Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: highwind »

blastrox pisze:Dodam jeszcze że ocena i osąd to już jest przemoc.
Trzeba zniszczyć szkoły i sądy, te kolebki nienawiści.
Awatar użytkownika
NeverSatisfied
Wtajemniczony
Posty: 9
Rejestracja: 11 sie 2017, 22:42
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ-t
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: NeverSatisfied »

Pewnie i tak nikt tego nawet nie przeczyta, ale no cóż, nie zaszkodzi spróbować; ). Jestem Krzysiek lat 29. Wizualnie podobno wyglądam na 24, a mentalnie czasami czuje jakbym przeżył minimum 200 lat.Wychowałem się na wsi, ale od dłuższego czasu mieszkam już w Rzeszowie. Nie jestem jednak jakoś szczególnie przywiązany do miejsc i nie widziałbym żadnego problemu by się gdzieś przeprowadzić i zacząć wszystko od nowa. Ale gdybym miał sobie wyobrazić miejsce, w którym zostanę już na zawsze, to byłby to drewniany domek otoczony zielenią. Lubie naturę, przyrodę, potrafię dostrzec w niej piękno i odnaleźć spokój. Od zawsze miałem takie wewnętrzne przeczucie, że nie pasuje do tego świata, że powinienem być gdzieś indziej. Jestem wnikliwym obserwatorem i wydaje mi się, że czasami potrafię dostrzec to co innym umyka. Dużo myślę, analizuję, wspominam, planuje. Indywidualista, który na wszystko ma swoje dziwne teorie.Infj-t, 4w5 ; ). Zdecydowanie przeważa u mnie melancholijna i pesymistyczna natura, ale potrafię się też śmiać i żartować. Chociaż moje poczucie humoru czasami jest rozumiane tylko przeze mnie samego. Mam ogromny dystans do wszystkiego, potrafię przyznać się do błędu i wczuć się w sytuacje drugiego człowieka. Z takich ważniejszych informacji to jestem też hsp, czyli osobą nadwrażliwą. Ale nie będę rozwijał tego wątku i skwituje jedynie stwierdzeniem, że nie jest z tym tak lekko. Jestem skrajnym introwertykiem, samotnikiem. Czasami myślę, że całkiem nieźle bym funkcjonował w jakiejś post apokaliptycznej wersji świata, gdzie byłbym jedynym żyjącym człowiekiem albo ewentualnie na bezludnej wyspie. Kiedyś wydawało mi się, że jestem aspołeczny, ale to zbyt duże uproszczenie, bo jednak potrafię się przystosować do prawie każdej sytuacji, rozmawiać i przebywać z ludźmi, czasami nawet świadomie i dobrowolnie;d.Marzyciel, który niczego bardziej nie pragnie jak odnaleźć tą swoją bratnia duszę. Czuje, że są we mnie ogromne, niewykorzystane pokłady miłości, którymi mógłbym się z kimś podzielić. Mam jednak trochę inną wizje bycia razem i ogólnej szczęśliwości. Nie chce mieć nigdy dzieci i to niestety dla kobiet stanowi dość duży problem i bardzo zawęża mój krąg poszukiwań.Wiadomo, że nie można z góry zaplanować i zorganizować zakochania i związku. Chociaż chętnie bym na coś takiego przystał;d. Ale zawsze można stwarzać sobie jakieś okazje, poznawać nowych ludzi bez większych oczekiwań. Jestem zwolennikiem teorii, że to podobieństwa się przyciągają i mogą być jakimś wyznacznikiem, podpowiedzią kogo tak naprawdę szukamy. Dlatego jeśli jakaś pani odkryje w tych moich słowach jakąś cząstkę siebie, to jest proszona o niezwłoczne skontaktowanie się z lekarzem lub farmaceutą (ewentualnie ze mną;d). Lubie słuchać muzyki, głownie rock i metal, czytać książki, oglądać filmy i seriale, grać na konsoli i komputerze. Biegać, pływać, spacerować, jeździć na rowerze.Jestem wierzący, uduchowiony, ale nie wyznaje żadnych religii i nie potrzebuje do tego żadnych instytucji czy Guru.Łatwo się wzruszam, mocno wszystko przeżywam i przejmuje mimo, że wiem, że to nic takiego. Nie sposób wyprowadzić mnie z równowagi, alkohol też nie ma na mnie większego wpływu. Interesuje się podróżami astralnymi, świadomością i podświadomością. Zjawiskami paranormalnymi, życiem pozagrobowym, śmiercią, duchami.To tylko taka mała cząstka mnie. Czasami czuje się naprawdę dobrze z tą swoja samotnością,innością. Siadam wygodnie w fotelu z książką i kubkiem kawy i myślę, że w tym momencie nie może być nic lepszego. Innym razem ma wrażenie jakbym na plecach nosił cały ciężar świata i był już naprawdę tym wszystkim zmęczony. A życie przypominało dżungle, w której ciągle trzeba walczyć o przetrwanie..
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Coldman »

