Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Awatar użytkownika
Haze
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 26 gru 2015, 21:35
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Haze »

I wcale nie mam wrażenia, że któraś z opcji jest nieautentyczna..
Też nie mam takiego odczucia ale niestety kilkukrotnie zostałam posądzona o udawanie,dopasowywanie się do otoczenia aby czerpać z tego jakieś korzyści gdyż ktoś zauważył,że inaczej zachowuję się w relacjach 1:1, inaczej w dużej grupie znajomych a jeszcze inaczej wśród obcych ludzi . Było mi z tego powodu bardzo ale to bardzo przykro.

Nawet był taki czas,że pomyślałam :
.. a może jestem takim kłamcą...
Awatar użytkownika
Haze
Intronek
Posty: 27
Rejestracja: 26 gru 2015, 21:35
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Haze »

Można to inaczej ująć : jest w nas pewna tajemnica,która czyni z nas osoby intrygujące dla otoczenia ;) Wyłamujemy się ze schematu.. dla jednych będziemy z tego tytułu interesujący a dla innych nieautentyczni.
Starzec
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2016, 23:10
Płeć: mężczyzna

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Starzec »

kim jestem?
Sam chciałbym to wiedzieć.. mam 22 lata a wciąż sam siebie zaskakuję.
Czego bym chciał?
Być zrozumianym przez innych.
Możesz spędzić resztę swojego życia ze mną, ale ja nie mogę spędzić reszty mojego życia z tobą. Muszę żyć dalej. Samemu.
Awatar użytkownika
jm_
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2016, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-t
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: jm_ »

Ile masz lat?: Mam aktualnie 18 lat.

Kim jesteś? Uczniem, który wybrał szkołę zawodową, do której w ogóle nie pasuje. Mimo złej decyzji dalej realizuje swoje cele i w przeciągu miesiąca- dwóch zmienia szkołę na odpowiednią do jego zainteresowań, czyli żadną :D Jedynie na taką, która nie będzie przeszkadzała w realizowaniu celów. Moje zdanie o szkole to: samemu nauczyć się czegoś, co da mi później pieniądze. Jestem właścicielem dwóch stron internetowych o tematyce horror.

Czego byś chciał/a?
Bardzo bym chciał udowodnić tym, co mi mówili, że cytuję"Nigdy nie zostaniesz informatykiem", że są w ogromnym błędzie. Szczerze, to te osoby nie wiedzą, czym taki informatyk się zajmuje :) I to jest ciekawe: mówienie o rzeczach, które zna się tylko powierzchownie, albo z tv, lub wcale się nie ma o tym pojęcia. Tak naprawdę to oprócz "zostania informatykiem" chciałbym zostać webmasterem, albo administratorem serwerów. Nie słucham osób, które mi mówią, że mi się nie uda, tylko po prostu robię swoje.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Dant3s »

jm_ pisze: Czego byś chciał/a?
Bardzo bym chciał udowodnić tym, co mi mówili, że cytuję"Nigdy nie zostaniesz informatykiem", że są w ogromnym błędzie. Szczerze, to te osoby nie wiedzą, czym taki informatyk się zajmuje :) I to jest ciekawe: mówienie o rzeczach, które zna się tylko powierzchownie, albo z tv, lub wcale się nie ma o tym pojęcia. Tak naprawdę to oprócz "zostania informatykiem" chciałbym zostać webmasterem, albo administratorem serwerów. Nie słucham osób, które mi mówią, że mi się nie uda, tylko po prostu robię swoje.
Nie wiem jak u Ciebie w okolicy ale u mnie są darmowe szkoły zaoczne dla dorosłych z kierunkiem informatycznym, polega to na tym, że nie ma tam żadnych innych przedmiotów poza przedmiotami zawodowymi.
W oczach pracodawcy papierek z takiej szkoły jest chyba więcej wart niż brak papierka :)
A tak poza tym, Witaj :)
Awatar użytkownika
jm_
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2016, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-t
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: jm_ »

