Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Witamy serdecznie :D
radoslaus
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 09 paź 2017, 15:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Witam!

Post autor: radoslaus »

Radek, 37 lat, okolice Białej Podlaskiej, ściana wschodnia. Web developer, poza tym różne interesy związane z internetem... po prostu robię co chcę i lubię.

Czytam przynajmniej jedną pozycję tygodniowo, do tego standard - wszelkie netflix'y i seriale/filmy, ze sportu głównie baseball/mlb. Aktywność od 6 rano do 1-2 w nocy i tak od x lat. Praca raczej nie wymagałaby tyle czasu ale skoro traci się go na przeglądanie bzdurnych stron (reptilianie etc.) i oglądanie wszelkich seriali to tak to wygląda... Rok temu w pracy wyszło tak, że mam teraz wolne soboty/niedziele (wcześniej pracowałem non-stop, tzn. byłem online) i normalnie dostaje pierdolca. Dodatkowo był to mój własny wybór, osoba z którą współpracuje (szef? raczej nie, nie wiem jak nazwać naszą relację) zaproponowała mi podwyżkę. Z racji tego, że zarabiam więcej niż jestem w stanie wydać ( w dodatku obijając się całymi dniami), postanowiłem być bardziej extra i wymyśliłem sobie, że chcę wolne weekendy. Teraz zostałem z tymi weekendami, głupio włączyć komputer i skype (przecież sam chciałem wolne), połowa soboty to książka a dalej pusto... Człowiek chętnie by pokodował ale przecież ma wolne. :)

Poza tym jestem totalnie aspołeczny. Mieszkam na wsi, takiej bez krów, siedziba gminy, kościół, kilka sklepów, szkoły, 1000 osób, dość wygodnie się żyje. Oczywiście, rozrywek na poziomie nie ma, życie kulturalne to kościół lub picie. Z racji, że nie lubię tłumów to kościół odpada, nie piję od x lat, więc to również... Mam znajomych z lat szkolnych/studiów ale nie utrzymuję żadnych kontaktów, doszło nawet do tego, że chcąc pojeździć na rowerze wstaję o 5 rano żeby przed 6 zdążyć wrócić do domu (ludzie do roboty jadą). Moi aktywni znajomi to głównie kurierzy i listonosze. Jest to trochę śmieszne, na studiach mieszkałem w akademiku i prowadziłem dość aktywne życie.

37 lat i kocham swoją samotność. Najchętniej wyprowadziłbym się na totalne zad..ie, w planach mam zakup siedliska (teraz mieszkam na osiedlu dom w dom, w blokach pewnie bym nie wytrzymał). Poznałbym jakąś kobietę ale raczej dla ludzi, na wsi trochę głupio jest być samemu w tym wieku... ale to raczej problem moich bliskich, ja nie czuję większego ciśnienia. Poza tym, sam nie zagadam (nie, nie jestem chorobliwie nieśmiały, po prostu robię rzeczy tylko konieczne dla mojej codziennej egzystencji) a wątpliwe jest, żeby rozsądna dziewczyna odezwała się pierwsza. Na nierozsądne szkoda mojej energii.

Czytałem forum od dłuższego czasu, nie żebym się czegoś nowego dowiedział ale fajnie popisać z podobnymi osobnikami, więc jestem.
Awatar użytkownika
twopunchman
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2017, 20:02
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: twopunchman »

radoslaus pisze: 09 paź 2017, 17:14 Web developer, poza tym różne interesy związane z internetem... po prostu robię co chcę i lubię.
Frontend? Backend? Fullstack? ;)

Cześć!
radoslaus
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 09 paź 2017, 15:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Witam!

Post autor: radoslaus »

frontend, dokładnie skórki wordpress, templatki na masową sprzedaż + support
Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Witam!

Post autor: Nathas »

@radoslaus - rocznik '80 to najlepszy rocznik, witam równolatka :) Po Twoim poście stwierdzam, że jednak aż tak aspołeczny nie jestem. Do pewnego momentu też kochałem samotność, a może się oszukiwałem - nadal ją lubię, jednak zaczęło mi czegoś brakować.
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
radoslaus
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 09 paź 2017, 15:07
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: ISTJ

Re: Witam!

