Gry komputerowe

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
KapiX
Introwertyk
Posty: 65
Rejestracja: 16 maja 2010, 1:25
Płeć: mężczyzna

Re: Gry komputerowe

Post autor: KapiX »

Padre pisze:A masz może tylko dwa głośniki? Miałem kiedyś podobny problem i pomogła zmiana ustawień dźwięku z 5.1 super duper surround na zwykłe stereo. System wysyłał część dźwięku na nieistniejące głośniki :-)
Możliwe, że to to. Słyszałem też, że problem istnieje tylko w polskiej wersji językowej.
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Demon Hunter »

Od czasu do czasu lubię odpalić jakąś gierkę i troche poprzycinać ;) Mam jednak coś takiego, że zaczynam grę, trochę pogram i zostawiam na później. Owo później często już nie następuje ;) Jakbym miał wymienić coś w co gra/grało mi się najlepiej to chyba byłby to Football Manager - w jedenastkę i dwunastkę grało mi się najlepiej (były sukcesy :mrgreen: ). Do FM dorzuciłbym Sacred 1 i 2 i Wieśmaka, znaczy Wiedźmaka, głównie dwójkę, bo przygodę z jedynką skończyłem dość szybko :)
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
Corpseone
Introwertyk
Posty: 106
Rejestracja: 02 lip 2014, 11:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Gry komputerowe

Post autor: Corpseone »

Obecnie prawie wcale nie gram w gry komputerowe. Od czasu do czasu jak mnie coś dopadnie, to mam kilka tytułów, do których wracam i przeważnie przechodzę kolejny raz. Taką gra jest Mafia: The City Of Lost Heaven lub Max Payne 1 i 2. Uwielbiam też gry przygodowe i do wielu mam sentyment z dawnych lat (Broken Sword, Larry, Ace Ventura, genialne Grim Fandango, wspaniała polska gra Książę i tchórz, Runaway). Ostatnią taką grą, która mnie powaliła na łopatki było L.A. Noire.
emfausto

Re: Gry komputerowe

Post autor: emfausto »

ostatnio sobie odświeżyłem, i cisnę w Killing Floor'a.
Awatar użytkownika
Nemmireth
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 03 sie 2014, 12:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: Gry komputerowe

Post autor: Nemmireth »

Nie gram w zbyt wiele gier,tak od czasu do czasu coś włączę ale ostatnio wciągnął mnie LoL. Cholernie popularna gra,sporo ludzi to idioci,którzy reportują bez powodu ale mimo wszystko bardzo ją lubię. Poza tym moją miłością jest Heroes 3,AC i Alien Shooter(grałam w to całe dzieciństwo). Grałam trochę w Wiedźmina 2 ale niestety mój xbox się zepsuł i do tej pory leży nienaprawiony :c
Ostatnio kupiłam sobie pierwszą część Borderlands i jak na razie jestem bardzo zadowolona :D
Milanek94
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 02 sie 2014, 0:56
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gry komputerowe

Post autor: Milanek94 »

Ja z reguły katowałem głównie gry sportowe (PES, Fifa, NBA 2k), albo strzelanki o tematyce wojennej (Call Of Duty, Medal Of Honor). Mam też oczywiście zainstalowane GTA San Andreas, a i Vice City gdzieśbym pewnie znalazł na płycie. Z wiekiem wiadomo gram mniej, najnowsze gierki jakoś nie do końca mi się podobają, nie ten klimat, sentymentalny najwyraźniej jestem :D.

