Regulamin

W tym miejscu można wyrazić swoje zdanie na temat wyglądu portalu, a także zaproponować nowe rozwiązania, kategorie i poruszaną na portalu tematykę.
intro

Post autor: intro »

Ja myślę, że system ostrzeżeń jest najwłaściwszy. Ostrzeżenie, następnie usunięcie posta / przekleństwa. W przypadku powtórzenia się takiego zachowania - ban. Każdy zabanowany będzie wiedział, o co chodzi. Ewentualne pretensje może przesłać e-mailem do redakcji. To jest "oczywista oczywistość", że za niewinność nikt stąd nie wyleci :)

Shy: Pisałaś o brzydkich słowach. Sprawa będzie ułatwiona, została poszerzona lista takich słów i włączone jest ich automatyczne zmienianie na "*****". Oczywiście z pewnością nie wszystkich, bo ta część języka jest bardzo bogata :) Ale wystarczy zgłoszenie (najlepiej na moje PW) o jakimś "nowym" wyrazie, a dodam go do listy. Ogólnie - na szczęście - mało tu osób przeklinających :)
Awatar użytkownika
Shy
Pobudzony intro
Posty: 161
Rejestracja: 22 kwie 2008, 17:05
Płeć: nieokreślona

Post autor: Shy »

iksigrekzet pisze:no to powiedz, że to chodzi o mnie :D
Tak, chyba głównie o Ciebie, iksigrek. Tak naprawdę nie wiem po co używa się tych słów, bo nic one nie znaczą. A do wyrażenia emocji w wypowiedzi może również posłużyć wykrzyknik :wink:
bezimienny
Introwertyk
Posty: 93
Rejestracja: 09 cze 2008, 13:20
Płeć: nieokreślona

Post autor: bezimienny »

Yy... Tak, moje zdanie jest takie: poprawna polszczyzna jest ważna, wulgaryzmy mi nie przeszkadzają, a obrażanie uczuć religijnych i tak jest niezgodne z prawem, ale pozostaje jeszcze kwestia, co te uczucia rzeczywiście obraża. Bo ja uważam, że pytania/ wypowiedzi poddające w wątpliwość dogmaty religijne nie są obraźliwe, a także rozważania o osobowości Jezusa, nawet dowcipy nie są wg mnie obraźliwe, ale pisanie "Jezus jest gupi" albo "Maria-sraria" - tak, o ile zostało to użyte w kontekście postaci otoczonych kultem jakiegoś wyznania, bo Marii i Jezusów to chyba sporo jest. ALE i tak najlepiej jak się sami zainteresowani wypowiedzą, co ich obraża.
Awatar użytkownika
eddard
Stały bywalec
Posty: 229
Rejestracja: 02 lip 2016, 10:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Regulamin

Post autor: eddard »

W świetle ostatnich wydarzeń proponuję wpisać do regulaminu punkt „admin ma zawsze rację” i przestać udawać, że panują to jakieś obiektywne zasady.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Regulamin

Post autor: highwind »

Ale przecież to oczywiste w całym internecie.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Regulamin

Post autor: Coldman »

Mogę ogarnąć ten regulamin, sufixx się zgodzi na pewno
ODPOWIEDZ