Jakie kobiety preferują introwertycy?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: highwind »

Ertix pisze:ja po prostu poszukuję kobiety i dominującej (pod względem intelektu i pieniędzy, ale nie żeby była przemądrzała), i jednocześnie wrażliwej, ceniącej u faceta to, że na przykład lubi z nią spędzać czas, nie wstydzi się mówić jej o swoich odczuciach, a tym bardziej tego przy niej pokazywać.
Ale co taka kobieta miałaby z tobą robić? Znaczy opiekowałaby się tobą, robiła obiadki, za wszystko płaciła. To jest do osiągnięcia, ale IMO pod jednym warunkiem. Musiałbyś mieć kartę przetargową w postaci olbrzymiego benisa.
Awatar użytkownika
Synthesizer
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 lis 2015, 13:10
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: Synthesizer »

highwind pisze:To jest do osiągnięcia, ale IMO pod jednym warunkiem. Musiałbyś mieć kartę przetargową w postaci olbrzymiego benisa.
Myślę, że i to by nie pomogło w przypadku takich wymagań. Chyba, że chodziłby z benisem na wierzchu :D

@Ertix Przykro mi to pisać, ale jeżeli nie zmienisz swoich wymagań to raczej nigdy nikogo nie znajdziesz.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: highwind »

Synthesizer pisze: Myślę, że i to by nie pomogło w przypadku takich wymagań. Chyba, że chodziłby z benisem na wierzchu :D
@Ertix Przykro mi to pisać, ale jeżeli nie zmienisz swoich wymagań to raczej nigdy nikogo nie znajdziesz.
Właśnie ja bym tak do końca nadziei nie tracił :P Pamiętam taką stronę internetową, gdzie kobiety w charakterze sponsorek zostawiały anonse, poszukując uległych mężczyzn. I autentycznie - oferowały mieszkanie, kasę, wygody. Tyle że w zamian za bycie uległym pieskiem. Niestety nie pamiętam co to była za strona, ale na pewno nie brakuje amatorek takich zabaw. Tyle że owe amatorki również miały pewne wymagania i na ogół sprowadzały się one do wspomnianego benisa :P
Awatar użytkownika
Synthesizer
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 lis 2015, 13:10
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: Synthesizer »

To dawaj tą stronę, myślę że spełniam wymagania :D

A tak na serio, wracając do tematu. Nie mam jakoś sprecyzowanych preferencji względem kobiet. Chociaż rozmawia mi się lepiej z kobietami ciekawskimi, które dużo mówią. Jestem raczej osobą którą trzeba ciągnąć za język żeby się czegoś dowiedzieć.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: highwind »

A to ja się wypowiem, bo parę rzeczy mi tak na szybko przychodzi do głowy.
Póki co byłem z samymi ekstrawertyczkami, więc głupio by było gdybym napisał że preferuję introwertyczki. Bo po prostu tego nie wiem :P W każdym razie, intro czy ekstra, przydałaby mi się baba, która mogłaby wyciągnąć mnie z domu od czasu do czasu, więc wypadałoby żeby miała jakieś zainteresowania, które można by próbować realizować na zewnątrz. Absolutny must-have to jest brak kija w dupie, dystans do siebie i skłonność do heheszkowania. Bez tego prędzej czy później moje poczucie humoru doprowadza panie o nieco bardziej "księżniczkowatym" usposobieniu do strzelania fochem. A. Ja. Kurewsko. Nie. Znoszę. Fochów. Poza tym przy takich kobietach nie zachowuję się jak prawdziwy ja. Zakładam maskę konwenansów i nudzi mnie to na dłuższą metę. Z nieco bardziej praktycznych aspektów - ze wszystkimi kobietami, z którymi mi się udało, od razu łapałem dobry kontakt i jadaczka nam się nie zamykała, co było szybko weryfikowane podczas pierwszych godzin rozmowy. Czyli - musi mi się z nią dać swobodnie rozmawiać, a to wcale nie jest takie łatwe i w sumie sprowadza się do tego co już napisałem wcześniej - wyluzowanie. Czasem tak sobie myślę, że w sumie to chciałbym mieć kumpla, tyle że w ciele kobiety, który psychicznie od czasu do czasu transformował by się w coś bardziej wrażliwego, co mógłbym przytulić i otoczyć opieką. Ale nacisk jest położony na to "od czasu do czasu". Nadmierna wrażliwość kojarzy mi się z rozchwianiem, a ja po inżyniersku preferuję stabilne konstrukcje. Co tam jeszcze. Aha. To temat o męskich preferencjach, więc raczej tego tu nie może zabraknąć i nie będę kłamał pisząc, że liczy się przede wszystkim wnętrze. Ma być pełen pakiet :P Także musi być ładna. Musi. Choćby nie wiem jak wspaniałe miała poczucie humoru i jak genialnie by mi się z nią nie rozmawiało, nie ma szans na coś więcej bez atrybutu urody. Mam się budzić przy niej rano i czuć satysfakcję, że udało mi się wyrwać taką apetyczną sarenkę. Jest tego więcej, ale na razie chyba starczy. Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
Outro
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2015, 22:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
Kontakt:

