Fetysze

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
Awatar użytkownika
Saladin
Ekstrawertyk
Posty: 304
Rejestracja: 10 lut 2014, 23:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 7w8
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Poznań

Re: Fetysze

Post autor: Saladin »

Czarne, długie włosy, długie, zadbane paznokcie (nie wiem czemu, ale uwielbiam gdy kobieta ma je pomalowane na biało ) i obcisła sukienka na wysportowanym ciele. Oraz lekko ciemna karnacja. :D

Anty-fetysze: otyłość i brak higieny.
"The worst lies, are the lies you tell to yourself."

"Don't be sorry. Be better."

Mój kanał na youtubie: https://www.youtube.com/channel/UCBstmW ... LTis8vE-hA
Treebeard
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 20 paź 2016, 11:32
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fetysze

Post autor: Treebeard »

Moje fetysze :) :
- Krótkie włosy u kobiety - ogólnie krótsze fryzury również buzzcut.
- Rude/czerwone/białe/siwe włosy.

Antyfetysze --> kilka podbródków oraz za dużo kolczyków.
"Żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
Biała_Dama
Pobudzony intro
Posty: 137
Rejestracja: 18 wrz 2016, 20:46
Płeć: kobieta
MBTI: INFP-T
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Fetysze

Post autor: Biała_Dama »

Treebeard pisze:Moje fetysze :) :
- Krótkie włosy u kobiety - ogólnie krótsze fryzury również buzzcut.
Aha! Aha! A jednak mężczyznom podobają się kobiety w krótkich włosach! Słyszałam opinię (z którą osobiście się nie zgadzam), że kobieta w krótkich włosach nie może się podobać mężczyznom, przez co zaczęłam się potem zastanawiać czy może dotychczas nie miałam "wzięcia" m.in. dlatego, że gustowałam raczej w krótkich fryzurach.

Jeśli chodzi o moje fetysze, to mam słabość do skośnych oczu. I nie chodzi tu tylko o osoby pochodzenia Azjatyckiego, bo zdarza się tak w życiu, że ludzie rodzą się z taką...orientalną urodą. Nie wiem czy miałam okazję poznać akurat mężczyznę tak wyglądającego, ale znałam kilka takich kobiet i, jak dla mnie, były piękne. A co do Azjatów samych w sobie to nieprawda, że ładni Azjaci to tylko ci z koreańskich teledysków (czy ogólnie show biznesu). Miałam okazję w swoim życiu poznać kilkoro takich ładnych skośnookich, a potem ludzie mnie uznawali za wariatkę :c
“The optimist sees the donut, the pessimist sees the hole.”
~ Oscar Wilde
Awatar użytkownika
DMN
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2016, 21:40
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: intp

Re: Fetysze

Post autor: DMN »

Pin up girls
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne"
Aldous Huxley
___
"Większość ludzi wolała by umrzeć, niż myśleć. I tak zresztą robią."
Bertrand Russell
Racter

Re: Fetysze

Post autor: Racter »

Awatar użytkownika
mezzanine
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: 20 lis 2016, 16:12
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP

Re: Fetysze

Post autor: mezzanine »

Des pisze:Dłonie .. są zawsze na pierwszym miejscu. Fangtasia mi uświadomiła,że kolor czarny bluzy i koszulki też na mnie działa i nie ważne czy na osobie szczupłej czy wyrzeźbionej ; tak samo czarne bokserki :>. Takie dłuższe włosy (za które można choć trochę pociągnąć). Bardzo jasne , niebieskie/błękitne/szare tęczówki z czarną obwódką. U kobiet ..ładnie zarysowana talia; szczupłe, ładnie zarysowane plecy i ramiona - aż się ma ochotę dotknąć (nie myślcie sobie za wiele )
Tak, zgadzam się ze wszystkim powyżej!

Dodałabym do tego głos, bo ogromnie zwracam uwagę na fajne męskie głosy (zwłaszcza, jeśli do tego inteligentnie mówią).
U kobiet także to zauważam, choć w inny sposób...
Co jeszcze u mężczyzn - widoczne żyły na ramionach! Moja ogromna słabość: fajne, męskie dłonie + żyły "na wierzchu". O TAK :mrgreen:
I kilkudniowy zarost; hipsterskie brody już niekoniecznie.

