Pory roku.

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.
Introman24
Intromajster
Posty: 548
Rejestracja: 19 wrz 2016, 21:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
Lokalizacja: gdzieś na planecie Ziemia

Re: Pory roku.

Post autor: Introman24 »

Ja też nie znoszę zimy, ale ten koszmar znów nadchodzi :( Najbardziej dobijają mnie te długie noce i brak Słońca, przez co mam gorszy nastrój. Pół biedy, jak jest jeszcze śnieg na dworze, najgorzej zaś znoszę niskie temperatury - straszny zmarźlak ze mnie.

Lato powinno być przez cały rok :)
Awatar użytkownika
Haille
Intronek
Posty: 55
Rejestracja: 27 cze 2016, 16:11
Płeć: kobieta
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Pory roku.

Post autor: Haille »

Ogólnie nie przepadam za zimnem ale jest w zimie coś takiego pierwotnie przejmującego; ta ciemność i chłód rodzi niepewność,przypomina o potędze i brutalności natury.Lato jest spoczynkiem,żar lejący się z nieba uspokaja wszystkie moje zmysły,długie ciepłe wieczory i noce spędzane w gronie przyjaciół przypominają mi że warto tu być.
Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go.
xenobi
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2016, 15:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
MBTI: INFP

Re: Pory roku.

Post autor: xenobi »

Ech przecież jesień-zima to najlepsze pory roku. Uwielbiam jesień za liście i za przyjemną temperaturę. A zimę za śnieg i melancholijny nastrój
Awatar użytkownika
Anthrax91
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 14 maja 2016, 15:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Pory roku.

Post autor: Anthrax91 »

Oto nadeszła.
Równonoc jesienna, dzisiaj żegnamy astronomiczne lato i witamy jesień. Szykujcie ciepłe koce i gorącą herbatę, sezon na jesienną depresję uważam za otwarty. Za oknem jeszcze słonecznie i zielono, ale temperatura w okolicach 10 stopni, pierwsze spadające liście oraz smród z kominów zwiastują tylko jedno.
Awatar użytkownika
nudny introwertyk
Intro-wyjadacz
Posty: 384
Rejestracja: 28 kwie 2015, 7:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Pory roku.

Post autor: nudny introwertyk »

Zdecydowanie wiosna i lat. Głównie ze z względu na temperaturę i dłuższe dni.
Awatar użytkownika
mada
Introwertyk
Posty: 105
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:03
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: ISFJ-T
Lokalizacja: Miasteczko festiwalowe w WLKP

Re: Pory roku.

Post autor: mada »

U mnie tak samo. Gdy temperatura spada poniżej 20 stopni to uważam, że robi się zimno. Nie lato trawa nawet i cały rok, bo coraz więcej jesiennych zim.
"Ciemno, nudno, brudno, choć czuć zapach orchidei, a oczy chcą patrzeć na kolory zieleni"
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Pory roku.

Post autor: Saladin »

Zdecydowanie lato- niestraszne są mi temperatury rzędu +35 stopni Celsjusza. I tak jak pisze Mada- gdy spada ona do 20 stopni, to już czuję lekki chłód.

Świat jest weselszy, aktywność fizyczna na dworze przyjemniejsza oraz nie trzeba mieć na sobie kilku warstw ubrań wieczorem. ;)
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Awatar użytkownika
Arsen
Rozkręcony intro
Posty: 272
Rejestracja: 04 lut 2019, 22:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Sinnoh

Re: Pory roku.

Post autor: Arsen »

Ojej takie proste a łapie się na tym że sam nie wiem. Lubie zimę zimę ze względu na mrozek, wtedy lepiej mi się myśli i czasem lubię poczuć chłód. Lubie lato bo też tak wieczorkiem wyskoczyć na spacer kiedy już słońce tak nie pali. Wiosny nie lubie tfu xd Jesień jest mega klimatyczna! Spadające żółte liście przypominają mi o przemijającym czasie. Ostatecznie jednak stawiam na lato.
W walce – zwycięstwo
W pokoju – czujność
W śmierci – poświęcenie
Awatar użytkownika
bartek93
Ambiwertyk
Posty: 320
Rejestracja: 15 kwie 2018, 22:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ENxP
Lokalizacja: Okolice Siedlec

Re: Pory roku.

Post autor: bartek93 »

Wiosna i lato - byle nie było mniej jak 20 i więcej jaj 30 stopni :wink:
I breathe the air of my beliefs
ENFP 962(171) sp/so
mindlessness

Re: Pory roku.

Post autor: mindlessness »

Zima - największe burze śnieżne, zaspy i mrozy.
enter enigma
Pobudzony intro
Posty: 149
Rejestracja: 24 lis 2019, 16:01
Płeć: kobieta

Re: Pory roku.

Post autor: enter enigma »

Późna wiosna i lato. Jestem meteopatką, przy brzydkiej pogodzie czuję się jakby mnie walec rozjechał.
Awatar użytkownika
romanka
Stały bywalec
Posty: 237
Rejestracja: 30 lis 2019, 22:00
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Pory roku.

Post autor: romanka »

Późna wiosna, a właściwie maj mógłby być przez cały rok.
Awatar użytkownika
Ogorek kiszony
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 11 gru 2019, 6:53
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: śląsk

Re: Pory roku.

Post autor: Ogorek kiszony »

mindlessness pisze: 09 lut 2019, 1:12 Zima - największe burze śnieżne, zaspy i mrozy.
Ba! i to w okolicach Ojmiakonu na Syberii ! Ewentualnie może być Hala Izerska .. pod warunkiem że serwują ciepłą herbatę i ciszę po całym dniu.
Odśnieżanie auta też może być od biedy :/
Awatar użytkownika
spacerova
Introwertyk
Posty: 66
Rejestracja: 25 gru 2019, 21:26
Płeć: kobieta

Re: Pory roku.

Post autor: spacerova »

Zdecydowanie nabardziej lubię przełom wiosny i lata, są najdłuższe dni, temperatury jeszcze nie przerażają, można wyjść z domu tak jak się stoi, bez nakładania na siebie tony ubrań. Lubię też jesień, ale tylko za bogactwo przygaszonych barw w przyrodzie. Jak już opadną liście i bardzo wcześnie robi się ciemno, czekam z utęsknieniem na wiosnę.
Awatar użytkownika
Introwertka
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 12 cze 2020, 21:09
Płeć: kobieta
MBTI: INFP

Re: Pory roku.

Post autor: Introwertka »

Lubie jesień bo przynosi wytchnie po letnich upałach a rozpoczyna sezon na ciepłe zupki i napoje oraz mięciutkie swetry i polary. Uwielbiam relaksujące dźwięki szeleszczących liści czy kropli deszczu uderzające o parasol/szybę. Poza tym jest to dla mnie taka nastrojowa i magicznie-melancholijnie-refleksyjna pora roku.
ODPOWIEDZ