Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
maadmaax123
Intronek
Posty: 46
Rejestracja: 10 lip 2010, 20:54
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: maadmaax123 »

-Chodź. Zapoznam cie z tą panienką.
-Co tam? (hardcorowa wersja tego pytania: cio tam?)
Pio
Introwertyk
Posty: 87
Rejestracja: 20 cze 2010, 8:49
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Pio »

maadmaax123 pisze:-hardcorowa wersja (...) cio tam?)
:lol:
Tylko dla ludzi o mocnych nerwach
Włóczykij

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Włóczykij »

Włóczykij wita :)

Internet to wspaniały wynalazek. Nie wiem jak Wy, ale ja się jeszcze niedawno nie spodziewałem, że kogoś innego też mogą wkurzać takie pytania i gadki-szmatki. A jednak :)
Właściwie wszystko zostało już tu chyba powiedziane, ale dorzucę jeszcze kilka słów od siebie.

- Co tam? <- klasyk :wink: Z tego co zauważyłem, to chyba wszyscy reagujemy podobnie na to jakże piękne pytanko. Mimo to i tak samemu często używam go do rozpoczęcia rozmowy, kiedy mi po prostu głupio, że się nie odzywam. Bądź co bądź chyba nie chcę być postrzegany jako totalny mruk :wink:

- Uśmiech proszę <- chodzi o standardową formułkę wypowiadaną przez fotografa... Ta, jasne, od razu ci się zacznę uśmiechać, faceciku. To zdanie sprawia tylko, że staję się jeszcze bardziej naburmuszony :D

Więcej grzechów nie pamiętam, albo się już wcześniej pojawiły.
Awatar użytkownika
Padre
IntroManiak
Posty: 627
Rejestracja: 07 wrz 2010, 15:34
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraina Deszczowcow
Kontakt:

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Padre »

Do Zestawu Standardowego Numer 1, wymienionego juz tutaj wielokrotnie, doszlo niedawno "Co tak ludzi nie zauwazasz?" ze strony sasiadki. Tylko przez wzglad na to, ze w miare lubie starsza pania postrzymalem sie przed sparafrazowaniem Haška i wypaleniem "Padre ma lepsze rzeczy do roboty niz rozgladanie sie czy po miescie nie chodzi sasiadka ze swoja drynda" (cytuje z pamieci, nie jestem pewien tej dryndy). Przyznam, ze udalo jej sie mnie wkurzyc, tym bardziej ze podeszla od tylu.
I explore the frontiers of safety! I laugh at danger, from a distance, and quietly, so as not to get all worked up.
Awatar użytkownika
Jat
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:24
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Jat »

Zawsze najbardziej wkurzały mnie nachalne zaproszenia na imprezy. Pamiętam okres osiemnastek w ogólniaku. Udało mi się wykręcić od 4 zaproszeń, ale na piąte nie znalazłem argumentów. To był koszmar. Co 10 minut "potańcz trochę", "co tak siedzisz".

Tak samo wkur****ą mnie telefony. Najchętniej bym swój wywalił.
I never found the companion that was so companionable as solitude.
Yo Otsai
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 18 wrz 2010, 20:26
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Yo Otsai »

Jat pisze:ale na piąte nie znalazłem argumentów.
bo to sie robi tak:
-choc na impre!
-nie.
-czemu nie? :o
-bo nie.

XDDD

nie no... w sumie nie ma takich pytan ktore by mnie wkurzaly... jedyna rzecza ktora mnie denerwuje to to ze ktos mi mowi oczywiste rzeczy.
'o patrz. deszcz pada'. nie kurna nie zauwazylam. tylko w nim sobie ide -.-'
albo 'a zauwazylas ze tyle wrzucasz po angielsku?'
i 'sznurowadlo ci sie rozwiazalo'
Awatar użytkownika
Agata
Pobudzony intro
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2010, 20:52
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Agata »

Dopiszę do listy pytania, którymi od ponad czterech miesięcy zarzucają mnie znajomi. Ej, Agata, co jest mojemu psu? Bo wiesz, wpadł pod samochód i tak dziwnie kaszle taką żółcią, i się trzęsie. :roll:
Po ledwie zdanym pierwszym roku wety na pewno go zoperuję, kurde!

