 paź 2017, 15:40

Moim zdaniem najlepiej założyć z kilkoma osobami taką grupę i wtedy lepiej się rozmawia, jak się je chociaż minimalnie zna. Bo jeśli się kilka tys. to można się pogubić w komentarzach

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Post autor: Coldman » 29 paź 2017, 16:48

Ja adminuje 7000 i nie ma problemu ze spamem komentarzy, tak się tylko wydaje
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
Artmedia9
Intronek

Post autor: Artmedia9 » 30 paź 2017, 21:30

Dodatkowo jeśli chodzi o grupę, która wprost nazywa się Introwertycy albo coś w tym rodzaju, to niektóre osoby może zniechęcić, bo nie będą chciały, żeby na ich profilu widniało, że należą do takiej grupy. Chyba że zablokują znajomym możliwość pokazywania, do jakich należą...

Co do komentarzy - chodziło mi o to, żeby mniej więcej znać każdego członka grupy, wiedzieć czego można się po nim spodziewać :D

Awatar użytkownika
Faramuszka
Rozkręcony intro
MBTI: iNTP
Kontakt:

Post autor: Faramuszka » 30 paź 2017, 21:51

Artmedia9 pisze:
30 paź 2017, 21:30
Chyba że zablokują znajomym możliwość pokazywania, do jakich należą...
Fb chyba w tym momencie nie supportuje w żaden inny sposób poza listą ograniczonego dostępu takowego blokowania?

Awatar użytkownika
Artmedia9
Intronek

Post autor: Artmedia9 » 30 paź 2017, 21:58

Sprawdziłem widoczność swojego profilu przez funkcję Wyświetl jako, ale pewności nie mam. W każdym razie ja takiej grupie dałbym status Tajna i zapraszał tych, którzy zgłaszaliby się na pw ;)

Awatar użytkownika
Coldman
Administrator

Post autor: Coldman » 31 paź 2017, 8:20

Ta grupa powinna być otwarta a nie tajna. Tajna nie ma racji swego bytu. Ciekawe kto byłby chętny na otrzymywanie codzienie privow dotyczących dołączenia. No na pewno nie ja. Ludziom nie chciało by się dołączać.
Jeśli jest w grupie zamkniętej to nigdzie nie pokazuje że w niej jesteś, jedynie przy dołączeniu. I na tej grupie nie ma takich prywatnych tematów by to ukrywać. Introwertyzm to pospolita rzecz. :D
Biegnij teraz jak łagodny zwierz. Biegnij by dowiedzieć się, o sobie samym i o świecie co zimny jest jak lód.

Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk

Post autor: Kuqi » 01 lis 2017, 23:51

Artmedia9 pisze:
30 paź 2017, 21:30
Dodatkowo jeśli chodzi o grupę, która wprost nazywa się Introwertycy albo coś w tym rodzaju, to niektóre osoby może zniechęcić, bo nie będą chciały, żeby na ich profilu widniało, że należą do takiej grupy. Chyba że zablokują znajomym możliwość pokazywania, do jakich należą...
To zależy od człowieka. Ja nie mam z tym najmniejszego problemu, nie ukrywam tego, że jestem introwertykiem (ale też nie chodzę po świecie i tego nie rozpowiadam). :)

Awatar użytkownika
Artmedia9
Intronek

Post autor: Artmedia9 » 04 lis 2017, 23:07

Coldman pisze:
31 paź 2017, 8:20
Ta grupa powinna być otwarta a nie tajna. Tajna nie ma racji swego bytu. Ciekawe kto byłby chętny na otrzymywanie codzienie privow dotyczących dołączenia. No na pewno nie ja. Ludziom nie chciało by się dołączać.
Jeśli jest w grupie zamkniętej to nigdzie nie pokazuje że w niej jesteś, jedynie przy dołączeniu. I na tej grupie nie ma takich prywatnych tematów by to ukrywać. Introwertyzm to pospolita rzecz. :D
ale wtedy Twoi znajomi codziennie widzą na swojej osi czasu, że Ty skomentowałeś jakiś tam post i wszyscy czytają, że zamierzasz się wybrać gdzieś tam :P

ODPOWIEDZ