styl, atrakcyjność fizyczna

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Ladenvees
Zagubiona dusza
Enneagram: 5w4
MBTI: INFJ

Re: styl, atrakcyjność fizyczna

Post autor: Ladenvees » 12 sty 2018, 9:18

Mój styl ubierania jest raczej prosty. W szafie zdecydowanie najwięcej jest koloru czarnego, szarego, białego i granatowego. Uzupełniam strój dodatkami - czasem zwykła apaszka potrafi wszystko zmienić. Ubieram się tak, żeby było mi wygodnie. Na co dzień noszę głównie spódnice, jest to zwykły element damskiej garderoby, chociaż zdarza mi się usłyszeć, że przez to wyglądam niecodziennie (?)
Atrakcyjność fizyczna powinna mieć dla nas znaczenie, jednak na pewno nie powinna stać na czele hierarchii.
Nie lubię być w centrum uwagi, nie pragnę swoim wyglądem przyciągać kogokolwiek.

Awatar użytkownika
Nowokaina
Introrodek
MBTI: ISTJ

Post autor: Nowokaina » 12 sty 2018, 10:14

Ladenvees pisze:
12 sty 2018, 9:18
Na co dzień noszę głównie spódnice, jest to zwykły element damskiej garderoby, chociaż zdarza mi się usłyszeć, że przez to wyglądam niecodziennie (?)
Dlaczego niecodziennie? Ponieważ kobiety coraz rzadziej ubierają sukienki i spódnice. Sama mogę policzyć na palcach jednej ręki to, ile razy w życiu byłam w sukience. Noszenie spodni jest po prostu wygodniejsze. Inna sprawa, że ja osobiście nie widzę siebie w sukienkach czy spódnicach. Czułabym się co najmniej dziwnie. Ale szczerze Cię podziwiam, że stawiasz na bycie stuprocentową kobietą.

Tomek0
Intronek
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-A

Post autor: Tomek0 » 12 sty 2018, 18:44

Ladenvees pisze:
. Na co dzień noszę głównie spódnice
I bardzo dobrze, kobiety wyglądają najbardziej kobieco właśnie w sukience, albo spódnicy. Więc jeśli ktoś uważa, że wyglądasz z tego powodu dziwnie, to już tylko i wyłącznie jego sprawa :)

Awatar użytkownika
Dracuch
Intronek
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ

Post autor: Dracuch » 14 sty 2018, 17:32

Tomek0 pisze:
12 sty 2018, 18:44
Ladenvees pisze:
. Na co dzień noszę głównie spódnice
I bardzo dobrze, kobiety wyglądają najbardziej kobieco właśnie w sukience, albo spódnicy. Więc jeśli ktoś uważa, że wyglądasz z tego powodu dziwnie, to już tylko i wyłącznie jego sprawa :)
Popieram w 100%

jubei
Rozkręcony intro

Post autor: jubei » 21 sty 2018, 14:37

Noo spódnica rzadki widok. Jest ok byle nie z plisami i w rybi ogon ;)
"Life's so unnecessary"

ODPOWIEDZ