Wrrrr
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Piorun23 »

Pomyśl co będzie gdy skończysz...

"Piorun, a co to za taki ptak co go widziałem? Taki mały i śpiewa jakoś tak tiu tiu" :roll:
Nie mówiąc o pytaniach w stylu "jak wytępić szczypawki?, jesteś biologiem to pewnie wiesz takie rzeczy"
A to tylko mała próbka :mrgreen:

Ludzie są cudowni :mrgreen:
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
Agata
Pobudzony intro
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2010, 20:52
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Agata »

Piorun23 pisze:Pomyśl co będzie gdy skończysz...

Mam taki chytry plan, że od razu po stażu uciekam do Kanady. Dwie osoby na kilometr kwadratowy i można udawać, że nie spik inglisz - raj na ziemi :twisted:
Piorun23 pisze:"Piorun, a co to za taki ptak co go widziałem? Taki mały i śpiewa jakoś tak tiu tiu" :roll:
Nie mówiąc o pytaniach w stylu "jak wytępić szczypawki?, jesteś biologiem to pewnie wiesz takie rzeczy"
A to tylko mała próbka :mrgreen:
:mrgreen:
Widzę, że nie tylko mnie tak tym dobijają :)
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: MetalMan »

Agata pisze:Mam taki chytry plan, że od razu po stażu uciekam do Kanady. Dwie osoby na kilometr kwadratowy i można udawać, że nie spik inglisz - raj na ziemi :twisted:
Ejj, to ja sobie zaklepałem Kanade. Teraz to juz zaczelo sie tam robic tłoczno :(
Agata pisze:
Piorun23 pisze: "Piorun, a co to za taki ptak co go widziałem? Taki mały i śpiewa jakoś tak tiu tiu" :roll:
Nie mówiąc o pytaniach w stylu "jak wytępić szczypawki?, jesteś biologiem to pewnie wiesz takie rzeczy"
A to tylko mała próbka :mrgreen:

Widzę, że nie tylko mnie tak tym dobijają :)
Ja w takim razie szykuje sie juz na tekst "Rafał, umiesz zrobic transformersa?" :lol:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Piorun23 »

Wy do Kanady :shock: To ja muszę do New Zeland, bo nagle Kanada zrobi się zatłoczona :mrgreen:
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
Kamil
Rozkręcony intro
Posty: 338
Rejestracja: 01 lip 2009, 22:52
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Kamil »

Jak coś jest jeszcze Rosja..
"Przestrzenią ducha, gdzie może on rozwinąć skrzydła, jest cisza "- Antoine de Saint-Exupéry

"Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Ekstrawertyka, to znaczy, że go nie słuchałeś.
Jeśli nie dowiedziałeś się czegoś od Introwertyka, to znaczy, że go nie zapytałeś."
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Piorun23 »

No niby na głubinkę by można... tylko wątroby trochę szkoda :wink:
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
Jat
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:24
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Jat »

Ludzie, polecam Norwegię. Byłem w lipcu i jest kapitalnie, no, może poza cenami. Za Trondheim żywej duszy nie uświadczycie prawie. Wszędzie cisza, góry, surowe krajobrazy, natura. Mniam.
I never found the companion that was so companionable as solitude.
Awatar użytkownika
Agata
Pobudzony intro
Posty: 125
Rejestracja: 07 sie 2010, 20:52
Płeć: nieokreślona

Re: Jakie pytania ekstrawertykow Was wnerwiaja?

Post autor: Agata »

MetalMan pisze:Ejj, to ja sobie zaklepałem Kanade. Teraz to juz zaczelo sie tam robic tłoczno :(
Piorun23 pisze:Wy do Kanady :shock: To ja muszę do New Zeland, bo nagle Kanada zrobi się zatłoczona :mrgreen:
Kurcze, to ja lepiej zawczasu zaklepię wioskę pod Calgary, którą wyśledziłam przez googlemap, i która jest moja. Moja, razem z łosiami i stawkiem rybnym.
MetalMan pisze: Ja w takim razie szykuje sie juz na tekst "Rafał, umiesz zrobic transformersa?" :lol:
Zobaczysz, lada dzień zostaniesz zapytany, czy umiesz ulepszyć komputer za pomocą śrubokręta. :wink:
ODPOWIEDZ