Sebastian99 pisze: 15 sie 2017, 18:48 Mój typ osobowości według MBTI to "ISTJ-T

Kolego to nie jest MBTI to co pokazujesz.
MatiZ
Pobudzony intro
Posty: 160
Rejestracja: 18 wrz 2013, 17:23
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: MatiZ »

Mam na imie: Mati
Mam lat: 22
Jestem z: Warszawa
O mnie: Ugh, nie lubię się prezentować. Na pewno jestem intro :D. Lubię odkrywać nowe miejsca. Jestem raczej samolubny. Moje umiejętności społeczne są niskie, ehh :D. Kieruję się poprzez moje niezauważane przez otoczenie emocje niż logikę.
Moje zainteresowania: Rysowanie, jazda na rowerze po województwie mazowieckim, jazda na rolkach, piesze wycieczki (20-50 km), przyroda, muzyka, pociągi.
Szukam: Koleżeństwa o podobnym wieku, okolicy i zainteresowań.
YL3
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 20 wrz 2017, 21:49
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: YL3 »

Hej, mam 27 lat i jestem z Warszawy.

Jestem introwertykiem i osobą raczej nieśmiałą, ale przez dużą część mojego życia udawałem, że jest inaczej - głównie po to, żeby specjalnie nie odstawać. O dziwo nawet sprawnie to działało, ale na dłuższą metę okazało się to dla mnie zbyt męczące. Zdałem sobie sprawę częste grupowe wypady, podczas których w dobrym tonie jest agresywnie walczyć o atencje wszystkich pozostałych nie sprawiają mi przyjemności, a raczej są powodem do stresu. Poza tym źle się z tym czułem, że muszę odgrywać jakieś "przedstawienie", zamiast być sobą.

O mnie: lubię chodzić po mieście i słuchać muzyki, filmy, seriale, koszykówkę, gry. Lubię projektować różne rzeczy, a właściwie jest to moją pracą, ale nie chciałbym podawać aż tak dokładnych informacji o sobie na tym etapie. :)

Chętnie poznałbym kogoś o podobnym usposobieniu, najlepiej z mojego miasta, no to by było na tyle,

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
So-ze
Rozkręcony intro
Posty: 345
Rejestracja: 08 kwie 2014, 20:24
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: So-ze »

YL3 pisze: 21 wrz 2017, 22:28 Lubię projektować różne rzeczy, a właściwie jest to moją pracą
Co ja widzę, mamy tu dizajnera? :>
MatB
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 23 wrz 2017, 22:21
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ-T “ARCHITEKT”
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: MatB »

Cześć, jak już się przełamałem i założyłem tu profil, to i coś napiszę. A nóż coś to da.
Imię: Mateusz
Wiek: 28 ('89)
Jestem z: Warszawa
O mnie: Woli słuchać niż mówić. Skryty, spokojny, uparty, defetysta {lepiej przygotować się na porażkę i wyciągnąć z niej wnioski niż oszukiwać się nadzieją}. (po więcej pisz na mail)
Co mnie interesuje?: Lubię dużo czytać, głownie SF/fantasy preferuje długie kilkutomowe powieści. Kolejna pasja to muzyka którą codziennie pochłaniam w dużych ilościach (gatunek nie jest istotny, ale musi mieć silne przesłanie emocjonalne i być przemyślana; rock, metal, pop, instrumentalna itp.). + Kontemplacja natury wszechświata i celu biologicznego życia...
Szukam: Wstępnie "partnerki" z która mógłbym się powymieniać trudami życia i problemami dnia codziennego. Może sobie pomożemy.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Aga91
Introwertyk
Posty: 102
Rejestracja: 21 gru 2016, 23:16
Płeć: kobieta
MBTI: INFP-T

