Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Jat
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 20 wrz 2010, 15:24
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Jat »

To jest nas już dwóch ;]
O proszę, i również Warszawiak. Miło mi powitać.
I never found the companion that was so companionable as solitude.
Awatar użytkownika
mr_nobody
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2010, 0:48
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: mr_nobody »

Nazywam się Nemo, ale wszyscy mówią na mnie Maciek (móze dlatego że mam tak na imie).
Swój pseudonim wziąłem wpierw od utworu worlds end girlfriend, a zmieniłęm go pod wpływem filmu który mnie zauroczył - Pan Nikt (Mr. Nobody).
Mam 19 zim na swoim koncie (chociaż o gentelmani o pieniądzach nie rozmawiają), studiuję informatykę, mieszkam w Warszawie. Wpadłem tu, jako że zalinkował ktoś do tego forum na gronie.
Cenię dobre książki, ambitne filmy i gry, muzyka jest ważna w moim życiu (od rocka/metalu po ambient, elektronikę, czasem klasykę). Stronie od ludzi i prawie wszystkich trzymam na dystans, poza najbliższymi mi osobami. W kontaktach jestem szczerym do bólu, trzeźwo myślącym, racjonalistą. Moje nieprzystosowanie społeczne sprawia, że jeśli mam doczynienia z jedną osobą to jestem powściągliwy, a jeśli jestem w tłumie - to rozgadany. Z tym że tłum to już 3 osoby (wliczając to mnie).
Jeśli chodzi o uczucia to bliżej mi do romantyka.
Jestem ateistą, a mój humor z gatunku absurdalnego.

Sam siebie widzę jako nudnego człowieka (wg. ekstrawertycznych def.), ale wiem że na tym forum to zaleta.
No to tyle, na początek.
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: MetalMan »

Czesc :twisted:
mr_nobody pisze: Mam 19 zim na swoim koncie (chociaż o gentelmani o pieniądzach nie rozmawiają), studiuję informatykę, mieszkam w Warszawie. Wpadłem tu, jako że zalinkował ktoś do tego forum na gronie.
Cenię dobre książki, ambitne filmy i gry, muzyka jest ważna w moim życiu (od rocka/metalu po ambient, elektronikę, czasem klasykę). Stronie od ludzi i prawie wszystkich trzymam na dystans, poza najbliższymi mi osobami. W kontaktach jestem szczerym do bólu, trzeźwo myślącym, racjonalistą. Moje nieprzystosowanie społeczne sprawia, że jeśli mam doczynienia z jedną osobą to jestem powściągliwy, a jeśli jestem w tłumie - to rozgadany. Z tym że tłum to już 3 osoby (wliczając to mnie).
Jeśli chodzi o uczucia to bliżej mi do romantyka.
Jestem ateistą, a mój humor z gatunku absurdalnego.
Hmm.. skad ja to znam? :roll:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Witam!

Post autor: Piorun23 »

No właśnie, skąd ja to znam :wink:
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
mr_nobody
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 16 lis 2010, 0:48
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: mr_nobody »

Też informatycy? czy chodzi o stopień introwertyzmu/podobieństwa?
Awatar użytkownika
Piorun23
Intro-wyjadacz
Posty: 369
Rejestracja: 28 sty 2010, 12:01
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z ciemnego boru

Re: Witam!

Post autor: Piorun23 »

W moim wypadku - o podobieństwa
http://greenshadow23.deviantart.com/
Zapraszam :wink:

Tak jestem smętny jak kurhan na stepie, a tak samotny, jak wicher na morzu
a tak zbłąkany, jak liść na rozdrożu, a tak zwinięty, jak żmija w czerepie...

...może lepiej nie wiedzieć, że masz tylko siebie? ...lepiej karmić się "prawdą" że Bóg jest gdzieś... tylko zasnął...

