Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
nogitsune
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 01 sty 2016, 22:26
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: nogitsune »

Witam wszystkich.
Mam nadzieję, że znajdę tutaj wartościowe treści i poznam osoby o podobnym do mojego usposobieniu.
Manala
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 28 gru 2015, 22:11
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 4w5

Re: Witam!

Post autor: Manala »

Serdecznie witamy! <częstuje herbatą>
Awatar użytkownika
blackandwhite
Intronek
Posty: 36
Rejestracja: 07 sty 2016, 19:10
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Witam!

Post autor: blackandwhite »

Natrafiłam przypadkiem, ale czuje, że zostanę na długo :)
Manala
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 28 gru 2015, 22:11
Płeć: nieokreślona
Enneagram: 4w5

Re: Witam!

Post autor: Manala »

Witamy na pokładzie ;3
luthien
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2016, 14:47
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Re: Witam!

Post autor: luthien »

Hej wszystkim :)
Jestem tu nowa i chciałam się przywitać. Mam na imię Alicja, mam 18 lat i jestem okropnie nieśmiała, więc to wgl cud, że tu pisze. W wolnym czasie najczęściej gram w RPG, rysuje, czytam, oglądam seriale, rozmyślam nad sensem życia albo wyruszam w świat marzeń. Mam nadzieję, że jakoś się tu odnajde i zostanę na dłużej :)
4w5
Awatar użytkownika
Fangtasia
Rozkręcony intro
Posty: 311
Rejestracja: 21 wrz 2014, 22:20
Płeć: kobieta
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam!

Post autor: Fangtasia »

Kawaiiii <3 Witaj, czuj się jak w domku
Awatar użytkownika
lonelywolf
Intronek
Posty: 38
Rejestracja: 09 sty 2016, 17:44
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: lonelywolf »

Cześć wszystkim :) Cieszę się że trafiłem w miejsce, gdzie są osoby o podobnym do mojego charakterze i usposobieniu, gdyż na co dzień w większości spotykam ekstrawertyków, co bywa dosyć męczące :wink: Mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej i poznam ciekawych ludzi. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Witam!

Post autor: Saladin »

Salam aleykum wilku! ;) Na tym forum nietrudno Ci będzie znaleźć ciekawych ludzi :D Życzę długiego, wzbogacającego i aktywnego pobytu! ;)
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Awatar użytkownika
Szebora
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2016, 15:50
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Witam!

Post autor: Szebora »

Cześć.
Witanie się raczej nie jest moją mocną stroną, bo nigdy nie wiem, co napisać, a potem wychodzi mi wypracowanie, bo sama lubię czytać długie powitania, więc nie będę gorsza, a co. :P

Mam 19 lat i status studentki. Nie posiadam umiejętności pozwalających na znalezienie wspólnego języka z większością przedstawicieli rodzaju ludzkiego, posiadam za to trochę zainteresowań. Czytam, piszę, rysuję - standardowo. Oglądam kreskówki (cóż, jakby nie było widać...) i seriale, i filmy, lubię grać, chociaż już od jakiegoś czasu jestem bardzo z grami do tyłu (powoli nadrabiam). Nie wiem, czy mogę nazwać się nerdem, ale do tego aspiruję. Nadużywam nawiasów. Słucham gatunków muzycznych, o których istnieniu prawie nikt nie ma pojęcia, mimo że to nie są jakieś skrajne nisze z pięcioma fanami na krzyż. Po prostu mam pecha.

Tiara przydzieliła mnie do Ravenclawu. Lubię naukę. Kiedyś próbowałam uczyć się paru języków, ale że cierpię na syndrom słomianego zapału, praktycznie nic z tego nie wyszło. Umiem czytać cyrylicę, ale to ze szkoły jeszcze. Póki co szlifuję swój angielski, a że lubię Skandynawię, to może wreszcie wezmę się za norweski. Historia i geografia są ciekawe. Fizyka też mnie potrafi niekiedy zainteresować. A, no i astronomia. Czasem siedzę godzinami na Wikipedii i czytam o dwudziestu różnych rzeczach na raz.

Tatuaże to chyba moje hobby (dlatego ''chyba'', bo wciąż niewiele tuszu mam pod skórą, ale na wszystko przyjdzie czas), piercing trochę mniej (jako piętnastka planowałam mieć całą facjatę w żelazie - teraz uważam, że septum, medusa i tunele w zupełności wystarczą). Lubię długie włóczęgi, naturę i podróże. I zabytki. Oraz antyki, choć się na nich nie znam. Interesuję się także zwierzakami - gadami, niektórymi owadami, skorupiakami, a z mniej egzotycznych szczurami i psami; tak, zdecydowanie wolę psy od kotów. Na starość wyposażę się w osła i kozę, stanę się wioskową wiedźmą z domu na nawiedzonym wzgórzu, od której rodzice będą trzymać dziatwy z dala. :mrgreen: Uwielbiam stare samochody i żaglowce (te akurat niekoniecznie stare). I sterowce. Kupię sobie kiedyś sterowiec.
Obrazek
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Witamy na forum i życzymy owocnego pobytu
Ciekawa prezentacja własnej osoby, też uważam, że dłuższe = lepsze :)
Awatar użytkownika
Szebora
Introrodek
Posty: 13
Rejestracja: 13 sty 2016, 15:50
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Witam!