Aaa i jeszcze jasne, "sprane" dżinsy na atrakcyjnym mężczyźnie, najlepiej z czarną lub białą podkoszulką. :oops:
boczniak5000
Introrodek
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2016, 16:59
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Fetysze

Post autor: boczniak5000 »

Stópki... :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
olender4
Introwertyk
Posty: 109
Rejestracja: 14 paź 2015, 18:38
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTJ

Re: Fetysze

Post autor: olender4 »

Atrakcyjna dziewczyna z atrakcyjnym mózgiem... Wiem, że brzmi to banalnie ale reszta mnie nie rusza...
Astra castra - numen lumen
martens
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 29 kwie 2016, 22:28
Płeć: kobieta

Re: Fetysze

Post autor: martens »

Mój fetysz to kiedy ktoś w mojej obecności rysuje bądź rozwiązuje zadania matematyczne :D odlot od razu haha ^^
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Fetysze

Post autor: highwind »

martens pisze:Mój fetysz to kiedy ktoś w mojej obecności rysuje bądź rozwiązuje zadania matematyczne :D odlot od razu haha ^^
A wiedziałaś, że 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + .... = -1/12?
martens
Intronek
Posty: 32
Rejestracja: 29 kwie 2016, 22:28
Płeć: kobieta

Re: Fetysze

Post autor: martens »

Nxksh woa ovnsaohays.
Awatar użytkownika
Marten
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 01 sty 2017, 16:09
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: infj

Re: Fetysze

Post autor: Marten »

highwind pisze:
martens pisze:Mój fetysz to kiedy ktoś w mojej obecności rysuje bądź rozwiązuje zadania matematyczne :D odlot od razu haha ^^
A wiedziałaś, że 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + .... = -1/12?
Myślałem, że pojawi się tu Tożsamość Eulera: Obrazek. No bo jak liczba (2,7 podniesiona do potegi 3,14 pomnożonej przez "i") dodać 1 może wynieść wynik równy 0. Liczby urojone pełny odlooot! 8)
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange."
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Fetysze

Post autor: highwind »

Marten pisze:Myślałem, że pojawi się tu Tożsamość Eulera: Obrazek. No bo jak liczba (2,7 podniesiona do potegi 3,14 pomnożonej przez "i") dodać 1 może wynieść wynik równy 0. Liczby urojone pełny odlooot! 8)
Ze sposobu, w jaki sformułowałeś post, zakładam, że rozumiesz co ów wzór oznacza i dlaczego działa :] I mimo, że wiem, że jest uznawany za najpiękniejsze równanie w matematyce, to da się je przy odrobinie wiedzy dosyć dobrzy wyjaśnić graficznie (potęgowanie zespolonych). Natomiast to, że suma wszystkich liczb naturalnych (czyli dodatnich!) to ułamek, i to jeszcze ujemny, i do tego ów równanie ma praktyczne zastosowanie w fizyce - to jest dla mnie taki łamacz mózgu, że w kontekście posta martens, autentycznie byłbym sobie w stanie wyobrazić sytuację, w której ktoś wykorzystuje to do podrywu. Chociaż polibuda-guy here, więc mogę mieć skrzywienie xD
Racter

Re: Fetysze

Post autor: Racter »

highwind pisze:Natomiast to, że suma wszystkich liczb naturalnych (czyli dodatnich!) to ułamek, i to jeszcze ujemny, i do tego ów równanie ma praktyczne zastosowanie w fizyce - to jest dla mnie taki łamacz mózgu, że w kontekście posta martens, autentycznie byłbym sobie w stanie wyobrazić sytuację, w której ktoś wykorzystuje to do podrywu. Chociaż polibuda-guy here, więc mogę mieć skrzywienie xD
Jako polibuda-guy, pewnie zrobiłeś research, ale jakby ktoś chciał się dowiedzieć, ocb z tą dziwną sumą (i zna trochę angielski):
Making sense of 1+2+3+... = -1/12 and Co.
(Polecam też inne filmiki tego gościa; można tam znaleźć ciekawostki w stylu jak pokazać, że nieskończoność - nieskończoność = pi)
Nestor

Re: Fetysze

Post autor: Nestor »

Ostatnio chodzi za mną chęć znalezienia sobie dziewczyny księgowej. Czy to już fetysz?
ODPOWIEDZ