Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Imago
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2016, 20:30
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Imago »

Czołem!
Nie będę się rozpisywać, bo kilka dań podanych na jednej tacy stracą ciepło przed zjedzeniem.

Mam na imie:
Mam lat: 22
Jestem ze: Śląska
O mnie: Intro&ekstrawertyk, INFP, 4w5-Włóczęga (co? dałem się określić przez ciąg literek i liczb? normalnie jak kod kreskowy :D)
Żaden ze mnie ideał. Zagmatwany w codzienności idealista pełen pasji, chęci życia, miłości, wolności i sprawiedliwości.
Moje zainteresowania; Muzyka, sztuka, podróże, psychologia, praca, natura, filozofia, polityka, religia i pokrewne + te co zapomniałem
Szukam: Romantyczki z pasją, marzycielki świadomej uciemiężenia, buntującej się przed wpływem mainstreamowego trybu życia. Rusałki, która z wiankiem na głowie, tańcząc boso po kniejach i rozległych polach nucić będzie swą własną Odę do młodości. Śmiej się... ale ja tak mam na serio :D. Najważniejsze jest dla mnie wnętrze - wiadomo, ale fajnie jakbyś nie miała dwóch nosów, czy włosów na klacie.

W sumie wisi mi, czy ktoś odpisze, czy nie, ale niby warto spróbować. Nie mam nic do stracenia... niemniej wiedz, że zaznajomienie się ze mną grozi trwałym uszczerbkiem na zdrowiu psychicznym :D

Numer GG podałem na swoim profilu.
Trzymta się!
InnySposóbMyślenia
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 08 kwie 2016, 20:33
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: InnySposóbMyślenia »

Hej ;),
Warto na samym początku odpowiedzieć sobie na pytanie:
"Czy szukam tutaj swojej drugiej połówki?". Hmmm... Chętnie bym ją poznał, to bez dwóch zdań, ale nie jest to jedyny powód, dla którego tutaj piszę. Szukam przede wszystkim dyskutantki, z naciskiem na "tki" - zdumiewa mnie jak mężczyzna i kobieta dopełniają się w postrzeganiu świata, pozwalając na dostrzeżenie całego jego spektrum. Kogoś kto jest dobrym obserwatorem - nie chcę tego nazwać "interesuje się psychologią", bo nie szukam osoby z podręcznikową wiedzą. Chcę bawić się myśleniem, dochodzić do wniosków i porównywać je, by samemu się nawzajem uczyć. Uwielbiałbym, gdyby ta osoba była ateistą, bowiem sam jestem katolikiem, a dyskusję na temat religii są fantastyczne - pokazują, jak bardzo ateista i katolik się nie różnią, jednocześnie różniąc się diametralnie. Również jestem prawicowcem, ale w internecie raczej uznałbym to za pobożne życzenie, by spotkać tutaj lewicowca - natomiast taką osóbkę również przywitam, bo nie jestem "oraczem lewaków", a raczej osobą wychodzącą z założenia "bez lewicy nie byłoby postępu, bez prawicy porządku."

Kontakt ze mną jest prosty, zachęcam do dodawania na skype: chomciofoczko - specjalnie wymyślonym na tą inicjatywę ;) W przypadku braku posiadania skype, a chęci nawiązania kontaktu to zapraszam do PW, ale myślę, że to oczywiste.
Awatar użytkownika
krucha_babeczka
Introwertyk
Posty: 113
Rejestracja: 15 lis 2015, 19:58
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: krucha_babeczka »

Chcę bawić się myśleniem, dochodzić do wniosków i porównywać je, by samemu się nawzajem uczyć. Uwielbiałbym, gdyby ta osoba była ateistą, bowiem sam jestem katolikiem, a dyskusję na temat religii są fantastyczne - pokazują, jak bardzo ateista i katolik się nie różnią, jednocześnie różniąc się diametralnie. Również jestem prawicowcem, ale w internecie raczej uznałbym to za pobożne życzenie, by spotkać tutaj lewicowca - natomiast taką osóbkę również przywitam, bo nie jestem "oraczem lewaków", a raczej osobą wychodzącą z założenia "bez lewicy nie byłoby postępu, bez prawicy porządku.
Podoba mi się :) Ale mam już pewne doświadczenia z prawicowo-katolickimi adwersarzami i obawiam się, że mogłoby pójść na noże :D Dlatego lepiej zamilczę.
czarnadziurawelbie
Introwertyk
Posty: 108
Rejestracja: 10 maja 2015, 21:09
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INFP
Lokalizacja: gdzieś nieopodal Piotrkowa
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: czarnadziurawelbie »

