Infp?

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Akkarin
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2015, 23:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: Infp

Infp?

Post autor: Akkarin »

Cześć! Bardzo chętnie poznał bym dziewczynę o osobowości infp (ale jako, że jestem tolerancyjny nie jest to wymóg niezbędny do nawiązania kontaktu:)). Cóż można tu napisać, pewnie jest tu wielu takich jak ja, samotnych, trochę zagubionych, zranionych. Życie jakoś leci i czasem trzeba pomóc szczęściu (a każdy pomaga jak umie). Dodam, że jestem z Bydgoszczy i mam dwadzieścia jeden lat. Czekam! :)
Ostatnio zmieniony 30 lis 2015, 0:05 przez Akkarin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Infp?

Post autor: Coldman »

Może coś więcej powiesz o sobie jakieś zainteresowania, swoje wartości. Pokaż że jesteś warty uwagi tej twojej wymarzonej introwertyczki :D

Powodzenia !!!
Akkarin
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 29 lis 2015, 23:08
Płeć: mężczyzna
MBTI: Infp

Re: Infp?

Post autor: Akkarin »

A może i słusznie, dziękuję za radę :). Choć z drugiej strony nie można od razu uchylić całej tajemnicy, dobra książka to taka która do ostatniej strony skrywa coś co nas zaskoczy :D. Mimo to wypada chyba coś tam napisać. Zatem: lubię tworzyć! Bozia nie pokazała mi jak się rysuje, staram nadrobić to pisząc opowiadania. Poza tym muzyka :D któż jej nie kocha! Póki co gitara to jedyna kobieta w moim życiu :p. Oprócz tego jako ciekawostkę mogę napisać, że lubię gotować (może to i nic niezwykłego ale wypada się pochwalić). W razie dalszych pytań, czekam na wiadomość! :D
Nestor

Re: Infp?

Post autor: Nestor »

Akkarin pisze:Póki co gitara to jedyna kobieta w moim życiu :p.
21 lat i tylko gitara? Nie uwierzę. A Renia?
Awatar użytkownika
nudny introwertyk
Intro-wyjadacz
Posty: 384
Rejestracja: 28 kwie 2015, 7:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Infp?

Post autor: nudny introwertyk »

Nestor pisze: 21 lat i tylko gitara? Nie uwierzę. A Renia?
Jedni mówią "Renia", inni "gitara" :P
Awatar użytkownika
BiałyGuzik
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 24 wrz 2016, 17:57
Płeć: kobieta
Enneagram: 10w
MBTI: ERROR
Lokalizacja: świat prostopadły

Re: Infp?

Post autor: BiałyGuzik »

Akkarin szuka swojej Sonei?^^
Życie jest ciężkie jak worek ziemniaków.
Awatar użytkownika
Haille
Intronek
Posty: 55
Rejestracja: 27 cze 2016, 16:11
Płeć: kobieta
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Infp?

Post autor: Haille »

Nie żebym była jakąś specjalistką ale pary które mają identyczne cechy(widzę ze ty infp szukający infp) średnio się dopełniają w związkach .Poszukaj lepiej estp :D .
Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go.
Awatar użytkownika
Oksykodon
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 27 sie 2016, 10:55
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Infp?

Post autor: Oksykodon »

Denerwują mnie głupi ludzie a ty jesteś głupi, przestań być głupi.
Podejście typu "hmm... szukam swojego pseudoideału, co tu robić? wiem! Pójdę po linii najmniejszego oporu, napiszę na forum dla introwertyków, tam pewnie wszyscy są żałosnymi przegrywami szukającymi partnera na siłę. Na pewno coś wyrwę!" Sprawia, że mam ochotę pędzić cwałem po wybielacz.
Możesz być pewny mojej dozgonnej, bezinteresownej złośliwości ~ kradzione
Mefiboszet

Re: Infp?

Post autor: Mefiboszet »

Akkarin pisze:Póki co gitara to jedyna kobieta w moim życiu :p. Oprócz tego jako ciekawostkę mogę napisać, że lubię gotować (może to i nic niezwykłego ale wypada się pochwalić).
W Bydgoszczy jest knajpa Tortuga w której organizowane są lekcje gry na gitarze. Jeśli się tym interesujesz, możesz się tam przejść, będziesz miał okazję rozwinąć pasję i poznać nowych ludzi. Dobrą opcją będzie też zapisanie się na jakiś kurs gotowania. Każda aktywność która zbliża cię do ludzi ( zwłaszcza poprzez wspólne pasje) i umożliwia spotkania twarzą w twarz jest lepsza i bardziej perspektywiczna niżeli pisanie w internecie i czekanie na cud.

Postaw na real :wink:

Ps. Ech, nie zauważyłem, że to wątek skamielina.
Des
Pobudzony intro
Posty: 142
Rejestracja: 02 sty 2016, 22:13
Płeć: nieokreślona

Re: Infp?

Post autor: Des »

Czemu upnęliście stary temat?
Takie mi zrobić nadzieje... jak tak można?

Jeszcze jedno.. nie stawiajcie na Real ,bo tam jest drogo. Idźcie do Biedronki.

Jeszcze drugie, za taki post to można warnika zarobić :P
monika123456
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 12:21
Płeć: kobieta
Enneagram: 4
MBTI: infp
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Infp?

Post autor: monika123456 »

późno ale założyłam to konto by powiedzieć że dziewczyna infp z Bydgoszczy to ja :haha: mam teraz 26 lat i duzo by o mnie mowic :D
ODPOWIEDZ