Cynik jest draniem który złośliwie postrzega świat takim, jaki jest, a nie takim, jakim według wiary ludzi być powinien
Awatar użytkownika
MetalMan
Intromajster
Posty: 507
Rejestracja: 17 paź 2009, 20:48
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: MetalMan »

Podobnie jak Piorun. Poza tym jestem na studiach informatyko-podobnych, trochę automacę i robotykuję :roll:
"Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności... nie znane w żadnym innym ustroju"

"The nine most terrifying words in the English language are: 'I'm from the government and I'm here to help.'"
Cieniobójca

Re: Witam!

Post autor: Cieniobójca »

Witam wszystkich.
Kilka dni temu dowiedziałem się, że jestem intro - i cudownie się z tym czuję. Przez cały czas uważałem się za w pewnym stopniu nieśmiałego lub nawet dziwnego. Aż natrafiłem na pojęcie introwertzm. Miło jest wiedzieć, że są tacy jak ja :D
To może coś o sobie - Michał, lat 19. Studiuję historię na UAM.
Nie będę się rozpisywał, jak to czasem robię na różnych forach - żebym tak w realu był wygadany :D
Pozdrawiam
Danny
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 25 lis 2010, 19:19
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Danny »

Cześć wszystkim! Mam 32 lata i mieszkam w województwie śląskim.Od dawna wiem,że jestem introwertykiem.Nie zamierzam tego zmieniać i dobrze mi z tym.Jakimś cudem udało mi się w tym życiu znależć pracę i ukochaną kobietę,która w miarę mnie rozumie.Lubię dobre piwo, internet, gry komputerowe i muzykę elektroniczną.Mam nadzieję, że to forum będzie miejscem, w którym znajdę wiele osób mających coś wspólnego ze mną. Pozdrawiam! :)
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: qb »

Danny pisze:Lubię dobre piwo, internet, gry komputerowe i muzykę elektroniczną.
Ja też :P Witaj!
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Cieniu
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:25
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: Cieniu »

Hmmm, a więc przybywa tu Warszawiaków? Ciesze się :)
I love the smell of napalm in the morning...
Działam wiec jestem ->http://pathfinder-fiorg.blogspot.com
ten_pcp

Cześć

Post autor: ten_pcp »

Wypadałoby się przedstawić. Piotrek, 21, introwertyk. Do niedawna nie wiedziałem jak nazwać swoją "przypadłość".
Dziś już wiem i trafiłem między podobnych sobie "osobników" : )
Awatar użytkownika
Beata
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 10 gru 2010, 20:07
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: Beata »

Cześć :) Nazywam się Beata (domyślam się, że to straszne zaskoczenie) i mam 16 lat. Pewnie jak większość tu obecnych jestem introwertyczką. Raz jest mi z tym lepiej, raz gorzej, od pewnego czasu bez problemu akceptuję mój typ osobowości :D Obecnie uczę się w liceum. Interesuję się fotografią, jestem też miłośniczką przyrody :)
Forum czytam od pewnego czasu, cieszę się, że jednak istnieją ludzie, którzy mają podobnie jak ja (muszę przyznać, że na co dzień nie spotykam zbyt wielu introwertyków, nie wiem gdzie oni się chowają :wink: ). Dobra, nie będę już więcej przynudzać, więc jeszcze raz witam wszystkich serdecznie :D
"Ciszę wplatam we włosy i na palce nawlekam" ;)
Awatar użytkownika
air
Pobudzony intro
Posty: 156
Rejestracja: 06 gru 2009, 20:09
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: air »

Witam nowych!
szeryf

Re: Witam!

Post autor: szeryf »

witam, jest tu nowy. na imie mam łukasz nieliczni mowią na mnie szeryf, za sobą 17 lat i tak jakos wyszlo ze od jakiegos czasu trafilem na termin introwertyk/ introwertyzm. po dluzszym zagłebienu sie w znaczenie tego zrozumialem, że nie jestem dziwolągiem tylko wlasnie intronem. pomoglo mi to zrozumiec swoją niesmialość, częste chwile kontemplacji, zamysleń. Teraz juz wiem, że to nie choroba ani depresja po prostu taki jużem stworzony.
ODPOWIEDZ