Dant3s pisze:
jm_ pisze: Czego byś chciał/a?
Bardzo bym chciał udowodnić tym, co mi mówili, że cytuję"Nigdy nie zostaniesz informatykiem", że są w ogromnym błędzie. Szczerze, to te osoby nie wiedzą, czym taki informatyk się zajmuje :) I to jest ciekawe: mówienie o rzeczach, które zna się tylko powierzchownie, albo z tv, lub wcale się nie ma o tym pojęcia. Tak naprawdę to oprócz "zostania informatykiem" chciałbym zostać webmasterem, albo administratorem serwerów. Nie słucham osób, które mi mówią, że mi się nie uda, tylko po prostu robię swoje.
Nie wiem jak u Ciebie w okolicy ale u mnie są darmowe szkoły zaoczne dla dorosłych z kierunkiem informatycznym, polega to na tym, że nie ma tam żadnych innych przedmiotów poza przedmiotami zawodowymi.
W oczach pracodawcy papierek z takiej szkoły jest chyba więcej wart niż brak papierka :)
A tak poza tym, Witaj :)
Również witaj i miło mi, że odpowiadasz. Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi :D

U Ciebie jest ciekawa sytuacja. U mnie jest tylko LO ogólne zaoczne dla dorosłych, nie ma profilowego niestety. Najbliżej mam szkołę zaoczną policealną o kierunku informatyka ok. 10-20 km od mojego miasta.
Awatar użytkownika
Dant3s
Rozkręcony intro
Posty: 341
Rejestracja: 17 lip 2014, 1:54
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTP

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Dant3s »

Gdzie mieszkasz, jeśli można wiedzieć?
Awatar użytkownika
jm_
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2016, 23:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-t
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: jm_ »

Maków Mazowiecki. A zaoczna szkoła profilowa policealna jest w Przasnyszu.
stellatus

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: stellatus »

30. Introwertykiem. Jakiejś introwertyczki. Napisz.
Awatar użytkownika
ta_cicha
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 29 kwie 2016, 21:11
Płeć: kobieta
Enneagram: 6w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: ta_cicha »

Ile masz lat?
Rocznikowo 23

Kim jesteś?
Osobą z natury wesołą, uwielbiającą się śmiać, często jednak przytłoczoną przez swój introwertyzm, który potrafi w ciągu krótkiej chwili zmienić mnie w chlipiącego ponuraka.

Czego byś chciała?
Chciałabym być szczęśliwa. Po prostu. Chciałabym być szczęśliwa i bezpieczna.
*To jest bardzo kreatywny podpis, który sprawia, że ludzie, którzy mnie nie znają, od razu myślą, że jestem fajna.*
perfekcjonistka
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2016, 23:04
Płeć: kobieta

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: perfekcjonistka »

ile masz lat?
21

kim jesteś?
studentką :P niestety kujonem... uwielbiam seriale i dobrą muzykę :)

czego byś chciała?
zdać sesję :D
a poza tym być w szczęśliwym związku, być częściej uśmiechnięta, poznać miłych ludzi :)
Awatar użytkownika
krucha_babeczka
Introwertyk
Posty: 113
Rejestracja: 15 lis 2015, 19:58
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: krucha_babeczka »

Lat mam tak dużo, że już straciłam rachubę :P Od jakiegoś czasu nie rozmawiam praktycznie z nikim (nie licząc wymiany niezbędnych informacji w pracy, choć i tego jest niewiele). Zdaje się, że pogłębia to moje problemy z wysławianiem się i odwieczną myślo-pustkę. Odpowiadam więc: chciałabym nie utracić zdolności mowy.
Awatar użytkownika
tomektomek
Pobudzony intro
Posty: 144
Rejestracja: 05 gru 2015, 22:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Kontakt:

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: tomektomek »

Lat w tym roku skończę 28.
Czego bym chciał ? Chciałbym nieistnieć. Niestety nie da się nieistnieć, można tylko istnieć.

Z takich bardziej przyziemnych rzeczy to zupełnie nie wiem czego bym chciał, nigdy nie wiedziałem czego chcę.
Nooo ewentualnie to chciałbym wiedzieć czego bym chciał.
through blissful ignorance and terrifying awareness..
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Coldman »

Witamy obecnie najmłodszego aktywnego introsia na forum.
Pamiętaj nie jestes nikim, jesteś introwertykiem, czyli masz w sobie tyle nie zbadanych zalet. Musisz sobie tylko wszystko poukładać
Interring
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 16 lut 2016, 22:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Ile masz lat? Kim jesteś? Czego byś chciał/a?

Post autor: Interring »

[quote="Coldman"]Witamy obecnie najmłodszego aktywnego introsia na forum.
[quote]
Na pewno najmłodszy?
Kim jestem?
15-latek (rocznikowo) jako 4w5 z połączeniem dwójki. Wrażliwy, szczery, pomocny ;-).
______________________________________________________
Wiesz, gdy jest bardzo smutno, to kocha się zachody słońca." - Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"
ODPOWIEDZ