Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Invader
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 25 sie 2014, 3:39
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Invader »

No hej.
Nie tyle szukam, co chętnie poznam kogoś do pogadania.
Miałem kiedyś nieco problemów, z którymi niektórzy tutaj się zmagają. Obecnie jestem w całkiem niezłym miejscu w moim życiu i chciałbym, żeby inni też mogli tak powiedzieć. Jeśli ktoś chciałby pogadać, szuka rady, czy wysłuchania, z chęcią mogę pomóc.
Mam 21 lat, jestem zabawny, bystry, zabójczo przystojny, mój rewir to dolnośląskie/lubuskie.

Chcesz wyruszyć na przygodę życia?
Wyślij pw, przedstaw się, podaj dane do konta bankowego.

Czekam z zapartym tchem.
Awatar użytkownika
Grajek
Introwertyk
Posty: 88
Rejestracja: 06 lut 2016, 10:33
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Grajek »

Cześć!
Mam na imię Robert.
Mam 25 lat i mieszkam w Dąbrowie Górniczej, to jest województwo Śląskie.
Tu trzeba się sprzedać...ale naprawdę taki jestem.
Jestem odważnym introwertykiem (cechy jak każdy inny tyle, że nie skrajny), nie bojącym się wyzwań. Lubię grać w piłkę nożną i czytać. Lubię różne rodzaje sportu. Lubię rozwiązywać zagadki i je zadawać. Lubię nie wydawać mnóstwa pieniędzy na pierdoły i na chemiczne żarcie (z drobnymi wyjątkami :D) Lubię sprawiać by inni byli szczęśliwi. Nie lubię, gdy coś robię coś w skupieniu i ktoś mi przerywa. Nie lubię nieuczciwości.
Uważam się za osobę kontaktową i pogodną-ale tak wewnętrznie ;)
Szukam drugiej połówki. Kobiety inteligentnej-ale bez przesady. I ładnej-tu akurat granic nie ma. I uśmiechniętej!!!
"Zamykanie oczu na fakty nie sprawia, że nieprawda staje się prawdą, a prawda nieprawdą"
Awatar użytkownika
Haille
Intronek
Posty: 55
Rejestracja: 27 cze 2016, 16:11
Płeć: kobieta
MBTI: ENFP
Lokalizacja: Kraków

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Haille »

Witam :P jako że w moim życiu jest ostatnio zdecydowany nadmiar ekstrawertyków chciałabym poznać jakieś introwertyczne osobistości. Od razu ostrzegam, o zgrozo jestem dość ekstrawertyczna, jednak moje najbardziej szczere i zażyłe więzi łączą mnie właśnie z introwertykami. Płeć nie gra tutaj roli, jednak najlepiej jeśli ktoś byłby z okolic Krakowa. Szukam głównie znajomych/przyjaciół i w sumie to nie wiem czy to dobry wątek bo to randka online :P .Ogólnie to ciężko mi się opisać, więc może po prostu napiszę, że lubię sobie pofilozofować z ciekawymi osobami, spędzać czas aktywnie w każdej postaci, spontaniczne wypady w góry lub do innego miasta, ale również spokojne wypicie herbatki lub piwka w jakimś przytulnym miejscu bardzo sobie cenię :D . Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać, czekam :P
Only those who will risk going too far can possibly find out how far one can go.
shasokais777
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2016, 22:56
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: shasokais777 »

Mam na imie: Adrian
Mam lat: powiedzmy że 24, niektórzy dają mi mniej...
Jestem z: Cieszyn (woj. Śląskie)
O mnie: Jestem spokojnym, inteligentny, wyrozumiały, miły, bez nałogów.
Moje zainteresowania; przyroda, nauki ścisłe, gry video, gry karciane i planszowe, łamigłówki, wspinaczka, spacery z psem.
Szukam: drugiej połówki (introwertyczki), o podobnych zainteresowaniach ale to nie jest wymagane. Ważne, aby dobrze się dogadywać i wspierać siebie nawzajem. Najlepiej z okolic Cieszyna (powiedzmy do 30km).
Awatar użytkownika
klapouchy
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2016, 14:29
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w2
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Praha

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: klapouchy »

Mam na imię: Krzysiek
Mam lat: 26

Jestem z: To trudne pytanie. Chyba najlepsza odpowiedź to .. zewsząd i znikąd. Szukam swojego miejsca Trudne pytanie. Pochodzę z Wielkopolski, 7 lat spędziłem w Poznaniu, ostatnie 2 w UK, natomiast ... Nic mnie tu nie trzyma, tak jak i nie Nie przywiązuję się do miejsc, tak samo jak nie przywiązuję się do ludzi - za wyjątkiem tych wyjątkowych, wartościowych, z którymi warto utrzymywać kontakt.

O mnie: Z zawodu programista, z braku innych możliwości skupiony na pracy i karierze. Realista, indywidualista ... W głębi duszy romantyk.
Moje zainteresowania: Oprócz pracy, którą lubię bo daje mi dużo satysfakcji, uwielbiam długie rozmowy z interesującymi ludźmi, na wszelkie tematy.

