Lubimy czytać

Rozmowy o książkach, wierszach, gatunkach, postaciach literackich itp.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Lubimy czytać

Post autor: Akolita »

Jest już wątek o Last fm, ktoś chyba kiedyś pisał coś o filmwebie, a ja wspomnę tutaj o Lubimyczytać.pl.
Dopiero od kilku tygodni jestem zarejestrowanym użytkownikiem, ale już od dawna korzystam z pomocy portalu przy poszukiwaniach ciekawej i przydatnej literatury. Gdyby ktoś chciał podzielić się swoim profilem, to ten wątek będzie odpowiednim miejscem do tego.
Akolita - mój profil
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Gugis
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 12 lis 2012, 16:17
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Bydgoszcz, Poznań, Dublin

Re: Lubimy czytać

Post autor: Gugis »

Nie zdawałam sobie sprawy z istnienia tego portalu, ale już to nadrobiłam i oto mój profil:
http://lubimyczytac.pl/profil/151521/gugis
~Take It As It Comes~
Xayan
Intronek
Posty: 54
Rejestracja: 22 wrz 2012, 18:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Kraków

Re: Lubimy czytać

Post autor: Xayan »

Od pewnego czasu mam tam konto :)

http://lubimyczytac.pl/profil/126547/xayan
Awatar użytkownika
Giuseppe
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 12 lip 2012, 18:54
Płeć: mężczyzna

Re: Lubimy czytać

Post autor: Giuseppe »

Hyhy, trochę Was szpiegowałem. I dzięki temu moja lista książek do przeczytania wzrasta w zatrważającym tempie, dzięki za to. Żeby nie było - mam tam, co prawda raczkujące, ale jednak, konto pod tym samym nickiem co na forum.
Awatar użytkownika
maggie
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 02 cze 2012, 11:42
Płeć: nieokreślona

Re: Lubimy czytać

Post autor: maggie »

Jakiś czas już jestem na tym portalu i powiem, że to dość przydatna rzecz. Zważywszy na moją pamięć nawet bardzo przydatna :D

http://lubimyczytac.pl/profil/831/sara-deever
"To krępujące milczenie. Czemu ględzenie o bzdetach uważamy za wyraz nieskrępowania?
Po tym można poznać kogoś wyjątkowego. Kiedy można zamknąć ryj i wspólnie sobie pomilczeć."
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Lubimy czytać

Post autor: Akolita »

Cieszę się, że dzięki temu tematowi ktoś poznał ów portal i znalazł w nim inspiracje na spędzenie wolnego czasu. Gdybyście chcieli zostać moimi znajomymi, to chętnie zaakceptuję zaproszenia. Dzięki temu sama być może znajdę warte uwagi propozycje. :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Xayan
Intronek
Posty: 54
Rejestracja: 22 wrz 2012, 18:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Kraków

Re: Lubimy czytać

Post autor: Xayan »

Akolita pisze:Cieszę się, że dzięki temu tematowi ktoś poznał ów portal i znalazł w nim inspiracje na spędzenie wolnego czasu. Gdybyście chcieli zostać moimi znajomymi, to chętnie zaakceptuję zaproszenia. Dzięki temu sama być może znajdę warte uwagi propozycje. :)
Wysłałem tobie zaproszenie do znajomych już jakiś czas temu i nie zaakceptowałaś :p
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Lubimy czytać

Post autor: Akolita »

Xayan pisze:
Akolita pisze:Cieszę się, że dzięki temu tematowi ktoś poznał ów portal i znalazł w nim inspiracje na spędzenie wolnego czasu. Gdybyście chcieli zostać moimi znajomymi, to chętnie zaakceptuję zaproszenia. Dzięki temu sama być może znajdę warte uwagi propozycje. :)
Wysłałem tobie zaproszenie do znajomych już jakiś czas temu i nie zaakceptowałaś :p
Przepraszam. Myślałam, że informacje o zaproszeniach wyświetlają się na skrzynce, a tu zonk - są w zakładce "zaproszenia", o której istnieniu nawet nie wiedziałam :)
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
dreamer08
Introwertyk
Posty: 98
Rejestracja: 30 gru 2012, 19:42
Płeć: nieokreślona

Re: Lubimy czytać

Post autor: dreamer08 »

I ja mam konto na tejże stronie :)

http://lubimyczytac.pl/profil/110033/dreamer08

Nie ukrywam, że jest to jedyne miejsce, przypominające mi o wszystkich książkach, które mam zamiar przeczytać. BARDZO, BARDZO ciekawa strona i niezwykle przydatna.
Obrazek
Awatar użytkownika
yunana
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 30 gru 2012, 17:25
Płeć: nieokreślona

Re: Lubimy czytać

Post autor: yunana »

Właściwie mam już profil na podobnej stronie, ale co tam, założę sobie :P
Proud to be quiet in a noisy world
4w5 INFP INFj
Awatar użytkownika
lea
Rozkręcony intro
Posty: 332
Rejestracja: 07 sty 2013, 7:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 0w0
MBTI: CATS

Re: Lubimy czytać

Post autor: lea »

http://lubimyczytac.pl/profil/20854/klisza mój profil, dawno nie pisałam żadnych recenzji, ale... :D "czytane książki" są aktualne.
Wygnaj ludzi z twych myśli, niech nic zewnętrznego nie kala twej samotności, błaznom pozostaw troskę o szukanie podobnych im.
Inny cię umniejsza, bo zmusza cię do odgrywania jakiejś roli; ze swego życia usuń gest, ogranicz się do tego, co istotne.
KapiX
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 16 maja 2010, 1:25
Płeć: mężczyzna

Re: Lubimy czytać

Post autor: KapiX »

To i ja wrzucę link do swojego profilu. Konto mam od jakichś 3 dni, więc na razie niewiele tam pozycji, ale pracuję nad tym :)
http://lubimyczytac.pl/profil/160913/kapix
Awatar użytkownika
Czerwona
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 30 gru 2012, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Lubimy czytać

Post autor: Czerwona »

Ja kiedyś miałam konto na innej dosyć podobnej stronie i bardzo sobie chwaliłam. Czasem nadal tam wchodzę, żeby zobaczyć recenzje - i tak samo korzystam z Lubimy czytać, choć swojego profilu nie mam.
Jeśli na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima deszczyk jest albo go ni ma.
Awatar użytkownika
midnight_rider
Intronek
Posty: 50
Rejestracja: 09 paź 2012, 16:28
Płeć: nieokreślona

Re: Lubimy czytać

Post autor: midnight_rider »

A wszystko to jest
identycznie trwałe
jak numer telefonu
na pudełku zapałek
Awatar użytkownika
Faramuszka
Stały bywalec
Posty: 226
Rejestracja: 26 paź 2012, 17:25
Płeć: kobieta

Re: Lubimy czytać

Post autor: Faramuszka »

Założone kawałek czasu temu, ale dopiero teraz przypomniałam sobie o jego istnieniu, więc mało książek zaktualizuję w swoim czasie ^^
http://lubimyczytac.pl/profil/144845/lila
ODPOWIEDZ