Dobra, teraz kolej na mnie :D
No to jestem Ewelina, mam 23 lata, mieszkam niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego.
Więcej o mnie: Dość skrajna introwertyczka, w dodatku potwornie nieśmiała. Niska, ciemna blondynka, lubiąca zmieniać kolory włosów. Kolorem dominującym w moim ubiorze jest czerń. Lubię spacery, jazdę na rowerze, przelewanie swoich myśli na papier i w Internetach, muzykę (najczęściej rock i metal, ale czymś innym też nie pogardzę od czasu do czasu i chcę zacząć chodzić na koncerty), łażenie po lumpeksach...
Co tam będę pisała o reszcie. Pogadamy, to się dowiesz.
Szukam: kogoś, komu nie będzie przeszkadzało milczenie. Nie mam bowiem w zwyczaju wylewania z siebie potoku słów ot tak. Dobrze by było też, gdybyśmy znaleźli choć jeden wspólny temat do rozmowy.
Awatar użytkownika
illwreakyabonez
Intronek
Posty: 40
Rejestracja: 04 cze 2016, 18:08
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ-A
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: illwreakyabonez »

czarnadziurawelbie pisze:Dobra, teraz kolej na mnie :D
No to jestem Ewelina, mam 23 lata, mieszkam niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego.
Więcej o mnie: Dość skrajna introwertyczka, w dodatku potwornie nieśmiała. Niska, ciemna blondynka, lubiąca zmieniać kolory włosów. Kolorem dominującym w moim ubiorze jest czerń. Lubię spacery, jazdę na rowerze, przelewanie swoich myśli na papier i w Internetach, muzykę (najczęściej rock i metal, ale czymś innym też nie pogardzę od czasu do czasu i chcę zacząć chodzić na koncerty), łażenie po lumpeksach...
Co tam będę pisała o reszcie. Pogadamy, to się dowiesz.
Szukam: kogoś, komu nie będzie przeszkadzało milczenie. Nie mam bowiem w zwyczaju wylewania z siebie potoku słów ot tak. Dobrze by było też, gdybyśmy znaleźli choć jeden wspólny temat do rozmowy.
Milczenie mi w ogóle nie przeszkadza, wolę to niż wymuszanie rozmowy. Podoba mi się Twoje imię i wzrost, sam jestem niski :D No, ale mam tylko 17 lat...
Po praw­dzi­we szczęście trze­ba raczej sięgać w głąb niż wzwyż.
green_greg
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2016, 7:52
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa / Łódź

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: green_greg »

Siema, mam 27 lat i mieszkam w Warszawie.

Pracowałem kilka lat w korporacjach w Polsce i Anglii na różnych stanowiskach i nie przyniosło mi to ani szczęścia, ani tym bardziej spełnienia. Z tego względu postanowiłem zrobić duży krok w tył i iść w kierunku w którym zawsze chciałem iść, ale wcześniej nie udało się z różnych względów - w kierunku psychologii i psychoterapeutyki. Stwierdziłem: jedno życie, mniejsza o czas, sięgam po to co mnie faktycznie rajcuje. Od razu mówię że Psychoterapią interesuje się ze względu na po***rdoloną rodzinę (i wbrew pozorom jest o powszechny powód w branży i miałem okazję poznać psychiatrów z potężnym bagażem emocjonalnym).

- Uważam się za człowieka względnie racjonalnego, tj. odrzucam i drwię z wszystkiego co bezpodstawne z punktu metodologii nauki - skrajna religijność, astrologia, przesądy, rozmawianie ze zmarłymi - wszystkie te rzeczy są dla mnie chore i niebezpieczne. Duchowość sekularna tak(mindfulness), mistycyzm uga-buga nie. Swoją drogą, zarówno enneagram jak i MBTI to bzdury. Fajnie wypełnić, ale należy to traktować jako rozrywkę, bo wartość naukowa niewiele ponad znakami zodiaku.