Post autor: radoslaus »

nath pisze: 09 paź 2017, 19:02 @radoslaus - rocznik '80 to najlepszy rocznik, witam równolatka :) Po Twoim poście stwierdzam, że jednak aż tak aspołeczny nie jestem. Do pewnego momentu też kochałem samotność, a może się oszukiwałem - nadal ją lubię, jednak zaczęło mi czegoś brakować.
Trochę źle się wyraziłem, samotność z definicji powinna przeszkadzać, ja po prostu nie czuję się samotny. Może jedyny moment to ten w którym chciałoby się pogadać np. o przeczytanej książce ale nigdy nie miałem tego typu znajomych, więc nie mam punktu odniesienia. Moje aktywne doświadczenia to młodziencze wygłupy, upijanie się na umór i podobne rzeczy. Po prostu proste zabawy i prości ludzie. Nawet na studiach towarzystwo było podobne, więc czego ma mi brakować? :)
Awatar użytkownika
Rudzik
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2016, 19:20
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam!

Post autor: Rudzik »

W ten jesienny wieczór zjawiam się i ja.
Nie lubię pisać o sobie, ale wypadałoby się przedstawić i przybliżyć Wam moją skromną osobę. W oczach społeczeństwa jestem izolującym się od świata dziwadłem, chodzącym z głową w chmurach. Niczym Ania z Zielonego Wzgórza zachwycam się liśćmi falującymi na wietrze, ale jednocześnie staram się ogarniać życie. Jestem artystyczną duszą - dużo rysuję, czasem fotografuję, rzadziej coś napiszę, zdarza mi się brzdękolić na gitarze. Jak większość ludzi nie posiadających bujnego życia towarzyskiego, pochłaniam seriale i książki w każdej wolnej chwili. Interesuję się też ornitologią - głównie ptaki drapieżne, ale sporo uwagi poświęcam też rodzimym gatunkom. Modlitwy i słodyczy nie odmawiam.
Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Witam!

Post autor: Nathas »

Witaj. Zainteresowania godne pochwały.
Rudzik pisze: 10 paź 2017, 21:40 Modlitwy i słodyczy nie odmawiam.
Pacierza i alkoholu się mówi :)
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
Awatar użytkownika
twopunchman
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2017, 20:02
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: twopunchman »

Co rysujesz? Co fotografujesz?

Cześć, cześć :)
Awatar użytkownika
Rudzik
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2016, 19:20
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam!

Post autor: Rudzik »

Rysuję głównie zwierzęta, ostatnio zaczęłam tworzyć ilustracje, głównie w klimatach fantasy. Jeśli chodzi o fotografię to również dominuje natura aczkolwiek ostatnio pstrykam Wrocław nocą.
Awatar użytkownika
twopunchman
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2017, 20:02
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFJ

Re: Witam!

Post autor: twopunchman »

Rudzik pisze: 12 paź 2017, 15:33 Rysuję głównie zwierzęta, ostatnio zaczęłam tworzyć ilustracje, głównie w klimatach fantasy. Jeśli chodzi o fotografię to również dominuje natura aczkolwiek ostatnio pstrykam Wrocław nocą.
Fajnie, publikujesz gdzieś prace?
Awatar użytkownika
Rudzik
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 09 lis 2016, 19:20
Płeć: kobieta
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam!

Post autor: Rudzik »

Obecnie nie, ale zamierzam w najbliższej przyszłości. Nazbierało mi się kilka takich, którymi mogłabym się podzielić.
cynamonka
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2017, 20:22
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: cynamonka »

Cześć Forumowicze! Właśnie się zarejestrowałam, więc wypada się przywitać i przedstawić. W skrócie: kobieta, lat 25, Wrocław. Jestem osobą nieśmiałą, introwertyczną, uwielbiam czytać książki, słuchać muzyki, oglądać seriale i filmy (w sumie to co większość). Nie wiem co mogłabym jeszcze napisać, więc kończę :)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Hej
Wrocław to zaplecze adminów, więc dobre wtyki masz już na starcie :D
cynamonka
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 16 paź 2017, 20:22
Płeć: kobieta
Enneagram: 9w1
MBTI: INTJ

Re: Witam!

Post autor: cynamonka »

Coldman pisze: 16 paź 2017, 22:12 Hej
Wrocław to zaplecze adminów, więc dobre wtyki masz już na starcie :D
O, fajnie :) A już się zastanawiałam, czy podawać miasto :)
ODPOWIEDZ