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: Outro »

Ja bym chciał mieć dziewczynę, która nie lubi papierosów, dyskotek, głośnej muzyki, imprez masowych i nie przepada za alkoholem :)
No i taką, z którą będę mógł spędzić spokojny wieczór gdzieś na dworze lub w domu...
Taką, która wybierze się ze mną na wycieczki rowerowe i samochodowe...

No i oczywiście przytulaśną!

PS. i żeby nie wymagała ode mnie strojenia się jak jakiś elegancik i fukania się jakimś parfumem, bo ja tego nienawidzę.

Ale wiem, że z takimi wymaganiami na znalezienie drugiej połówki mam całe 0% szans :(
Zapraszam na mojego rowerowego bloga :)


Obrazek

Zapraszam również na moją stronę o grzybach :)

Zapraszam też na mojego bloga o spacerach :)
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2119
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: Drim »

Drimlajner kocha kobiety w mundurze, umiejące obsługiwać samoloty.

Uroda przemija, na byciu ładną niezbyt mi zależy, jednakże bycie fit to podstawa, sam zacząłem aktywnie spędzać wolny czas i chciałbym uprawiać jakiś sport wspólnie z partnerką (skałki, wspinaczka). Musi lubić seks, przytulanie, pieszczoty. Nie przepadam za dominującymi kobietami, sam wole decydować o różnych rzeczach, preferuje spontaniczne osoby, nie takie z żądzą kontrolowania wszystkiego co ich otacza i z zaplanowaną każdą minutą swojego życia. Fajnie jakby znała jakiś egzotyczny język. Zawsze to łatwiej wysłać taką do pracy, tam gdzie chciałbym żeby pracowała.

Mmmm... 20 latka ?

Grunt żeby akceptowała mój introwertyczny temperament, wraz z resztą mojej osobowości, i żeby chciała budować normalny, dojrzały związek. Domyśleć ja się nie domyślę... bo ani domyślny, ani jakoś wybitnie inteligentny to ja nie jestem. A jak już jest wspólne zrozumienie to dogadać się w innych kwestiach myślę że łatwo, łatwiej na pewno.

Jako umiarkowany flegmatyk myślę że dałbym radę z z drugim flegmatykiem lub sangwinikiem, za cholerykiem nigdy nie nadążę, a przy melancholiku byłbym terapeutą a nie partnerem.
Ale wiem, że z takimi wymaganiami na znalezienie drugiej połówki mam całe 0% szans
Kiedyś też tak myślałem :D Zagadałem i nawet numer dostałem, od takiej jednej z kategorii 0% szans :D szystko jest możliwe !
Awatar użytkownika
nudny introwertyk
Intro-wyjadacz
Posty: 384
Rejestracja: 28 kwie 2015, 7:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: nudny introwertyk »

