OGame

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
GRyf
Intronek
Posty: 55
Rejestracja: 09 lip 2016, 12:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 2w1

OGame

Post autor: GRyf »

Witam, jest tutaj jakaś osoba która gra w tę wspaniałą grę?
Według mnie bardzo łatwo poprawić swoje relacje społeczne, a jeżeli nie, to nawet poprawić tylko swoje myślenie poprzez kierowanie tysiącami statków kosmicznych
W tej grze należy rozwijać swoją infrastrukturę, badania, poziomy stoczni, fabryki robotów, kopalni. Na początku wszystko idzie wolno, ale kiedy dojdzie się do produkcji paru milionów metalu, krzyształu, czy deuteru, to zaczyna się robić ciekawie. Prowadzenie wojen, budowanie bunkrów które opierają się całym sojuszą. Bycie potęgą militarną, czy gospodarczą, sprzedawanie miliardów jednostek surowców na tydzień

Bardzo polecam tę grę dla każdego, a jeżeli ktoś zaczyna dopiero grę, to niech zacznie na uniwersum Spica, a potem odezwie się do mnie, to pomogę. A jeżeli ktoś by się bał, że jestem niedoświadczony, czy dopiero zaczynam i szukam kogoś do grania, to powiem, że gram od 2009 roku , mam dwa rekordy świata i byłem top 8 na świecie, a gra w to dwa miliony osób
"Przystosowanie to ewolucja, ewolucja to siła, jednak siła to pułapka w którą wpadli przywódcy."
Awatar użytkownika
Pitko
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 04 lis 2016, 14:04
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ-T
Lokalizacja: Warszawa

Re: OGame

Post autor: Pitko »

Stare dobre czasy XD Ponieważ brat grał jeszcze na niemieckich serwerach zanim weszło do polski to znaliśmy dokładną premierę pierwszego polskiego servera :D Zaczeliśmy więc wśród pierwszej 20stki graczy i przez rok byliśmy czołowymi graczami oczywiście w najsilniejszym klanie :D Potem się znudziło :P
Jednak na tym etapie wolałbym już wrócić do bardziej skomplikowanego świata gry EVE ;)
GRyf
Intronek
Posty: 55
Rejestracja: 09 lip 2016, 12:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 2w1

Re: OGame

Post autor: GRyf »

Też gram w eve, miałem latać tytanem
A w OGame parę razy byłem w top 1, fajnie by było z kimś z tąd grać
"Przystosowanie to ewolucja, ewolucja to siła, jednak siła to pułapka w którą wpadli przywódcy."
ODPOWIEDZ