Perfumy.

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
gwint m7
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2013, 19:03
Płeć: nieokreślona

Perfumy.

Post autor: gwint m7 »

Łomatkoboska, ile Ty tego masz. A po co Ci to? Gupi jakiś i zboczony. Pedofli pewnie i się dowartościowuje.
To codzienność perfumomaniaka. Obecnie jakieś 50 flakonów w kolekcji, drugie tyle już miałem, a kolejne w próbkach. Testów nie liczę. Muszę wąchać, bo to wciąga i powoduje, że chce się ciągle iść do przodu. No i ładnie się pachnie.
Zaczęło się z nudy i samotności. Ciekawość też tam była. Moja osobowość pozwoliła mi na to, że przebywanie samemu w perfumerii nie było problemem. Tak naprawdę to przekleństwo, bo mogę sporo czasu tam przebywać bez nikogo. Ale to kocham. Żona marudzi, walizka coraz cięższa, ale nic nie zanosi się na koniec.
Awatar użytkownika
lufie
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 01 paź 2017, 21:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: intp
Lokalizacja: lublin/krasnik

Re: Perfumy.

Post autor: lufie »

Niezły necrobump, ale skoro już popełniony to muszę przyznać, że lubię perfumy Pierre Guillaume... a ostatnio mam też Italian Leather od Memo i przyznaję - pierwszy kontakt to totalna porażka są takie mocne... ale po paru godzinach robią się cudowne.
nietota
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 02 sie 2018, 21:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Perfumy.

Post autor: nietota »

Ja to za bardzo nie mogę, zaraz mnie głowa boli, nadwęszność, dlatego ciągle szukam swojego ideału ;) ktokolwiek wąchał, ktokolwiek wie: coś lekkiego, unisexowego, z nutą tataraku, ale nie takiego dusznego, wilgotnego, raczej podeschniętego albo świeżego, zielonego?
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Perfumy.

Post autor: highwind »

Jest taki zapach, którym moja była dziewczyna perfumowała listy, które do mnie pisała. Było to wieki temu, a ja ciągle się rozpływam kiedy przytrafi mi się poczuć go gdzieś na mieście. Chyba nawet zdarzyło mi się nadrobić drogi, żeby móc upajać się nim dłużej :P Nie dlatego że pałam jakimiś dawnymi uczuciami - po prostu to wspaniały zapach, który wyrył mi się w mózgu w okresie dojrzewania, buzujących hormonów, itp. I do dzisiaj nie wiem jak się nazywa, co tym bardziej sprawia mi radość, kiedy już nań napotykam.
Awatar użytkownika
lufie
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 01 paź 2017, 21:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: intp
Lokalizacja: lublin/krasnik

Re: Perfumy.

Post autor: lufie »

https://www.fragrantica.com/notes/Calamus-507.html

pozostaje polowanie na próbniki :P
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 233
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Perfumy.

Post autor: Introja »

Jestem wybredna co do zapachów damskich, choć mam obecnie swoją ulubioną markę. Nie cierpię waniliowych nut. Za to mam ogromną słabość do męskich zapachów w większości, jak mężczyzna się czymś ciekawym wypsika to ach ❤️
Awatar użytkownika
Azalea
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 13 lut 2021, 18:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: małopolska

Re: Perfumy.

Post autor: Azalea »

Lubię i mam swoje ulubione. Perfumy to akurat dla mnie coś, z czym nie warto przesadzać i dobrze znać umiar. Uważam je za dopełnienie codziennej stylizacji i fajnego, schludnego wizerunku, zarówno u kobiety jak i u mężczyzny.
Pamiętaj, że wszystko można zacząć od nowa. Jutro jest zawsze świeże i wolne od błędów. // L.M. Montgomery
ODPOWIEDZ