Wierna, akceptująca mnie takiego jaki jestem, doceniająca, wrażliwa (ale nie przewrażliwiona), inteligentna i kreatywna, o osobowości introwertycznej (jestem zbyt martwiącym się i zazdrosnym typem żeby móc wytrzymać psychicznie z ekstrawertyczką, a przecież wszędzie bym z nią nie chodził :P ), ani skrajna egoistka ani skrajna altruistka, niepaląca, nie pijąca nałogowo (a najlepiej abstynentka !), koniecznie z dystansem do siebie i świata, z poczuciem humoru (niekoniecznie wysublimowanym), w kwestii wyglądu to mój gust jest naprawdę szeroki ale otyłości nie jestem w stanie przełknąć. No i dla której sprawy prywatne są ważniejsze od zawodowych, bo w obecnych czasach różnie z tym jest :wink: Także tak bym widział ideał, jak coś pominąłem to pewnie znaczy że to dla mnie mało ważne :D
Awatar użytkownika
Zour
Introwertyk
Posty: 85
Rejestracja: 10 lis 2012, 17:52
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: von Ohlau

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: Zour »

Jako młody fizyk tak rzeknę.
Część ludzkości twierdzi, że przeciwieństwa się przyciągają. Dobrze oni rozumują, jednakże tylko w niektórych przypadkach daje do pozytywne skutki. Zaiste, ta zasada działa jeśli mamy na myśli elektrostatykę. Jeśliby wszytkie kobiety określić jako elektrony, a mężczyzn jako protony lub odwrotne przyjąć założenie, to możemy pewność tą mieć, że to zadziała. Jeśli by jednak jedno było materią, a drugie antymaterią, to zaiste przyciągnie się materia z antymaterią, jednak skutkiem tegoż czynu będzie wzajemne zniszczenie.
Takoż jak dla introwertyka antymaterią jest ekstrawertyk, a dla ekstrawertyka przeciwną materią jest introwertyk, tak same należy przyjąć rozumowanie.

No dobra, zakończę już ten średniowieczny wykład z fizyki kwantowej.
Jak dla mnie to tylko introwertyczka i opcji innej nie biorę pod uwagę. Wiem, że jeśliby introwertyk związał się z ekstrykiem, to wzajemne zniszczenie byłoby pewne.
Jakaż więc to ma być introwertyczka?
Kiedyś gdzieś miałem taki przygotowany wzór na kobietę mi idealnie pasującą, jednak zapomniałem jak on wygląda gdyż znam jedną bliżej. Po pierwsze winna ona mieć oblicze córki szlacheckiej. Opaleniznę niech ma w swej nienawiści.
Drugim mym marzeniem jest, iżby językiem swym nie grzeszyła i zepsutą mową nie przykrzyła... Kurczę, czemu ja piszę po średniowiecznemu?
Tak więc dobra kobieta nie lubi przeklinać, nienawidzi tego. Kobieta klnąca jak niemiec w okopie (dlaczego do wszystkiego używam określenia "jak niemiec w okopie" mimo że to wogóle nie pasuje?) niezbyt dobrze mi się kojarzy.
Wracając do spraw urody - kolczyki jeśli już to tylko i wyłącznie w uszach. Nie, nie mogą to być kolczyki od góry, tylko tradycyjnie od dołu. Tatuaży też się wystrzegać.