Szukam: Towarzystwa. Kogoś, z kim można czasem chociażby szczerze porozmawiać. Chociażby, po prostu. Dziewczyny, bo jednak między chłopami to to nie jest ta sama rozmowa. Kogoś, kto dałby mi motywację do tego, żeby po powrocie z pracy uruchomić mojego laptopa, a nie służbowego. Oczywiście, fajnie byłoby, jeśli z tego wyszłoby coś więcej, ale nawet jeśli nie, to i tak będę szczęśliwy, że mam z kim chociażby od czasu do czasu porozmawiać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Outro
Introrodek
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2015, 22:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 6w5
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Outro »

Mam na imię: Piotr
Mam lat: 19, za kilka miesięcy 20

Mieszkam w Szczekocinach. Jestem spokojny, mam poczucie humoru i jestem rozmowny w dobrym towarzystwie, sądzę że inteligentny.
Interesuję się przyrodą, bardzo lubię robić zdjęcia, jeżdżę rowerem, lubię również wycieczki - zarówno te bliskie, jak i te dalekie.

Szukam towarzystwa, z którym miałbym o czym rozmawiać i przy którym mógłbym czuć się wyluzowany. Szukam również dziewczyny, bo strasznie brakuje mi drugiej połówki. Najlepiej, żeby miała podobne zainteresowania, żeby była nieimprezowa i nie lubiła tańczyć. Najlepiej również, żeby nie piła alkoholu, ale to już niekoniecznie.
Jakby co, to GG: 53870535 oraz PW :)
Zapraszam na mojego rowerowego bloga :)


Obrazek

Zapraszam również na moją stronę o grzybach :)

Zapraszam też na mojego bloga o spacerach :)
Michal93ryba
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2017, 13:51
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Michal93ryba »

Witam.
Jestem Michał, woj,kujawsko pomorskie, mam 24 lata, pracuje jako elektor monter. Interesuje się piłką nożną, lubię pograć na konsoli, obejrzeć jakiś film. Dokucza mi samotność i chciałbym kogoś poznać (jakąś dziewczynę). Ogólnie że jest coś takiego jak introwertyzm dowiedziałem się nie dawno jakieś 2 miesiące temu. Zawsze wiedziałem że moje zachowanie, myślenie, sposób bycia jest inne niż większości, uważałem siebie za dziwaka. W szumie nadal uważam się za dziwaka, aczkolwiek czytając to forum bardziej siebie zaakceptowałem bo widzę że na tym świecie jest więcej osób takich jak ja. Więc postanowiłem w tym miejscu spróbować kogoś poznać, nie koniecznie osobę z mojej okolicy, chciałbym kogoś poznać z kim mógłbym porozmawiać o wszystkim i o niczym.
ann999
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2017, 14:40
Płeć: nieokreślona

Warszawa

Post autor: ann999 »

Cześć czy ktoś z Warszawy lub okolic miałby ochotę popisać, poznać sie? Mam 18 lat, wiec najlepiej osoby w podobnym wieku. Lubię sport, podróże, zwierzęta. Jeśli ktoś będzie chciał pogadać chętnie opowiem więcej:)
Wkurzony_Kosmita
Introrodek
Posty: 12
Rejestracja: 13 cze 2017, 11:53
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Wkurzony_Kosmita »

37 lat. Tłumacz języka niemieckiego. Pasjonat historii i lotnictwa wojskowego. Entuzjasta al;ternatywnych sposobów myślenia. Miłośnik muzyki elektronicznej, SF (SW, ST, BSG, B5), starych komputerów, starych gier komputerowych. Ogólnie retro-intro.
Nie palę się do bycia tatusiem.
Awatar użytkownika
avatariks
Intronek
Posty: 43
Rejestracja: 06 maja 2017, 7:30
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Danzig

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: avatariks »

17, lubi się przytulać a seks jest ewww, Danzig
Tomek0
Introwertyk
Posty: 76
Rejestracja: 02 lip 2017, 14:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-A

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Tomek0 »