- Interesuję się grami (pracuje obecnie jako tester gier właśnie), psychologią, psychoterapią, kwestiami związanymi z gender studies, religią, dietetyką, filozofią, problematyką cierpienia, wieloma innymi rzeczami i zawsze chętnie dorzucę nowe.
- Długo buduje z kimś bliższą relację, ale jak już przebijemy się przez wzajemną fasadę małych kłamstewek i uprzejmości, to staję się zajebistym przyjacielem. Byłem w jednym długim związku: nie skaczę z kwiatka na kwiatek i przelotne rzeczy to nie moja bajka.
- "inność" mnie ciekawi
- W kobiecie kręcą mnie takie rzeczy jak: inteligencja intra i inter personalna; szeroko pojęte dobro; pasja; charyzma, skromność i spokój. Mam o tyle wygodnie że mądrość zawsze widać w oczętach.
- Życie ze mną może być ciekawe, popieprzone, fizycznie, emocjonalnie i intelektualnie stymulujące, ale na pewno nie będzie rollercoasterem i nieustanną imprezą. Nie miałem na to siły już 10 lat temu i nic się w tej kwestii nie zmieni - nie ten temperament i już :)
- muzyka: różnie, ale np. Coma, Myslovitz, Hey, Mjut, Czesiek Mozil, SDM, generalnie ciągnie mnie tam gdzie piszą o mądrych rzeczach.
www.youtube.com/watch?v=bDyPZcvKskM
Mam też swoje odchyły i z jakiegoś powodu podoba mi się New Retro Wave:
www.youtube.com/watch?v=SbTcmfEGrds
Nic nie poradzę, nie osądzaj mnie

Jeśli ktoś coś, to hasło na priv i pojawię się pewnikiem.
Des
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:13
Płeć: nieokreślona

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Des »

green_greg pisze: Uważam się za człowieka względnie racjonalnego, tj. odrzucam i drwię z wszystkiego co bezpodstawne z punktu metodologii nauki - skrajna religijność
Dlaczego zaznaczyłeś,że (tylko) skrajna?
Awatar użytkownika
kafar
Introrodek
Posty: 22
Rejestracja: 29 maja 2016, 0:22
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: ISFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: kafar »

Mam na imie: Grzesiek
Mam lat: 22
Jestem z: wody, w 60%. A tak poważnie to spod Łodzi ;)
O mnie:niepoprawny marzyciel i romantyk, wierny i pomocny
Moje zainteresowania: "miłość, muzyka, mordobicie" :P pierwsze dwa się zgadzają, zwłaszcza miłość do muzyki :D informatyka, elektronika, majsterkowanie i kolekcjonowanie różnych rzeczy ;)
Szukam: przede partnerki do rozmów (choć druga połówka w przyszłości też jest mile widziana ;) ), kogoś z kim można wieczorami popisać lub pogadać, a może i nawet kiedyś spotkać się. Mógłbym się tutaj rozpisać dłużej, podobnie jak kolega o rusałce kilka postów wyżej, ale chyba nie każdego by to interesowało. :P Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej to zapraszam do kontaktu ;)
Awatar użytkownika
kubao
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2016, 20:18
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 3w4
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Gliwice

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: kubao »

Mam na imie: Jakub
Mam lat: jeszcze 23
Jestem z: Gliwice
O mnie: co to dużo pisać - za chwilę kończę studia techniczne na gliwickiej politechnice. Mam to szczęście, że udało mi się znaleźć świetną pracę i to w zawodzie co chyba nie jest w obecnej rzeczywistości takie proste. Wydaje mi się nie jestem raczej typem stu procentowego introwertyka, jednak do tego typu osobowości jest mi chyba najbliżej. Jaki jestem? Ciężko powiedzieć, nie lubię wszak być sędzią we własnej sprawie. Jestem raczej spokojny, chyba cierpliwy, pragmatyczny, staram się nie planować za bardzo w przyszłość, bo takie plany mają to do siebie, że lubią brać w łeb.
Moje zainteresowania: Sporo tego. Generalnie jestem osobą ciekawą świata. Na pewno najbliżej serca leży historia - zwłaszcza wojskowości. Oprócz tego interesuje się szeroko pojętą inżynierią, zwłaszcza mechatroniką, automatyką, informatyką, elektroniką i mechaniką. Lubię geografię, fizykę i w ogóle tematy okołonaukowe. W wolnych chwilach sporo czytam, słucham dobrej muzyki (czyli subiektywnie patrząc rock/metal). Nie pogardzę rozrywką eletroniczną, lubię zwłaszcza gry strategiczne czy strzelanki. Bardzo lubię też podróżować (zwłaszcza wycieczki miejskie, ale np. wyjazdem w góry też nie pogardzę).
Szukam: osoby, z którą będe mógł zamienić kilka słów na ciekawe tematy, pojechać na wycieczkę, pójść na spacer, czy napić się kawy. Generalnie w czasie studiów nie miałem większego kontaktu z płcią przeciwną, dziwne, że dopiero ostatnio to do mnie dotarło. Mam więc nadzieję nadrobić zaległości ;)