Ale czym miałbym się z nią zajmować? Pozwolę sobie nazwać ten typ dziewczyny nazwać "asystentką"... takie słowo mi się skojarzyło. O co w nim chodzi? Otóż to jest kobieta, z którą można nawet fizykę kwantową opracowywać. Żeby łatwiej mi było ją opisać posłużę się jej całkowitym przeciwieństwem, czyli moim najgorszym koszmarem. Jak wygląda ten koszmar? Jest to kobieta, z którą można byłoby mówić tylko o przyziemnych sprawach w negatywnym tego słowa znaczeniu. Nie porozmawiasz z nią o życiu po życiu, tylko o tym, który jej znajomy z którą znajomą związek rozerwali. Nie pogadasz o ciekawostkach, psychicznych aspektach a wreszcie o ciekawszych wydarzeniach związanych z tym, co się dzieje podczas snu, jedynie posłuchasz o tym co to się na imprezach na którrych ona jest dzieje. Nie pozwoli tobie zrobić ciekawego wykładu o antymaterii, tunelach czasoprzestrzennych i zakrzywianiu czasu w taki sposób, że nawet laik zrozumie o co chodzi, gdyż dla niej najważniejsze będzie mówienie o tym... a na przykład o głupich głupotach... powiedzmy coś w stylu Tevauenowskiego programu czy "Trudnych spraw"... nie przychodzi mi do głowy.
Dobra mi dziewczyna nie tylko będzie chciała słuchać tego, co odrzucił koszmar, ale również sama będzie swoje zdanie do tego dopowiadać oraz pytań kilka zada. Gadanie o związkach (nie mam na myśli tych chemicznych :) )? A po cóż na to marnować czas, skoro możemy razem poopowiadać o tym, jak to w ostatnim śnie na przykład walczyliśmy na miecze świetlne z dinozaurami :D. Czyż nie ma nic lepszego do omawiania niż podróż szybciej niż prędkość światła przez zaświaty? Tu daję akurat przykłady odnoszące się częściowo do naszych (moje i mojej damy) zainteresowań. Każdy może tu dopisać co chce :D

Gdzie więc z nią wychodzić?
Powróćmy do mojego koszmaru. Mój koszmar chciałby ze mną chodzić tylko tam, gdzie już milion razy byliśmy mimo że nie ma tam niczego ciekawego i robić dokładnie to samo... czyli nic poza... całowaniem się... i to w zasadzie tyle (szczerze przyznam się - my nie lubimy całowania. Chodźby wielbłądy z nieba spadały, to i tak to nie zmieni. Po prostu tak jesteśmy zbudowanie psychicznie. Sorry). Od zwiedzania muzeum woli zwiedzać galerie... oczywiście handlowe galerie, a nie sztuki surrealistycznej (z tym surrealizmem to pojechałem). A wieczorem? Tylko dyskoteka lub inny produkt ekstrawertyczny.
Z dziewczyną marzeń natomiast jest ciekawszy wybór. Od kościoła, przez wypady do muzeów, a nawet pójście na poligon doświadczalny przetestować nowy ładunek wybuchowy, zwiedzanie poniemieckiego bunkra, wypad do lasu w środku nocy by polować na lisy, wyjście w góry... ważne żeby było to kreatywne :)
Część z was się nie zgodzi ze mną (O, wypady do bunkra, to wy nie macie nic lepszego do roboty?). No cóż, to akurat skrajne przypadki tego, co nas zaciekawi. Każdy może co innego wymyśleć.

Czyż ma ona być tak zwaną silną niezależną kobietą? Żadną miarą. My mamy taką naturę, że lubimy gdy kobieta się trochę nami pozadziwia, a my jej poimponujemy. Dobra nam jest typowa drobna dziewczyna. Taką mi najłatwiej kochać jest. Jak więc już wspomniałem chcę ją wyciągnąć na jakieś pokazy na przykład pirotechnikę. "Ten facet mi zaimponował. On nie tylko potrafi cały dzień spędzić w domu, ale również skonstruować bombę wodorową!"

Ciąg dalszy tego wywodu napiszę jutro, gdyż gdybym teraz próbował to dokończyć, to zapomniałbym o śnie. Dobrej nocy wszystkim.
Dlaczego pacjenci ma oddziale chirurgii są zawsze rozgadani?
Bo są otwarci.
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2119
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: Drim »

Ertix pisze: Z tym, że do mnie by pasował bardziej typ kobiety-opiekunki niż księżniczki. Miłej partnerki z którą można spędzić czas. :)
To jest do ogarnięcia. Ludzie naprawdę mają różne preferencje i jak się w odpowiedni sposób szuka, można trafić na taką co chce się opiekować dużym chłopcem / mężczyzną. Mówiąc językiem femdom taki trochę typ mistress mommy. A nawet taką którą "kręcą" różne gender bender pewnie można znaleźć.


Niestety nie pomogę, to nie mój kink, kiedyś widziałem forum z mocno rozwiniętą sceną femdomową ale to było wieki temu i sobie nie przypomnę adresu.

