co o niej myśleć?

Tutaj możemy zadać pytanie dotyczące konkretnego problemu związanego mniej lub bardziej z introwertyzmem naszym lub innych, poprosić o pomoc, rady, wskazówki.
qbus89

co o niej myśleć?

Post autor: qbus89 »

Witam.
Poznałem jakiś czas temu pewną dziewczyne w klubie. Fajnie nam się tańczyło, potem troche pogadaliśmy na zewnątrz. Potem znowu tańczyliśmy i ona wyciagnęła mnie za klub i zaczęliśmy sie całować. Poźniej spotkaliśmy sie znowu trochę pogadaliśmy. Lecz ostatnio byliśmy znowu na imprezie i niby wszystko fajnie, potanczylismy ale czułem, że ona do końca nie była zadowolona. Jestem troche małomówny no i czasami jak nie tańczyliśmy to bywało że zapadała niezręczna cisza. Byc może przez to zmieniła nastaiwnie do mnie. Nawet na pożegnanie z trudem wyciągnąłem od niej buziaka w policzek. I nie wiem co ona o mnie mysli. Specjalnie udaje taką niedostępną czy może daje znak że nie chce się spotykać więcej? Nie wiem czy odzywać się do niej jakoś czy czekać może od niej na wiadomość? Ze spotkanie raczej ciężko bo dzieli nas troche km.
Dzięki.
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Re: co o niej myśleć?

Post autor: Inno »

A nie możesz się jej zapytać? Z fusów trochę trudno wróżyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: co o niej myśleć?

Post autor: qb »

No trudno powiedzieć, ale możliwe jest to, że przez tą cisze tak się dzieje. Zawsze możesz porozmawiać o zainteresowaniach, hobby. A nóż coś się znajdzie.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
silgar
Introwertyk
Posty: 124
Rejestracja: 06 paź 2009, 0:10
Płeć: nieokreślona

Re: co o niej myśleć?

Post autor: silgar »

Polecam więcej rozmawiać a mniej całować wtedy pewne rzeczy się rozjaśniają...
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: co o niej myśleć?

Post autor: Padre »

Najlepiej zapytac wprost. Piec minut stresu, ale za to sytuacja sie wyklaruje.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
ODPOWIEDZ