Perfumy.

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
gwint m7
Zagubiona dusza

Perfumy.

Post autor: gwint m7 » 08 lis 2013, 19:30

Łomatkoboska, ile Ty tego masz. A po co Ci to? Gupi jakiś i zboczony. Pedofli pewnie i się dowartościowuje.
To codzienność perfumomaniaka. Obecnie jakieś 50 flakonów w kolekcji, drugie tyle już miałem, a kolejne w próbkach. Testów nie liczę. Muszę wąchać, bo to wciąga i powoduje, że chce się ciągle iść do przodu. No i ładnie się pachnie.
Zaczęło się z nudy i samotności. Ciekawość też tam była. Moja osobowość pozwoliła mi na to, że przebywanie samemu w perfumerii nie było problemem. Tak naprawdę to przekleństwo, bo mogę sporo czasu tam przebywać bez nikogo. Ale to kocham. Żona marudzi, walizka coraz cięższa, ale nic nie zanosi się na koniec.

Awatar użytkownika
lufie
Wtajemniczony
Enneagram: 5w6
MBTI: intp

Re: Perfumy.

Post autor: lufie » 24 cze 2018, 13:08

Niezły necrobump, ale skoro już popełniony to muszę przyznać, że lubię perfumy Pierre Guillaume... a ostatnio mam też Italian Leather od Memo i przyznaję - pierwszy kontakt to totalna porażka są takie mocne... ale po paru godzinach robią się cudowne.

ODPOWIEDZ