Wasz nick:]

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
saizou

Re: Wasz nick:]

Post autor: saizou »

Saizou [Saizō]... po prostu urocza świnka - bohaterka anime Peacemaker Kurogane. Utożsamiałyśmy się niegdyś z Saizo wspólną cechą charakteru - humorzastość i złośliwość, ale mi przeszło i pozostał urok ^^ .
Awatar użytkownika
vatnajökull
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 08 lis 2014, 14:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 6w6
Lokalizacja: 64°35'46.5"N 16°55'39.6"W
Kontakt:

Re: Wasz nick:]

Post autor: vatnajökull »

Mój nick to po prostu kupa lodu daleko stąd - na Islandii. Kiedyś bardzo lubiłam to ponure miejsce, tak jak lubię teraz Czechy (hmm, nie. nie tak bardzo).
Ale jakbym miała opisywać siebie to faktycznie mogłabym powiedzieć, że jestem taki Vatnajökull - niby lodowiec, ale gdzieś tam w środku tyle ciepeła ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Krukus
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 20 lut 2015, 0:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ

Re: Wasz nick:]

Post autor: Krukus »

Mój nick odnosi się do kruka, który jest jednym z najinteligentniejszych i tajemniczych ptaków. W wielu kulturach jest to orędownik tajemnic, symbol ukrytych sił i ezoterycznej wiedzy.
Awatar użytkownika
Wrona
Intronek
Posty: 28
Rejestracja: 22 lut 2015, 17:43
Płeć: kobieta
MBTI: "INTP"

Re: Wasz nick:]

Post autor: Wrona »

Wrona... Po prostu, wrona. Choć prawdopodobnie przyszło mi to do głowy ze względu na to, że właśnie czytałam jedną z części "Pieśni Lodu i Ognia". Tam wiadomości z Muru niosą kruki, a z krukami kojarzą się też wrony... nie?
Obrazek

My life is so much more interesting in my head.
Awatar użytkownika
Ruciński
Introwertyk
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2015, 8:30
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łaziska Górne, Śląsk

Re: Wasz nick:]

Post autor: Ruciński »

Mój nick to pseudonim (naprawdę nie nazywam się Ruciński). Wymyśliłem go dawno, dawno temu, już mniejsza z jakiego powodu. W każdym razie potrzebowałem internetowego nazwiska i akurat oglądałem mecz hokeja, w którym grała moja ulubiona czeska reprezentacja, a wśród zawodników był Martin Ručinský. :) Pożyczyłem więc sobie nazwisko.
VampirLestat

Re: Wasz nick:]

Post autor: VampirLestat »

Vampir Lestat - Bohater serii 'Kronik Wampirów' - Anny Rice, intrygujący, mroczny, ciekawy
Awatar użytkownika
Dziecko Indygo
Intronek
Posty: 39
Rejestracja: 25 kwie 2015, 1:23
Płeć: mężczyzna

Re: Wasz nick:]

Post autor: Dziecko Indygo »

Mieszkam w Anglii i pewien anglik, z ktorym sie siwetnie dogaduje ma podobny swiatopoglad do mnie. Pewnego dnia pordzil mi, zebym sprawdzil sobie pojecie indigo children, bo to moze byc cos, co nas okresla. Spodobalo mi sie, po czesci sie z tym identyfikuje
Qwerty
Introrodek
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2015, 20:21
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w6
MBTI: istj

Re: Wasz nick:]

Post autor: Qwerty »

Nigdy nie miałam talentu do wymyślania nicków na poczekaniu, a szybko chciałam się tutaj zarejestrować. Pierwsze litery klawiatury to myśl jaka od razu przyszła mi do głowy :)
Eileen

Re: Wasz nick:]

Post autor: Eileen »

Od tytułu piosenki ;)
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasz nick:]

Post autor: Saladin »

Saladyn, zwany również Al-Malik an-Nasir Salah ad-Dunja wa-ad-Din Abu al-Muzaffar Jusuf ibn Ajjub ibn Szazi Al-Kurdi, był wybitną postacią historyczną, która zainteresowała mnie przy okazji obejrzenia filmu "Królestwo Niebieskie". Zaintrygował mnie jego charakter, wiem że daleko mu do prawdy historycznej jednak jego 'rdzeń' w filmie pozostał. Jego zmysł strategiczny, wola wspierania nauki i sztuki- to czyniło z niego władcę idealnego(abstrahuję już od kilku plam krwi na jego śnieżnobiałym abaje ). ;) Człek ten rycerski i prawy w niektórych dziedzinach jest moim autorytetem.
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Yin
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 23 cze 2015, 18:26
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w7
MBTI: INFJ

Re: Wasz nick:]

Post autor: Yin »

Mój nick pochodzi od Yin Yang, jednak mój charakter doskonale opisuje Yin (czarna połówka Yin Yang) pozwolę sobie przytoczyć cytat z wikipedii :)

"Yin (dosłownie rozumiane jako "zacienione miejsce, północne zbocze (wzgórza), południowy brzeg (rzeki), zachmurzenie, zaciemnienie") reprezentowana przez czerń i Księżyc oznacza bierność, uległość, smutek, chłód i zimę, symbolizuje żeński aspekt natury, introwersję oraz liczby parzyste; odpowiada jej noc oraz dusza po. Yin symbolizuje woda lub ziemia. Wszyscy urodzeni w nieparzystych latach."
Temudżyn
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 19 sie 2015, 7:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Wasz nick:]

Post autor: Temudżyn »

Ja chyba nie muszę tłumaczyć mojego nicku :)
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego nad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabrania jeno zdatne. Nie masz dla takich jak oni między ludźmi poczciwymi miejsca.
A owo Kaer Morhen, gdzie ci bezecni się gnieżdzą, gdzie ohydnych swych praktyk dokonują, starte być musi z powierzchni ziemi, a ślad po nim solą i saletrą posypany.

Anonim, Monstrum albo Wiedźmina opisanie
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Wasz nick:]

Post autor: highwind »

@Up. Jak nie chcesz, to nie musisz, ale ja muszę dodać, że jego brzmienie kojarzy mi się z wołaczem kierowanym do przedstawiciela rasy negroidalnej:
- Te! Mudżin, cho no tu!
:D
Awatar użytkownika
Czerwona
Stały bywalec
Posty: 191
Rejestracja: 30 gru 2012, 13:29
Płeć: nieokreślona

Re: Wasz nick:]

Post autor: Czerwona »

To mi się kojarzy z tele-mudżin, czyli coś w rodzaju call girl (call boy), czyli murzyn na telefon xD
Jeśli na świętego Prota jest pogoda albo słota, to na świętego Hieronima deszczyk jest albo go ni ma.
Temudżyn
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 19 sie 2015, 7:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Wasz nick:]

Post autor: Temudżyn »

Temudżyn to prawdziwe imię Czyngis-chana. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego nad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabrania jeno zdatne. Nie masz dla takich jak oni między ludźmi poczciwymi miejsca.
A owo Kaer Morhen, gdzie ci bezecni się gnieżdzą, gdzie ohydnych swych praktyk dokonują, starte być musi z powierzchni ziemi, a ślad po nim solą i saletrą posypany.

Anonim, Monstrum albo Wiedźmina opisanie
ODPOWIEDZ