Darmowe kursy uniwersyteckie

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Darmowe kursy uniwersyteckie

Post autor: Sorrow »

Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Sundari
Introwertyk
Posty: 88
Rejestracja: 20 lut 2013, 11:19
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: Darmowe kursy uniwersyteckie

Post autor: Sundari »

Absolutnie fantastyczna sprawa. Przerabiam teraz 3 kursy. Jeden z archeologii (Archaeology's Dirty Little Secrets), który zaskoczył mnie mile ogromem wiedzy, którą przekazuje. Drugi to Nutrition and Physical Activity for Health - również ciekawy, choć temat niezbyt odkrywczy, brałam wcześniej udział w dwóch podobnych z których zrezygnowałam, bo tematyka była tak oklepana, że bez oglądania i czytania materiałów potrafiłam rozwiązać quizy - strata czasu. I trzeci, który powalił mnie na kolana:P Programmed cell death - temat, który przerabiałam na studiach. Kurs idealnie dopełnia moją wiedzę, choć męczę się strasznie z angielskim, bo tu to już wyższa szkoła jazdy :) Natrafiłam również na kilka zagadnień, które były dla mnie zupełnym odkryciem :D Polecam serdecznie!

Znam jeszcze taką stronkę z kursami:
https://www.edx.org
Jest ich niestety niewiele, ale może stronka jeszcze się rozwinie. Ponadto zalecane jest podanie większej ilości danych osobowych. Ale kursy są bezpłatne.

Fajną opcją byłyby takie kursy językowe. Określony termin zaliczenia motywuje do pracy, a nie odkładania na później :wink: Znacie może takie?
„Samotność jest niezależnością, życzyłem jej sobie i zdobyłem ją po długich latach. Była ona zimna, o tak, ale była też cicha, prawdziwie cicha i wielka, podobnie jak zimne, ciche przestworza, po których wędrują gwiazdy.”
Hermann Hesse - Wilk stepowy


O mnie: INTJ | Jedynka ze skrzydłem dwa: 1w2 - "Adwokat" | Płciowo stypizowana "na krzyż":P
ODPOWIEDZ