Sprawy techniczne i nie tylko

Wiadomości na temat działania forum, wydarzeń itp.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: qb »

Nie wiedziałem jak nazwać temat.

Jeden z użytkowników poprosił o usunięcie konta razem z postami, nie jestem w stanie sprawdzać, jak to wpłynęło na dyskusję na forum, więc weźcie poprawkę na to, że posty, na które odpowiadaliście mogą już nie istnieć w niektórych tematach. Nie podam nicku, bo nie wiem, czy ta osoba tego by oczekiwała.

To tyle.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: Akolita »

Właściwie to jestem przeciwna wymazywaniu wszelkich śladów obecności ludzi, którym znudziło się forum, albo postanowili, że zaczną wszystko od nowa, z nowym nickiem i osobowością. Jak sam widzisz, qb, sprzątanie po odchodzących może wywołać zamieszanie. Jeśli już ktoś tu siedział i pisał swoje wypociny, niech poniesie odpowiedzialność za to, co myślał i wygłaszał na publicznym forum. What was seen cannot be unseen - what was written, cannot be unwritten. Tyle. Też mam na koncie posty, których się wstydzę, ale majstrowałbyś przy opcjach trzy dni, zanim byś usunął wszystko, co mi się nie podoba.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
Awatar użytkownika
Czerwona
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 30 gru 2012, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: Czerwona »

qb pisze:Nie wiedziałem jak nazwać temat.
Może po prostu "usunięcie konta" ;)
A tak poza tym, to myślę jak Akolita. Nie za świetnie czyta się temat z dziurą pośrodku ;) No i chyba można usunąć posty zawierające dane osobowe lub informacje, po których można rozpoznać użytkownika (chyba że nie można usunąć tylko kilku - nie wiem, nie znam się).
Jeśli na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima deszczyk jest albo go ni ma.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: qb »

Nie wiem, ale chyba to sprawdzę niedługo.
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
lukasamd

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: lukasamd »

Limit prywatnych wiadomości w skrzynce został podniesiony z 30 do 500 :)
lukasamd

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: lukasamd »

Na jutro/pojutrze wieczorem planujemy przerwę techniczną.
Potrwa od 1 do max. 48 godzin.

Przenosimy forum aby uniknąć problemów takich, jakie miały miejsce w ostatnich dniach.
lukasamd

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: lukasamd »

Jeżeli widzicie tego posta, to macie już forum z nowego serwera.
Miłego korzystania ;)
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: Papaja »

;)
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
Awatar użytkownika
Demon Hunter
Pobudzony intro
Posty: 143
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:31
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ (?)
Lokalizacja: Poznań

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: Demon Hunter »

Taka sprawa: podczas logowania od paru dni mam następującą sytuację, a mianowicie - wpisuję login i hasełko, pokazuje mi się ekran z przekierowaniem do głównej strony i wtedy nagle błąd - otóż zamiast adresu http://forum .... mam https://forum .... Po skasowaniu s wszystko gra. Przy pisaniu postów jest to samo. Korzystam z Opery (12.15 na Linuxa).
The future belongs to the mad
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: Dant3s »

Demon Hunter pisze:Taka sprawa: podczas logowania od paru dni mam następującą sytuację, a mianowicie - wpisuję login i hasełko, pokazuje mi się ekran z przekierowaniem do głównej strony i wtedy nagle błąd - otóż zamiast adresu http://forum .... mam https://forum .... Po skasowaniu s wszystko gra. Przy pisaniu postów jest to samo. Korzystam z Opery (12.15 na Linuxa).
Mam to samo, Opera 12.17 na Xp.
To wywalanie po napisaniu posta łatwo jest uniknąć, wystarczy że klikniesz na stronę główną zanim Cię przekieruje
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: highwind »

Ja na firefoxie nie mam takich akcji, ale jest widoczny problem z logowaniem. O sprawie został już poinformowany lukasamd i ma się nią zająć po weekendzie. Cierpliwości introsie.
lukasamd

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: lukasamd »

Sorry memory, ale Opera 12.x to trup, który np. ma domyślnie wyłączone TLS 1.1 i TLS 1.2.
Zmieńcie przeglądarkę na coś cywilizowanego, choćby IE... serio mówię.

Aha, kwestia autologowania poprawiona, to powinno działać normalnie.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: Dant3s »

Jeszcze wczoraj po Twojej naprawie wszystko działało, dziś znowu autologowanie nie działa, przynajmniej u mnie
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: highwind »

U mnie też nie :)
lukasamd

Re: Sprawy techniczne i nie tylko

Post autor: lukasamd »

Ok, już chyba wiem od czego to zależy, dajcie 1-2 dni, będzie tylko po SSL to powinno problemy rozwiązać :)
ODPOWIEDZ