Powody dla których jestem na forum

Tutaj możemy się lepiej poznać. Napisać, co lubimy, jacy jesteśmy i zapytać o to innych. Tematy poważne i osobiste oraz lekkie i błahe.

powody dla których jestem na forum

chcę poznać nowych znajomych wirtualnie
85
23%
chcę poznać nowych znajomych realnie
91
24%
chcę poznać drugą połówkę
60
16%
chcę się dowiedzieć więcej o Introwertykach
78
21%
jestem tu z nudów ale niczego nie wykluczam
44
12%
jestem tu z nudów, chcę tylko poczytać
14
4%
 
Liczba głosów: 372

flinstonka
Intronek
Posty: 30
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:27
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: flinstonka »

Trochę w celach terapeutycznych. Szukałam w internecie potwierdzenia, że nie tylko ja mam wrażenie, że odstaje od reszty. Trafiłam na to forum i mi się spodobało :D Fajnie się was czyta.
Awatar użytkownika
wazz
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 27 lip 2016, 0:52
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Kraków

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: wazz »

Cześć i czołem! Tak sobie siedzę, słucham muzyki, rozmyślam o życiu iii nagle znalazłam idealne forum :) Mam nadzieję poznać podobne "osobliwości", poznać opinie i podzielić się swoimi przemyśleniami.
“Never underestimate the power of stupid people in large groups.” G.C.
Naomi
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 10 wrz 2016, 15:17
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: Naomi »

A ja jestem tu dlatego, że tęsknie za kontaktem z ludźmi, rozmawianiem o głupotach itd. Jak widać jestem na tyle zdesperowana, że nawet wirtualne rozmowy wystarczą :D
dannar
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2016, 19:36
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISFJ

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: dannar »

Cześć wszystkim. Konto założyłem już jakiś czas temu, ale później sesja i wakacje sprawiły, że kompletnie wyleciało mi to z głowy. Jestem tutaj, żeby pisać na różne tematy z podobnymi mi ludźmi, których trudno znaleźć w realu, bo są rewelacyjni w ukrywaniu się. ;)
Awatar użytkownika
1004
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2016, 21:41
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: 1004 »

Nie będę ukrywać, czuję się strasznie samotnie. Ze względu na depresję i fobie lękowe mam kłopoty w normalnych (oczywiście zadając sobie najpierw pytanie, co można określić mianem normalnych) relacjach międzyludzkich, więc na dobry początek miło byłoby poznać kogoś, z kim mogłabym porozmawiać przynajmniej wirtualnie, tak więc oto jestem i mam nadzieję, że utwierdzę się w końcu w przekonaniu, iż nas introwertyków jest więcej (jak już ktoś wcześniej wspomniał, gdzie Wy się wszyscy chowacie?...).
Nestor

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: Nestor »

Cześć 1004. Masz świety avatar - 9,5/10. Cieszę się, że dbasz o poprawność językową. Może podzielisz się z nami przyczynami swojej depresji? Czyżby błędne koło? Mam depresję, bo jestem samotna a jestem samotna, bo mam depresję?
Awatar użytkownika
1004
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 12 wrz 2016, 21:41
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: 1004 »

Jeśli ktoś nakieruje mnie na temat związany z depresją (Jest tutaj taki? Nie chcę tutaj zaśmiecać), to możecie spodziewać się epopei, jako że od niedawna zaczęłam mówić otwarcie o swoich problemach i well...pomaga?
I bardziej jestem samotna, bo mam depresję, chyba w tą stronę to idzie ;)
Awatar użytkownika
Anthrax91
Pobudzony intro
Posty: 131
Rejestracja: 14 maja 2016, 15:53
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: Anthrax91 »

1004 pisze:Jeśli ktoś nakieruje mnie na temat związany z depresją
<nakierowuje na wątek związany z depresją> viewtopic.php?f=1&t=18
samotna

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: samotna »

Chciałabym poznać swoją drugą połówkę O ile jest to możliwe....
Awatar użytkownika
seraph infj
Introrodek
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2016, 0:26
Płeć: mężczyzna
MBTI: infj
Lokalizacja: Szczecin, Miami, Barcelona

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: seraph infj »

samotna pisze:Chciałabym poznać swoją drugą połówkę O ile jest to możliwe....
Jest to możliwe. Nie poddawaj sie a na pewno już niedługo się spotkacie. :D