Post autor: Szebora »

Dzięki! :)
Obrazek
Awatar użytkownika
rafiix
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2014, 23:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Witam!

Post autor: rafiix »

Cześć wszystkim!

Ostatnio stwierdziłem że przydało by się wreszcie napisać swój pierwszy post :). Konto na forum założyłem już ponad rok temu, ale czytam was już znacznie dłużej.
Jak chyba nie trudno się domyślić mam na imię Rafał, w maju skończę 20lat.
Głównie interesuje się elektroniką i muzyką. Głównie, gdyż ze względu na moją ciekawość świata mógłbym te moje zainteresowania wymieniać, i wymieniać... :)
Jeśli chodzi o elektronikę, to przede wszystkim zajmuje się elektroniką cyfrową - Projektowanie urządzeń w oparciu o bramki i przerzutniki, programowanie mikrokontrolerów (assembler i C) a także pomału zaczynam zabawę z programowaniem na PC (C++).
Jeśli natomiast chodzi o muzykę, to słucham zespołów takich jak: Nightwish, Ensiferum, Tarot, Frontside, Kat no i oczywiście KABANOS! :D
Od czasu do czasu, lubię także posłuchać utworów z "gatunku" trailer music: Two Steps from Hell, Audiomachine itp..

Na forum trafiłem zaraz po tym jak dowiedziałem się o introwertyźmie.
Dzięki wam, zrozumiałem kim tak na prawdę jestem. W pewnym sensie zacząłem akceptować samego siebie.
Innymi słowy - To forum naprawdę pomaga! :D

Pozdrawiam! :D

"-Musisz w coś wierzyć...
-Wierze w świat gdzie wszystko można zrozumieć, racjonalnie wytłumaczyć."
Nestor

Re: Witam!

Post autor: Nestor »

Cześć rafiix! :D

Widzę, że mamy trochę wspólnego. Też lubię słuchać Nightwish i Two Steps from Hell.

A co konkretnie pomaga na tym forum? :P

I bardzo, bardzo się cieszę z poprawnego napisania domyślić a nie domyśleć. Chyba trochę dbasz o język.
Awatar użytkownika
rafiix
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2014, 23:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Witam!

Post autor: rafiix »

Nestor pisze: Cześć rafiix! :D

Widzę, że mamy trochę wspólnego. Też lubię słuchać Nightwish i Two Steps from Hell.
Również witam ;)
Myślę, że znajdzie się tu więcej fanów tego typu muzyki. Czasami mam wrażenie, że taką muzyką zachwycają się właśnie, głównie introwertycy ;)
Nestor pisze: A co konkretnie pomaga na tym forum? :P
Osobiście jestem zbyt zamknięty w sobie, by pisać o swoich problemach na forach. Znalazłem tu jednak osoby, które zmagały się z podobnymi problemami, ale za to nie bały się o tym pisać. Osoby, które chciały natomiast pomóc, i wypowiadały się w tych tematach, chcąc nie chcąc, pomogły również i mnie.
Ogromnym plusem tego forum są ludzie z ogromną wiedzą, którzy właśnie tak chętnie pomagają. Z ich wypowiedzi można wyciągnąć wiele wniosków, a niektóre z nich zmuszają wręcz do pewnych refleksji ;) Jest tu wiele tematów które czytałem nawet po kilka razy ;)
Nestor pisze: I bardzo, bardzo się cieszę z poprawnego napisania domyślić a nie domyśleć. Chyba trochę dbasz o język.
Prawdę powiedziawszy, to nigdy nie przykładałem szczególnej uwagi do pisowni... W sumie, to nawet nigdy nie przepadałem ani za pisaniem dłuższych wypowiedzi, ani za lekcjami języka polskiego ;)

"-Musisz w coś wierzyć...
-Wierze w świat gdzie wszystko można zrozumieć, racjonalnie wytłumaczyć."
Awatar użytkownika
Cytrynka46
Introwertyk
Posty: 66
Rejestracja: 24 wrz 2014, 18:18
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: Cytrynka46 »

Nestor pisze:Cześć rafiix! :D

Widzę, że mamy trochę wspólnego. Też lubię słuchać Nightwish i Two Steps from Hell.
O, ja też lubię te zespoły :D I również cośtam zaczynam programować, ale w Javie :)
ODPOWIEDZ