Dziewczyny z neta

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Lacki
Introwertyk
Posty: 74
Rejestracja: 25 cze 2015, 16:11
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Limanowa/Kraków

Dziewczyny z neta

Post autor: Lacki »

Wyobraźcie sobie taka sytuacje. Poznajecie laskę przez neta. Całkiem spoko laskę, tylko pechowo ma uszkodzoną nogę wiec nie możecie się zobaczyć. Piszecie z nią przez pół wakacji, planujecie następna polowe którą, jako że zacznie chodzić, mieliście spędzić już razem.Zaczynacie ją lubić. Na prawdę lubić. No Aż tu pewnego pięknego dnia po jakimś tygodniu milczenia z jej strony orientujecie się że wywaliła was ze znajomych na fejsie.Wpadacie w lekka konsternacje. Piszecie do niej i dowiadujecie się, że "to bez sensu" bo "mam dużo planów na sierpień".

No kurde serio?!

Nie piszcie z ludźmi którym nie możecie dać w morde. Tako rzecze Lacki. Baczność, zapij, spocznij.

Co o tym myślicie? Macie może podobne historie? nie da się ukryć, że internet to chyba nie najlepsze miejsce na poznawanie dziewczyn.
"Zawsze chyba byłem sam, zawsze chyba chciałem tego"
Rlip

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: Rlip »

Lacki pisze:Nie piszcie z ludźmi którym nie możecie dać w morde
Czy naprawdę chciałbyś dać jej w mordę? :D
Lacki pisze:Co o tym myślicie? Macie może podobne historie?
Miałem, ale myślę, że to się często zdaża, że raz Ty nie przypadniesz jakieś do gustu, a raz jakaś nie przypadnie Tobie do gustu. Ale takie jej wytłumaczenie rzeczywiście trochę jest bez sensu.
Lacki
Introwertyk
Posty: 74
Rejestracja: 25 cze 2015, 16:11
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Limanowa/Kraków

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: Lacki »

Nope. Chodziło o ogół ludzi. Dziewczyny to potwory wiec się nie liczą.
"Zawsze chyba byłem sam, zawsze chyba chciałem tego"
Awatar użytkownika
papla131
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2015, 10:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: papla131 »

Nope. Chodziło o ogół ludzi.
Skoro dziewczyny to potwory to tylko facetów miałeś na myśli xP
Lacki pisze:Dziewczyny to potwory wiec się nie liczą.
Popieram chociaż sama jestem ponoć tą ładniejszą płcią. Może bardziej rozumiem facetów przez to, że mam męski mózg...
Włączyła się dziwna faza niepewności. Czekam aż w końcu ta niepewność mnie opuści
rad19dym
Introwertyk
Posty: 115
Rejestracja: 20 gru 2014, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: rad19dym »

Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquillo
Intronek
Posty: 36
Rejestracja: 26 lip 2015, 22:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ?

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: Tranquillo »

Dlatego nie lubię wirtualnego świata i wszelkich serwisów randkowych. Człowiek angażuje się w coś czego nigdy nie dotknął albo nie widział, później tylko pozostaje ten niesmak. Kto wie czy po drugiej stronie nie czai się jakiś Trynki Winky.
Awatar użytkownika
papla131
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2015, 10:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: papla131 »

To też nie powinno się w takie coś angażować a chłodno podchodzić do tematu >;
Włączyła się dziwna faza niepewności. Czekam aż w końcu ta niepewność mnie opuści
Lacki
Introwertyk
Posty: 74
Rejestracja: 25 cze 2015, 16:11
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Limanowa/Kraków

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: Lacki »

Normalnie nie traktował bym jej poważnie, ale to na prawdę miało szanse na coś więcej.

PS. przepraszam wszystkie dziewczyny. Nie wszystkie jesteście potworami. :)
"Zawsze chyba byłem sam, zawsze chyba chciałem tego"
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: Papaja »

Lacki pisze:Zaczynacie ją lubić. Na prawdę lubić. No Aż tu pewnego pięknego dnia po jakimś tygodniu milczenia z jej strony orientujecie się że wywaliła was ze znajomych na fejsie.Wpadacie w lekka konsternacje. Piszecie do niej i dowiadujecie się, że "to bez sensu" bo "mam dużo planów na sierpień".
Co o tym myślicie? Macie może podobne historie?
\
"wypisz wymaluj" gosciu z ktorym ostatnio randkowalam, smecil,pisal itp itd ja sie zaczelam angazowac, a on bach nistad nizowad milczy,nie odpisuje,nie odbiera,olalam temat, ciekawi mnie jeszcze ile takich gosci poznam zanim trafi sie taki ostatni odpowiedni
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
Awatar użytkownika
papla131
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 lip 2015, 10:02
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: papla131 »