Tak. Istnieją tak zwane drugie połówki. Niestety wielu ludzi zadowala się namiastkami prawdziwego uczucia .... ( To do tych którzy nie wierzą ze cos takiego istnieje)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Coldman »

Chciałbym podziękować wszystkim za te 2,5 pół roku i 1000 postów z Wami.
Naprawdę to był świetnie spędzony czas, wśród wyjątkowych ludzi, wspaniałej atmosfery i niezwykłych wspomnień.
Mam nadzieję, że kolejny tysiąc się kiedyś pojawi :P

Introwertyzm To Zaleta :D



Notka: 1000 !
Mgiełka
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2016, 20:21
Płeć: kobieta

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Mgiełka »

Chciałabym znaleźć tu swoją drugą połówkę ...
Awatar użytkownika
Radek
Intronek
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2016, 17:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Radek »

Zarejestrowałem się z powodu napadu poczucia samotności, ale w sumie bez żadnych konkretnych oczekiwań. W znalezienie "drugiej połówki" (albo w ogóle kogoś) już nie wierzę, tym bardziej online, ale przynajmniej profil forum zawęża typ użytkowników do bardziej podobnych do mnie. Szkoda tylko, że forum jest nieduże, mogłoby więcej osób pisać.
I do not fear computers. I fear the lack of them. -- Isaac Asimov
Krata_Browara
Introwertyk
Posty: 85
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:40
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4

Re: powody dla których jestem na forum

Post autor: Krata_Browara »

Zarejestrowałem się by lepiej zrozumieć siebie, poprzez kontakt z podobnymi osobami, więc powód trochę terapeutyczny. Uważam, że jeśli bardziej będę rozumiał swoje potrzeby, wady i zalety, jeśli lepiej poznam siebie, to łatwiej będzie mi tworzyć "normalne" relacje z innymi ludźmi.
seraph infj pisze:Tak. Istnieją tak zwane drugie połówki. Niestety wielu ludzi zadowala się namiastkami prawdziwego uczucia .... ( To do tych którzy nie wierzą ze cos takiego istnieje)
Odnośnie do związków i szukania drugiej połówki moja myśl - przekrojone na pół jabłko bardzo szybko się utlenia i brązowieje, tak samo samotni ludzie - z zewnątrz mogą być pokryci nieciekawą warstwą. Dodatkowo może okazać się, że naszą połowę jabłka od dłuższego czasu, toczy jakiś robak i najpierw musimy powykrawać z siebie tą przeżartą korozją część, inaczej ten robak pożre też drugą połowę owocu.
Radek pisze:Szkoda tylko, że forum jest nieduże, mogłoby więcej osób pisać.
No właśnie, tylko chyba to po części jest tak, że dużo osób ma z tym problem, żeby to co jest w głowie przelać na klawiaturę i nie skasować zanim się wyśle :P Dużo tematów o fobiach, depresjach, problemach i ciężko tak nagle, nawet jeśli się rozumie i czuje podobnie, powiedzieć coś o sobie, przyznać się do czegoś, tak publicznie. Bo zwykle w życiu maski i unikanie :/
Ten, kto wyzwala z siebie bestię, pozbywa się bólu bycia człowiekiem.
Awatar użytkownika
Tranquillo
Intronek
Posty: 36
Rejestracja: 26 lip 2015, 22:25
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ?

Re: Powody dla których jestem na forum

Post autor: Tranquillo »

Powód dla którego jestem na tym forum jest z pozoru prozaiczny, mianowicie moja introwertyczna natura, ciesząca się zrozumieniem wśród innych użytkowników. Wszelkie dewiacje społeczne opisywane na forum nie kończą się ostrą krytyką lecz dogłębną analizą i rozpoznaniem problemu.
Czytanie i poznawanie problemów emocjonalnych jak i egzystencjalnych kształtuje moją osobowość i rozwija samoświadomość, również dział "Gry i zabawy" wpływa na ubogacenie, choćby muzyczne.
Forum traktuję również jako formę terapii, gdzie mogę dać upust swym emocjom. Wystukanie kilku literek na klawiaturze powoduje niesamowitą ulgę na duszy i ciele - polecam.
ODPOWIEDZ