Flegmatyk dziwny glos

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Awatar użytkownika
metalowymateusz
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 17 lut 2016, 23:14
Płeć: mężczyzna
MBTI: INTP

Re: Flegmatyk dziwny glos

Post autor: metalowymateusz »

To się nazywa przewodnictwo kostne.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Flegmatyk dziwny glos

Post autor: Coldman »

Flegmatyków jest 1,5 miliarda
Wnioski możesz sobie wyciągnąć sam :D
Awatar użytkownika
Hazaks
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 10 gru 2017, 12:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTP

Re: Flegmatyk dziwny glos

Post autor: Hazaks »

Ja często mówię dość nisko i powoli, to daje efekt takiego właśnie zmulenia, ale nie mówię tak gdy zaangażuję się w rozmowę.
WOW! Mogę tu wpisać co tylko chcę! Nie będę odostawał od innych, umieszczę tu jakieś nadęte filozoficzne sentencje :mrgreen:

"Quidquid Latine dictum sit, altum videtur" brzmi mądrze nieprawdaż? :D

"Przyczyna wszystkich ludzkich problemów jest jedna... Urodzili się" - Ja, wymyśliłem to przed chwilą :P
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Flegmatyk dziwny glos

Post autor: highwind »

Pustelnik pisze:Witam
No witam. Pustelnik czy nie, wchodząc między ludzi wypadałoby powtórzyć sobie trochę podstaw interpunkcji i jak używać prawego alt na klawiaturze. Regulamin, punkt 6.
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 527
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Flegmatyk dziwny glos

Post autor: jubei »

Jeśli Ci to przeszkadza, to spróbuj intonować czyli zmieniać wysokość głosu podczas mówienia. Np zaczynaj inaczej kończ zdanie inaczej, innym tonem. Nie mów monotonnie, rób krótkie przerwy np: po więc.. itp ale tak krótkie aby nikt ci w zdanie nie wszedł. Dodam że to wcale nie oznacza że musisz mówic szybko, bo to dla Ciebie pewnie było by przeciwnością. Po prostu jednostajność jest nudna a modulowanie głosem zaciekawia, zwłaszcza robione w odpowiednich momentach.
"Life is so unnecessary"
Awatar użytkownika
Nocnik
Pobudzony intro
Posty: 153
Rejestracja: 15 kwie 2017, 19:14
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTJ
Lokalizacja: Podhale

Re: Flegmatyk dziwny glos

Post autor: Nocnik »

Może to zatoki albo nawykowe złe oddychanie (nieprzeponowe) ?
„Ciekawym paradoksem jest to, że kiedy akceptuję się takim, jakim jestem, wtedy mogę się zmieniać” Carl Rogers

Overthinking Kills Your Happiness.
serdel321
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 25 sty 2018, 13:09
Płeć: nieokreślona

Re: Flegmatyk dziwny glos

Post autor: serdel321 »

Może masz... flegmę :D nie no, daj spokój, tak serio to ta klasyfikacja jest dla mnie nietrafiona. Ona wyklucza raczej bycie jednocześnie flegmatykiem i cholerykiem - a jednak da sie, bo rozumiem, co masz na myśli. Sama mam elementy obu tych osobowości. Mam też w sobie melancholika i sangwinika. A głos masz na nagraniu "dziwny", bo każdy ma takie wrażenie, jak słyszy siebie. Wibracje (rezonans) czaszki zniekształcają nam głos, dlatego słyszymy siebie inaczej - taka jest teoria.
ODPOWIEDZ