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Aga91 »

26lat, dziki wschód. Sympatyczna, opanowana, konkretna. Lubię czytać kryminały, oglądać dramaty, filmy psychologiczne, słuchać rockowych brzmień na ogół. Nie jestem typem przylepy, potrzebuję mieć też czas dla siebie, ale kogoś u boku jednak brakuje. Nie wykluczam zmiany lokalizacji, dlatego nie jest ona bardzo istotna. Chociaż lubię sobie pomarzyć to raczej mocno stąpam po ziemi. Lubię poznawać nowe miejsca, raz na jakiś czas gdzieś wyjść. Jak większość, szukam kogoś odrobinę podobnego do mnie.
voltaire
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2017, 23:15
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: INTP-T

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: voltaire »

Wojtek
24
Rzeszów
Doszedłem do wniosku,że zarejestruję się tutaj i może trafię na kobietę z którą coś zagra. Mam duże doświadczenie w różnych portalach społecznościowych ale tam dość trudno utrzymać z kimś relacje. Tym bardziej, że dla wielu osób mogę wydawać się wręcz staroświecki.
Lubię majsterkować, lubię naturę i przestrzenie, pola, lasy, zapach wiatru i zachody słońca. Czytać też lubię. Marzę o własnej kuźni i aby zająć się kowalstwem. Studiuję, jestem elektrykiem z wykształcenia, ale mógłbym być też chemikiem lub jubilerem.. lubię rękodzieło. Mam chroniczny niedobór przytulania i wielkie pokłady czułości które się marnują. Od ponad dwóch lat sam.
Szukam kobiet, raczej młodszych lub w moim wieku.
Pozdrawiam:) Chyba i tak powiedziałem zbyt wiele..
Awatar użytkownika
Lew
Intronek
Posty: 42
Rejestracja: 12 paź 2017, 23:12
Płeć: mężczyzna
MBTI: ISFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Lew »

Lew, rocznik '89. Chwilowo mieszkam w Gdańsku.
Okres chorobliwego introwertyzmu mam za sobą, tak naprawdę jestem bardziej kontaktowy niż większość ludzi i mam co opowiadać, bo dużo podróżuję i mam wiele zainteresowań – generalnie wiodę dość nietypowy tryb życia. Z wykształcenia programista, z zamiłowania podróżnik i poliglota. Interesuję się też rozwojem osobistym (i duchowym). Trochę piszę, trochę gram na harmonijce, filozofuję. Oczywiście lubię dobry film czy książkę. Uwielbiam też gotować i wiele innych rzeczy, a już w ogóle lubię słuchać i milczeć. :) A, i rozkminiać :p
Brakuje mi w otoczeniu introwertyków, więc do kontaktów bliższych i nieco mniej zobowiązujących zapraszam. :)
Awatar użytkownika
Peace_maker
Introrodek
Posty: 18
Rejestracja: 03 sie 2011, 21:26
Płeć: kobieta
MBTI: INTJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Peace_maker »

Weronika, 23, Trójmiasto
Lubię ciszę i święty spokój. Dobrą muzykę, stare winyle, aparaty analogowe i spacery po lesie. Lubię robić zdjęcia i łapać na nich małe dobre momenty. Mam dziwne poczucie humoru, głównie kształtowane przez 9gag i memy niskich lotów. Nie mam problemu z poznawaniem nowych ludzi, jestem cierpliwa i wyrozumiała. Problemem jest utrzymanie relacji i pozbycie się wrażenia, że włożone wysiłki pójdą na marne. Jestem ścisłowcem, lubie konkret. Męczą mnie nieokreślone plany, gadka-szmatka i plotki, nie lubię ściemy. Potrzebuję dużo przestrzeni i czasu dla siebie. Tru intro.
Nie wiem czy szukam faceta na całe życie, ale na pewno chętnie poznałabym kogoś, z kim mogłabym porozmawiać na każdy temat i poznać rzeczywistość z męskiego punktu widzenia.
Mieszkam w wysokiej wieży otoczonej fosą. Mam parasol, który chroni mnie przed nocą. Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały.
Biegacz89
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 18 paź 2017, 19:17
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ-T

