Trenujecie coś?!

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: romanka »

Zwą je "szachami na lodzie", a chodzi o curling. Raz, kiedyś spróbowałam tej "dziwnej" dyscypliny sportowej. Jeśli jesteście z dużego miasta w Polsce, to tu podaje link, gdzie można uprawiać ten dziwny sport: http://pzc.org.pl/index.php/polskie-kluby-curlingowe/
Jest dziwny z różnych powodów. Jest to chyba jedyna olimpijską dyscyplina sportową, którą można uprawiać wykonując prywatnie pracę zawodową oraz można go zacząć, właściwie w każdym wieku. Wbrew pozorom, sport ten wymaga, dobrej kondycji fizycznej. Jeśli będziecie śledzić ogłoszenia klubowe w konkretnych miastach, to traficie na bezpłatne zajęcia próbne.
Awatar użytkownika
MMAciej
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 01 kwie 2017, 15:58
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: nieznana

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: MMAciej »

Siłownia oraz sporty walki (Teakwondo, MMA, BJJ, Muay Thai). Mam długą przerwę w sportach walki ale mnie ciągnie żeby wrócić
Introverted – 95%, Intuitive – 60%, Thinking – 59%, Judging – 77%, Assertive – 73%
Awatar użytkownika
santiago
Intronek
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2019, 12:57
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: santiago »

Piłka nożna, bieganie i siłownia. Przy czym nie mam żadnych planów treningowych, żadnych diet. Po prostu bawię się sportem i treningiem na siłowni;D
"Ludzie są jak morze, czasem łagodni i przyjaźni, czasem burzliwi i zdradliwi. Przede wszystkim to jednak tylko woda."

~Albert Einstein
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Trenujecie coś?!

Post autor: Coldman »

No to sezon wędrówkowy można zaczynać i trenować :D
ODPOWIEDZ