Pozdrawiam
green_greg
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 05 cze 2016, 7:52
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa / Łódź

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: green_greg »

Des pisze:
green_greg pisze: Uważam się za człowieka względnie racjonalnego, tj. odrzucam i drwię z wszystkiego co bezpodstawne z punktu metodologii nauki - skrajna religijność
Dlaczego zaznaczyłeś,że (tylko) skrajna?
Lekka religijność może łatwo być przemieniona w duchowość sekularną, więc nie atakuję jej tak straszliwie. Lekka religijność to najzwyklej nieznajomość możliwości jakie stoją przed człowiekiem pod względem rozwoju duchowego który odrzuca irracjonalne wierzenia naszych przodków.
Amnesia99
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 14 cze 2016, 14:34
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Amnesia99 »

Witam, mam na imię Arek, mam 28 lat i mieszkam w Łodzi. Jestem spokojnym, czuły, umiem słuchać. Mam 170 cm wzrostu, niebieskie oczy i bląd włosy. Interesuję sie fotografią portretową ( Robię sesje zdjęciowe w plenerze) oraz terrarystyką, posiadam małą, cudowną samiczkę Agamy Brodatej. Jestem aktualnie w związku, ale od dawna czuję się samotny, dla tego szukam dziewczyny z którą mógł bym porozmawiać. Jeśli jakaś była by chętna, proszę o kontakt tu na portalu, a później ewentualnie poprzez gg, fb, e-mail. :-)
grarit
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 02 lip 2016, 1:17
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: grarit »

Mam na imię: Grzesiek
Mam lat: 18
Jestem z: okolic Wrocławia

O mnie: pisanie o sobie, trudna rzecz. Jestem spokojny, cichy, taki trochę...wycofany. Wycofany, bo przebywam w otoczeniu, gdzie sporo osób kompletnie do mnie nie pasuje, a ja do siebie ich nie dopuszczam. Czasami mam wrażenie, że tworzę sobie grubą szybę między mną a resztą ludzi. I przez tą szybę widać mnie. Nudnego, bez poczucia humoru. I dopiero jak kogoś dopuszczę do siebie, widać, że moje życie nie jest nudne, a i humor się znajduje. Jestem pogodną osobą, dość optymistyczną. Nastawioną na to, że się uda. Szczerzę zęby bardzo często, na myśl mi przychodzi Daniel Ricciardo. Mam mega specyficzne poczucie humoru, śmieszy mnie czarny humor (nawet ten ostry), świetnie się bawię oglądając Gonciarza, gość jest genialny. Mam bardzo małe grono bliskich znajomych, a takie najbliższe to chyba jednoosobowe. Przebywam na co dzień w dość dużej grupie, ale najczęściej idę trochę z dala od nich. Lubię być sam, albo z jedną, zaufaną osobą. Nie imprezuję, wolę wziąć piłkę i dwie godziny samemu nią do kosza rzucać, niż iść na jakiegoś grilla, albo na "interakcję". Jeśli już mi się zdarzy znaleźć na imprezie, to nie piję. Nie piję, bo muszę mieć trzeźwy umysł i świadomość, muszę widzieć, co się dzieje dookoła, co, dlaczego, jak kto robi. Piwo jest dobre, gdy leci ważny mecz i można sobie posmakować. Palenie - nienawidzę.
Potrafię się oddać swojej pasji, zatracić. Mam ją, nawet nie jedną. I jeśli mi zależy, żeby coś w niej osiągnąć - opracuję co i nie odpuszczę. Ale musi mi zależeć. 184cm wzrostu, 82kg wagi. Więcej prywatnie, o ile będzie z kim. Jeszcze jedno, cholerna ze mnie gaduła, z jeszcze gorszą skłonnością do rozwijania dygresji w nieskończoność. Tyle, że muszę mieć temat, który znam. Pochłaniam swoje pasje, o nich umiem mówić godzinami i chcę wiedzieć wszystko o nich. Moje zainteresowania to głównie sport (np. gry zespołowe, czy wyścigi jak Formuła 1), również psychologia sportu.