Czarne było... z fioletowymi literkami.
Awatar użytkownika
Papaja
Intromajster
Posty: 466
Rejestracja: 04 sty 2014, 14:30
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: Papaja »

ciekawe co piszecie
Kto stworzył ten labirynt niepewności, tę świątynię dufności, naczynie grzechu, pole usiane tysiącem zasadzek, przedsionek piekła, kosz po brzegi napełniony chytrością, truciznę słodką jak miód, łańcuch, który wiąże śmiertelnych z doczesnością – kobietę?
Aoirith
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:26
Płeć: mężczyzna

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: Aoirith »

Inteligentne preferują...
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy

Post autor: Saladin »

Zacznę od urody:
Sięgające ramion kasztanowe włosy lub kręcone - byłoby idealnie, ale nie jest to wymóg konieczny ;) Uroda śródziemnomorska lub arabska, szczupła (ale nie 'za' ) oraz troche niższa ode mnie.

Inteligencja- must have. W miarę towarzyska- przyda się czasem wyjsć z jaskini do ludzi. Warto tez wspomnieć o wrażliwości, zainteresowaniu rozwojem duchowym i fizycznym, na introwertyźmie kończąc.
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy

Post autor: Coldman »

Saladin pisze:
Inteligencja- must have. W miarę towarzyska- przyda się czasem wyjsć z jaskini do ludzi. Warto tez wspomnieć o wrażliwości, zainteresowaniu rozwojem duchowym i fizycznym, na introwertyźmie kończąc.
Ja właśnie bym chciał, by moja partnerka była bardziej introwertyczna i to ja bym ją wyciągał do ludzi, zabierał ją na spacery, jeździł na wycieczki.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Jakie kobiety preferują introwertycy?

Post autor: Coldman »

Jak zwykle noc, Coldu się odpala tym razem dość pozytywnie. Ważny jest to dla mnie post wrócę do niego po latach zobaczyć, czy się sprawdziło. Chciałbym po prostu napisać jak w temacie, jakie preferuje dziewczyny.
Mam zdjęcia, dziewczyn które mi się spodobały. Miałem ciężko kiedyś nic mi się nie podobało, ale w końcu wiem czego szukać.
To tak: (Nie jestem jakim specjalistą opisuje tak po prostu, mam to w głowie)
- Musi być brunetką
- Włosy, obowiązkowo rozpuszczone do ramion
- Oczy raczej ciemne, lecz to nie jest aż tak ważne
- Piękny uśmiech, taki ze szczęściem z tym czymś
- Ma być w miarę wysoka, trochę mniejsza ode mnie (mam 188)
- Szczupła i smukła
- Słodka
- Biust, to tam wiadomo, co się trafi to się trafi, choć lubię :)
- Pupa bez różnicy, chociaż fajnie jest za co złapać (Bez obrazy dziewczyny, każdy ma własne upodobania, a że wszyscy to kryją w sobię to ich problem)
- Nogi mogą być długie.
- Bez Tatuaży
- Makijaż lekki, podkreślający, kobiecy.
- Ubierać ma się normalnie, lubię czasem jakieś dodatki: kapelusz, chusta itp
- Biżuteria ok, choć nw dlaczego nie lubię pierścionków i tych gumek na ręce.
- Umiejętność tańca jest dla mnie ważna. Zawsze mogę poduczyć ;)
Może przejdę do charakteru
-Introwertyczka (Myślę, że tym określeniem połowę definicji zawarłem)
-Wrażliwa
-Patriotka
-Delikatna
-Lubiąca Sex
-Lubiąca wyzwania
-Tajemnicza
-Lubiąca dzieci
-Nie paląca, pić może
Na razie wszystko, w poście głównie mi chodziło o wygląd zewnętrzny
Może po prostu dodam zdjęcie aktorki, która zewnętrznie pokazuje moje upodobania.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... Szalek.jpg
I to wszystko, teraz tylko przypadkiem taką znaleźć :)
ODPOWIEDZ