Zagrałbym

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Ipis Typographus
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 03 lip 2018, 19:18
Płeć: mężczyzna

Zagrałbym

Post autor: Ipis Typographus »

Dobry.

Nie wiem, czy to przemknęło mojej uwadze, czy taki temat faktycznie nie istnieje, ale nikt nie miał pomysłu, żeby zorganizować jakąś wspólną grę np. w herosów? Czy w ogóle jakąkolwiek inną sieciówkę? Byłby ktokolwiek na to chętny? Herosi to tylko przykład, bo chyba najwięcej osób kojarzy. :)
Awatar użytkownika
czarownica
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 27 maja 2018, 9:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: Zagrałbym

Post autor: czarownica »

Jeśli już miałabym w coś grać to wolałabym sesję RPG(;
"ja cóż- włóczęga, niespokojny duch ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..."
"Kobiety są aniołami, lecz gdy ktoś złamie im skrzydła, kontynuują lot na miotle... " :)
"Jesteśmy tym, co myślimy. Nasze emocje są niewolnikami naszych myśli, a my jesteśmy niewolnikami naszych emocji. "
"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. "
Awatar użytkownika
Ipis Typographus
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 03 lip 2018, 19:18
Płeć: mężczyzna

Re: Zagrałbym

Post autor: Ipis Typographus »

Dla mnie fajnym rpgem jest minecraft i jego nieliniowa fabuła :p zresztą nie wiem w jakiego rpega dało by sie przez sieć grać, nie licząc tych wszystkich mmo online.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Zagrałbym

Post autor: Coldman »

Ipis Typographus pisze: 16 lip 2018, 16:39 Dla mnie fajnym rpgem jest minecraft i jego nieliniowa fabuła :p zresztą nie wiem w jakiego rpega dało by sie przez sieć grać, nie licząc tych wszystkich mmo online.
Minecraft najlepszy, kocham wracać do tej gry.
Awatar użytkownika
Ipis Typographus
Introrodek
Posty: 15
Rejestracja: 03 lip 2018, 19:18
Płeć: mężczyzna

Re: Zagrałbym

Post autor: Ipis Typographus »

Może nie jest dla mnie najlepszy ale fajny, ale jak się gra z przynajmniej jeszcze jedną osobą bo inaczej klepać tych klocków mi się nie chciało, tak samo jak z gra na serwerach, ja lubię tam coś budować i eksplorować świat a niektórzy chyba nie znają gier fps i robią z minecrafta call of duty, wtf, albo irytująca dzieciarnia.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Zagrałbym

Post autor: highwind »

W Minecrafta graliśmy forumową ekipą, powinien być tu gdzieś dedykowany temat. A z innych gier, w które grałem z kimś z witryny - L4D2, Q3A, Rocket League.
ODPOWIEDZ