Lacki pisze:Normalnie nie traktował bym jej poważnie, ale to na prawdę miało szanse na coś więcej.
Nadzieja to najgorsza menda. Kobitka może się przestraszyła albo po prostu nie była poważna ;/ Nigdy nie wiadomo co takiej w głowie siedzi.
Włączyła się dziwna faza niepewności. Czekam aż w końcu ta niepewność mnie opuści
Awatar użytkownika
makaj
Pobudzony intro
Posty: 147
Rejestracja: 17 lis 2007, 16:13
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Wlkp

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: makaj »

Hehe, no dziwne i niepoważne.
Tylko...
Lacki pisze:planujecie następna polowe którą, jako że zacznie chodzić, mieliście spędzić już razem.
To Co właściwie zaplanowałeś? :> Może każdy dzień sierpnia i to ze szczegółami? :P
W każdym bądź razie nie doszło nawet do pierwszego spotkania, a już chciałeś spędzić z nią cała drugą połowę wakacji, jakby ona niczym innym się w życiu nie zajmowała, hmm. Może spłoszyłeś tą ranną antylopę :P
dream is destiny
MatiZ
Pobudzony intro
Posty: 160
Rejestracja: 18 wrz 2013, 17:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: MatiZ »

Lacki pisze:Na prawdę
*Naprawdę.

Znam to uczucie. Kiedyś na tym forum pisałem do użytkowniczki. Wysyłaliśmy sobie prywatne wiadomości. Pisało się świetnie i fajnie było raz na jakiś czas dostać długą wiadomość. Przypominało to pisanie listów, kiedy pisałem do kuzynki. Wiadomości wysyłaliśmy przez około 8 miesięcy. W swojej ostatniej wiadomości zaproponowała wyjście i zgodziłem się, ale to właśnie była jej ostatnia wiadomość. Nic już nie dostawałem i nawet nie logowała się dawno.
Drugi przypadek, to gdzie indziej miałem i rok później. Taka powtórka z rozrywki. Pisałem z jedną dziewczyną (nie szukam dziewczyny, ale kolegów i koleżanek) przez też 8 miesięcy. Wiadomości otrzymywane były jeszcze dłuższe. Też przestała pisać. Głupio tak nagle zerwać z kimś kontakt i nawet krótko nie poinformować, bym nie robił sobie nadziei.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: highwind »

Dudes, chłopaki... Ciężkie jest to, co opisujecie. Mnie jedyne co się w podobnym kontekście przytrafiło, to z jakąś dekadę temu po kłótni z dziewczyną, ta nie odpisywała mi jakiś czas na smsy. Dostałem dosłownie pierdolca i zasypałem ją takim sms'owym spamem, że do dzisiaj mi wstyd. Pełna gama emocji, od gniewu i wyzwisk, po jakieś służalcze błagania o wybaczenie :x Jak już mi przeszło, to wspominając tamte chwile już po paru dniach nie mogłem sam siebie poznać. Potem przyrzekłem, że nigdy więcej takich akcji z mojej strony. W każdym razie - taki ignor potrafi się wbić jak drzazga gdzieś w podświadomość i przeszkadzać długo, długo. Potem się tylko człowiek zastanawia, o co w tym wszystkim mogło chodzić.

Jeszcze w odniesieniu do posta pierwszego i posta Papai: Poznaliście ludzi, którzy zapewne też chcieli poznać ludzi. A w tym kontekście, tym skuteczniejszy proces poznawczy, im więcej poznawanych obiektów. Może to zerwanie kontaktu było wynikiem nawiązania jakiejś bliższej relacji z kimś innym. Bo potem, jak już się człowiek zauroczy, to może mu się nie chcieć fatygować we wtajemniczanie w swój nieracjonalny stan emocjonalny osób nieupoważnionych.
lukasamd

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: lukasamd »

Hm.... poznać przez neta i trzymać taki kontakt przez pół wakacji?
...?

Napiszę tak: HEEELOOOŁ, serio się czegoś innego spodziewałeś?
Jeżeli z daną osobą się dobrze pisze przez neta, to trzeba to koniecznie w miarę szybko (tydzień, dwa) zweryfikować w realu. Inaczej to taka namiastka, a osoby korzystające intensywnie z portali do poznawania mogą mieć bardzo wiele osób, z którymi piszą.
Ja wiem, że pisanie przez neta jest taki super, komfortowe, wygodne, zero strachu, odpisujemy kiedy chcemy itp. ale... to nie jest życie.

Na Twoim miejscu traktowałbym to jako nauczkę na przyszłość, jak nie robić.
Lacki
Introwertyk
Posty: 74
Rejestracja: 25 cze 2015, 16:11
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Limanowa/Kraków

Re: Dziewczyny z neta

Post autor: Lacki »

No co ty nie powiesz stary :D miała coś nie tak z nogą i leżała w łóżku. Normalnie staram się spotkać z dziewczyna jak najszybciej.
"Zawsze chyba byłem sam, zawsze chyba chciałem tego"
ODPOWIEDZ