Obecnie jedyna gra w którą gram w miarę regularnie to Fifa 11. Wyprodukowana w 2010 więc już nie młoda, ale generalnie spoko. "12" mi nie podchodziła, a na nowsze mam za słaby sprzęt ;)
MatiZ
Pobudzony intro
Posty: 160
Rejestracja: 18 wrz 2013, 17:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gry komputerowe

Post autor: MatiZ »

Już od 8 miesięcy nie gram i nie było to postanowienie noworoczne. Po prostu gry już mnie nudzą. Czasami pogram w Donkey Kong Country.
lukasamd

Re: Gry komputerowe

Post autor: lukasamd »

Też mam tego typu kryzys. Jest komp odpowiedni, ale nie ma chęci nawet gdy jest czas. Uważam nowości za kupę... Nawet gdy nie zagrałem. Wiem, głupie, no ale tak mam.

Wysłane z telefonu
Awatar użytkownika
sulius
Intronek
Posty: 37
Rejestracja: 09 sie 2014, 14:58
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gry komputerowe

Post autor: sulius »

Kiedyś sporo grałem, teraz od czasu do czasu, lubię czasami odpalić sobie na PS jakiegoś Assassina, swoją drogą sporo faktów historycznych można z niej wyciągnąć.
Uwielbiałem kiedyś grać w komputerowe rpgi, niesamowicie wciągały mnie te wszystkie historie. To zdecydowanie mój ulubiony gatunek, zwłaszcza takie klasyki jak Baldurs Gate, Fallaut czy Arcanum, z szczególnym uwzględnieniem tego pierwszego. Chociaż grą którą przechodziłem największą ilość razy jest Gothic 1. Oczywiście w mojej topce nie może zabraknąć też heroes might and magic III. Mnóstwo czasu zmarnowałem też na Warcraft'a III. No i moja zmora Lineage 2 zmarnowałem na tym czasu tyle że to się w głowie nie mieści. Skrajna bezproduktywność :D .
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Gry komputerowe

Post autor: Agon »

Gra tu ktoś może w Team Fortress 2?
Konradek
Pobudzony intro
Posty: 145
Rejestracja: 07 gru 2014, 10:45
Płeć: mężczyzna

Re: Gry komputerowe

Post autor: Konradek »

Będę mało oryginalny. GTA wersja rosyjska z potworem Alien.
MatiZ
Pobudzony intro
Posty: 160
Rejestracja: 18 wrz 2013, 17:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gry komputerowe

Post autor: MatiZ »

Agon, grałem kiedyś w Team Fortress 2. Grałem od czterech lat i uzbierałem około trzydzieści czapek, ale bez żadnego "unusuala". Całkiem nieźle sobie radzę w klasycznych trybach gry, ale i tak lubię pograć w Saxton Hale Mod i w DodgeBall.
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Gry komputerowe

Post autor: Agon »

Mój profil - jak chcesz możesz mi wysłać zaproszenie i zagramy sobie.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Gry komputerowe

Post autor: Coldman »

Ja pykałem sobie kiedyś w Unreal Tournament 99, aktualnie lubię sobie pograć w BF 3 , W SAMPA , W crysisa (kocham tą serie), Euro truck Symulator i inne pierdoły.
Mam też admina na pewnym serwerze minecraft
thali
Intronek
Posty: 38
Rejestracja: 02 lut 2013, 5:49
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Wiedeń

Re: Gry komputerowe

Post autor: thali »

Za dzieciaka gralam w jakies przygodowki, a przez brata wciagnelam sie w Worms Armageddon (do dzis pamietam - Revenge! wykrzyczane w bardzo charakterystyczny sposob :)) i w Heroes of Might and Magic III. I to wlasciwie wszystko. Potem brat mi juz zadnych gier nie pokazywal, zebym sie znow nie wkrecila i mu komputera nie zajmowala :). A jak sie wyprowadzilam z domu, to nie bylo zadnych graczy wokol, ktorzy by mnie mogli do jakiejs gry zainspirowac.

Uwazacie, ze warto grac? Jakie sa zalety takiego sposobu spedzania wolnego czasu? Wiem, ze to moze naiwne pytania, ale jakos nigdy sie nad tym nie zastanawialam :)
INFJ z silnie rozwinietym T
ODPOWIEDZ