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Biegacz89 »

28, Warszawa
Fan dobrej muzyki i literatury sf/fantasy grube tomiszcza pełne ciekawych historii. Społeczny odludek/outsider ale jednak potrzebuje bliskich relacji które ciężko nawiązać stroniąc od dużych skupisk ludzi i głośnego stylu życia.
Chętnie poznam dziewczynę o podobnych zainteresowaniach z którą można porozmawiać na każdy temat. Może wspólnie będzie nam łatwiej spacerować przez to ponure miasto. Więcej o sobie mogę napisać na priv/mail.
Awatar użytkownika
Kuqi
Introwertyk
Posty: 94
Rejestracja: 22 paź 2017, 18:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Kuqi »

Mam na imię: Igor
Mam lat: 23
Jestem z: Poznań
O mnie: Student astronomii, samotnik. Chwytam się różnych zajęć, cały czas próbuję znaleźć coś, co mnie pochłonie. Jakąś pasję. Pochłaniam książki, próbuję czasem coś napisać. Zabieram się ponownie do nauki gry na gitarze i pianinie. Gram w gry, ale to chyba nie jest dziwne. Często w domu mówię do siebie na głos, zamiast w myślach. Mógłbym tego nie robić, ale w sumie nie siedzę w ciszy wtedy. :D
Moje zainteresowania: kosmos, gry, muzyka, książki, GEOCACHING.
Szukam: Kobiet, z którymi można porozmawiać, spotkać się i miło spędzić czas. Nie chcę teraz mówić, że na całe życie, na związek, po prostu szukam bratniej duszy, a później kto wie, co z tego może wyniknąć. :)
Awatar użytkownika
lufie
Introrodek
Posty: 14
Rejestracja: 01 paź 2017, 21:19
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w6
MBTI: intp
Lokalizacja: lublin/krasnik

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: lufie »

Mam na imie: Maciek
Mam lat: 29
Jestem z: południowe lubelskie
O mnie: mogę zaoferować towarzystwo przy oglądaniu filmów/seriali, dyskusję na tematy co niżej, ewentualnie po bliższym zapoznaniu wspólne budowanie generatora wysokich napięć, roztwarzanie ługu sodowego albo innych żrących substancji, robienie dziwnych zdjęć, podglądanie sąsiadów przez lornetkę, spontaniczne pieczenie ciasta o 3 nad ranem i inne takie tam
Moje zainteresowania: fotografia; informatyka; elektronika; film; muzyka; książka; male, gryzące zwierzęta
Szukam: dziewczyny, z okolic południowego lubelskiego
olcia
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2017, 22:37
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: olcia »

Hej,
jestem Olga, mam 20 lat i studiuję kognitywistykę. Mieszkam w Poznaniu. To tyle tytułem wstępu.
Zdecydowanie bliżej mi do introwertyzmu, aczkolwiek zdarza mi się chęć wyjścia z domu do ludzi, choć później wymaga to "regeneracji" w postaci chwili ciszy. Jestem wrażliwa, choć mało osób dostrzega to na pierwszy rzut oka, ponieważ otwieram się przy wąskim gronie 2-3 najbliższych mi osób. Typowa ze mnie przylepa, ale tylko w stosunku do jednej osoby - partnera. Jestem lojalna, a gdy angażuję się w znajomość, to tylko na 100%, nie akceptuję półśrodków. Ludzie często mnie irytują, męczą, przez co szybko się zniechęcam, a moja wybredność w doborze osób, którymi się otaczam, bywa męcząca. Uważam, że idealnie jest, gdy możemy naładować swoją energię samemu bądź w towarzystwie swojej "drugiej połówki" - myślę, że takie rozwiązanie ma duże powodzenie na zdrową relację z introwertykiem.
Jestem blondynką, całe 160 centymetrów wzrostu. Kiedyś usłyszałam ,,Jesteś mała, ale bardzo silna!". I może faktycznie coś w tym jest :)
ODPOWIEDZ