Witam,
Nazywam się Tomek, mam około 25 lat. Mieszkam w w małopolsce, samo południe, w otoczeniu gór, łąk i lasów ;)
Jestem typem samotnika, nigdy nie pasowałem do otoczenia, tzn do ludzi którzy mnie otaczają. Mam zupełnie inny światopogląd niż większośc otacząjących mnie osób, chyba patrzę na świat z zupełnie innej perspektywy niż oni. Uwielbiam jazdę na rowerze ( samotną, choć może znajdę kiedyś towarzyszkę moich wypraw ;) ), gotowanie, czytanie ( głównie fantastykę ) oraz muzykę. Myślę ze na dłuższą metę nie mógłbym żyć bez muzyki. To samo tyczy się roweru - gdy mamy gorszy dzień nic tak nie pomaga na głowę jak wyprawa rowerowa. Po kilkudziesięciu kilometrach nie jesteśmy w stanie już myśleć o niczym innym niż oddechu i naszych obolałych z wysiłku nogach :D
Jestem raczej typem marzyciela, próbuję widzieć świat innym niż jest - lepszym. Generalnie dogaduję się z ludźmi i nawiązywanie kontaktów raczej nie sprawia mi problemów, tylko że są to płytkie kontakty. Ktoś musi na prawdę zasłużyć na moje zaufanie abym mógł się przed nim otworzyć chociaż trochę.
Uwielbiam również ćwiczenia siłowe, ale w życiu nie byłem na siłowni, po prostu co jakiś czas nachodzi mnie chęć na polatanie na drążku. Takie porządne zmęczenie ramion daje mi ogromną satysfakcję i doskonali organizm ( to samo tyczy się roweru - nie lubię z niego wracać bez obolałych z wysiłku mięśni nóg ).
Jestem miłośnikiem przyrody, może to z racji miejsca zamieszkania. Nigdzie nie czują się tak dobrze jak w otoczeniu drzew. Uwielbiam również góry - to miejsce gdzie można spokojnie pomyśleć i popatrzeć na świat z góry ;)
Taon
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2016, 9:49
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP-t
Lokalizacja: Kielce

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Taon »

Hej
Jestem Paweł, mam 24 lata, skończyłem 4 rok studiów. W wolnym czasie lubię czytać, słuchać muzyki, chodzić do kina, grać w gry planszowe (nie tylko monopoly i chińczyk). Na forum jestem od prawie roku ale nie spotkałem kogoś podobnego do mnie Chciałbym poznać kogoś z kim mógłbym się dogadać i miło spędzić czas.
Awatar użytkownika
bluekatesnow
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2017, 11:18
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ-T
Lokalizacja: wrocław

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: bluekatesnow »

Hej, mam na imie Kasia, 20lat. Studiuje we Wrocławiu. Uwielbiam planszówki, gry na pc/xbox. Jestem tez uzależniona od seriali, pochłaniam je sezonami :v Jestem typem słuchacza i czasem nie potrafie pociągnąc rozmowy.
Hyperion
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2017, 12:08
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Hyperion »

Hej,
mam na imię Kuba, lat prawie 20. Jestem z Krakowa, studiuję na Politechnice Krakowskiej.
Interesuję się samochodami oraz ogólnie wszystkim co jeździ, lata i pływa, kosmos i jego podbój to też ciekawe tematy jak i fantastyka naukowa.
Lato to czas podróży po Polsce, obozowania pod namiotem i wycieczek rowerowych. Zima- narty i wysokie góry. Jako absolwent szkoły muzycznej prawie nie rozstaję się ze słuchawkami i muzyką. Reszta chwil wolnych upływa głównie na wertowaniu internetu i graniu w gry na PC choć spokojne wyjście raz na jakiś czas z małą grupką sprawdzonych znajomych to też miła rozrywka.

Samotność, podkreślona wyłącznie męskim towarzystwem z uczelni, zaczęła się w końcu dawać we znaki, zatem szukam jakiejś kobiecej duszyczki skorej do rozmowy, która zrozumie "zimnego i sztywnego" realistę wolącego słuchać niż mówić. Ostrzegam, lubię czarny humor i ironię ;)
blastrox

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: blastrox »

Witam.

Paweł, lat 27, Wrocław.

Zacznę od tego że nie wiem po co to piszę, skoro wcześniej pisząc na innym wątku w celu z motywowania istoty która niby tej motywacji potrzebowała, zostałem poszarpany energetycznie. Tak więc pozory są często mylne. Tak samo napisałem maila do pewnej istoty z tego forum, i też dostałem kopa, tylko dlatego że jest ateistką, a ja coś tam spontanicznie napisałem o wierze w samego siebie, i ona to uznała chyba jako religie do której jest uprzedzona. No ale spoko uczę się na tych doświadczeniach, więc jestem pomimo wszystko za nie wdzięczny.

Natomiast piszę to bo chyba za mocno wierzę w ludzi, i myślę że może są tu osoby które prawdziwie chcą sobie pomóc, albo zwyczajnie wymienić słowami, bez żadnej psychicznej przemocy.

Tak więc zostawiam swojego maila, w razie gdyby faktycznie ktoś chciał prawdziwie popisać, poznać się, albo czegoś dowiedzieć, czy cokolwiek. :)

Aha, i zaznaczam że nie toleruje przemocy psychicznej, więc jak wyczuję chęć manipulacji czy przemocy nawet nie będę odpisywał, bo nie ma to dla mnie sensu, szkoda mojej energii.
Dodam jeszcze że ocena i osąd to już jest przemoc.

Mój e-mail: mac_maciek12345@o2.pl

Usuwam się z tego forum, i życzę życia w miłości i prawdzie ludzią dobrej woli.
ODPOWIEDZ