Szukam: no generalnie to chciałbym poznać kogoś (a z tym u mnie to jest kiepsko)...nie wiem czy podobnego, póki co nikogo podobnego do siebie nie spotkałem. Więc może być. Albo nie wiem, że spotkałem. Kogoś spokojnego, mającego trochę uśmiechu (ryczenie w poduszkę każdego dnia jest dla mnie niezrozumiałe i niepojęte). Chciałbym poznać kogoś z okolic, no i w swoim wieku. Trochę pogadać przez neta, żeby się ciutkę poznać.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Coldman »

grarit pisze:Jeśli już mi się zdarzy znaleźć na imprezie, to nie piję. Nie piję, bo muszę mieć trzeźwy umysł i świadomość, muszę widzieć, co się dzieje dookoła, co, dlaczego, jak kto robi.
Uwielbiam ten tekst
Nie ważne jak to zabrzmi ekstrawertycznie czy nie. Ale że zaszumi ci w głowie i byś się zachował nieswojo to coś to cos ci sie stanie. Zniszczysz swój obraz siebie czy co. Czasem warto pokombinować.
Jak to nasz admin high napisał: przełamałem lody ze swoim lokatorem przy wodce. xd
Wiem że można się bawić dobrze bez alko itp,ale to moja subiektywna opinia pokazująca że nie ma co się trzymać ustalonych węwnetrznych granic ,bo w społeczeństwie takich nie ma.

Życzę powodzenia kolego
Pozdrawiam
grarit
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 02 lip 2016, 1:17
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: grarit »

Coldman, może i wiele osób tak mówi, ja generalnie takich nie mam dookoła, stąd twoje uwielbienie mojego tekstu jest lekkim zdziwieniem dla mnie. Ale wiesz, nienawidzę tego uczucia w głowie, jak coś wypije więcej. Jest okropne.

Pozdrawiam też ;)
oeming
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 02 lip 2016, 12:03
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: oeming »

Cześć wszystkim

Mam na imię: Michał

Mam lat: 27

Jestem z: Śląsk, okolice Katowic

O mnie: Co mogę napisać o sobie poza tym, że jestem introwertykiem który walczy ze swoim demonami :) Ale tak na poważnie to jestem w miarę spokojna osobą, z początku mogę się wydawać bardzo cichy i zamknięty w sobie ale to tylko dla tego, że potrzebuję czasu żeby zaufać ludziom i się przed nimi otworzyć. Nie lubię kiedy ktoś wywiera na mnie presją i próbuje na siłę skłonić mnie do otwarcia się, tka jak pisałem wcześniej potrzebuję trochę czasu żeby poczuć się swobodnie wtedy staje się inna osobą. W skrócie o sobie: spokojny wrażliwy introwertyk, otwarty jeśli czuję się przy kimś swobodnie i mu ufam. Nie ukrywam, że lubię czarny humor i sarkazm ale potrafię uszanować jeśli druga osoba tego nie toleruje. Nie palę (aktualnie popalam tylko e papierosa), alkohol w granicach rozsądku. A zewnętrznie: 170cm, ciemny blondyn, szczupła wysportowana sylwetka.

Moje zainteresowania: Wszelkiej maści aktywność fizyczna (aktualnie, siłownia i bieganie), lubię podróżować jeśli tylko czas i finanse na to pozwalają. Lubię chodzić na dłuższe spacery z psem, żeby po prostu pomyśleć. Z innych zainteresowań: dobra książka fantasy raz na jakiś czas, dobre kino (głównie sci-fi/fantasy/horror chociaż innymi gatunkami tez nie wzgardzam). Z muzyki preferuję starego rocka, chociaż nie szufladkuję się i z każdego gatunku muzycznego znajdę coś dla siebie. Tańczę tylko w domu albo kiedy nikt mnie nie widzi, to samo tyczy się śpiewania :) Lubię też co jakiś czas pograć w dobrą grę komputerową.

Szukam: Kogoś o charakterze podobnym do mojego, kogoś komu nie będzie przeszkadzało to, że czasami milczę i zamykam się ze swoimi myślami na świat zewnętrzny. Osoby przy której nie będę na siłę udawał kogoś kim nie jestem, i nie będę musiał robić rzeczy wbrew sobie. Aby można było czasem posiedzieć i chociażby pomilczeć razem, bratniej duszy. Nie piszę, że szukam kogoś na stałe czy coś w tym stylu po prostu chciałbym poznać osobę podobną do mnie, popisać z nią a potem zobaczyć jak się sprawy potoczą.
ODPOWIEDZ