Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
Awatar użytkownika
Nowokaina
Introwertyk
Posty: 60
Rejestracja: 04 sty 2018, 8:28
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: Nowokaina »

Tomek0 pisze: 06 sty 2018, 12:09 Ameryka Północna, to też ciekawy kierunek. Alaskę chętnie bym kiedyś odwiedził, ale na dłuższą metę wydaje mi się jednak, że to trochę zbyt zimny klimat jak dla mnie. Chciałbym kiedyś za co to trafić do Nowej Zelandii, fajny kraj, z sensownym prawem i wspaniałą przyrodą. Tak na prawdę jest masa miejsc, które dobrze byłoby odwiedzić, więc tym bardziej nie da się przewidzieć gdzie skończymy przyszłości. W ogóle co do przyszłości, to życie nauczyło mnie, że nie ma co robić zbyt wielkich planów długoterminowych ;)
Ja z kolei nie przepadam za gorącem, zima to moja ulubiona pora roku, więc Alaska całkowicie mi odpowiada. Nowa Zelandia zafascynowała mnie głównie dzięki filmom Petera Jacksona, nie ma chyba lepszej reklamy.
Co do planów długoterminowych, takowych nigdy nie miałam. Nawet w ciągu jednego dnia wiele może się zmienić ;)
Tomek0
Introwertyk
Posty: 76
Rejestracja: 02 lip 2017, 14:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-A

Re: Witam!

Post autor: Tomek0 »

Nowokaina pisze: 06 sty 2018, 13:42 Ja z kolei nie przepadam za gorącem, zima to moja ulubiona pora roku, więc Alaska całkowicie mi odpowiada. Nowa Zelandia zafascynowała mnie głównie dzięki filmom Petera Jacksona, nie ma chyba lepszej reklamy.
Co do planów długoterminowych, takowych nigdy nie miałam. Nawet w ciągu jednego dnia wiele może się zmienić ;)
Nadmierne gorąco, to też nic dobrego, ale jednak wolę jak jest cieplej niż zimniej ;) Zima ma swoje uroki byleby tylko nie trwała za długo, taka jak w tym roku bardzo mi odpowiada. Tyle że zimą są krótkie dni, do tego zimno, czasem wręcz bardzo zimno. Biała czapa śniegu na wszystkim dookoła ma swój klimat, ale z zielenią roślin wg. mnie nie wygra.
Alaska na pewno warta odwiedzenia, ma sporo na zaoferowania. Ja kiedyś na uczelnie musiałem przygotować dość obszerny materiał na temat Nowej Zelandii i od tej pory wiem już, że kiedyś chciałbym tam się wybrać. Mają tam góry, ocean, lasy deszczowe i lodowiec w jednym kraju, więc na pewno jest co robić ;)
Ja powiedziałbym, że nawet nie w ciągu jednego dnia, a jednej chwili może się na prawdę sporo zmienić...
Awatar użytkownika
Nowokaina
Introwertyk
Posty: 60
Rejestracja: 04 sty 2018, 8:28
Płeć: kobieta

Re: Witam!

Post autor: Nowokaina »

Tomek0 pisze: 06 sty 2018, 15:42 Nadmierne gorąco, to też nic dobrego, ale jednak wolę jak jest cieplej niż zimniej ;) Zima ma swoje uroki byleby tylko nie trwała za długo, taka jak w tym roku bardzo mi odpowiada. Tyle że zimą są krótkie dni, do tego zimno, czasem wręcz bardzo zimno. Biała czapa śniegu na wszystkim dookoła ma swój klimat, ale z zielenią roślin wg. mnie nie wygra.
Alaska na pewno warta odwiedzenia, ma sporo na zaoferowania. Ja kiedyś na uczelnie musiałem przygotować dość obszerny materiał na temat Nowej Zelandii i od tej pory wiem już, że kiedyś chciałbym tam się wybrać. Mają tam góry, ocean, lasy deszczowe i lodowiec w jednym kraju, więc na pewno jest co robić ;)
Ja powiedziałbym, że nawet nie w ciągu jednego dnia, a jednej chwili może się na prawdę sporo zmienić...
Zdaję sobie sprawę z tego, że należę do małej grupki ludzi, którzy wolą zimniejszą aurę. A skoro mówimy o Nowej Zelandii to, moim zdaniem, warta odwiedzenia jest także Australia. Wychodzi na to, że wszystkie miejsca z dala od Starego Kontynentu są interesujące haha
Nawiasem mówiąc, niezły off topic tu zrobiliśmy 😁
Tomek0
Introwertyk
Posty: 76
Rejestracja: 02 lip 2017, 14:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP-A

Re: Witam!

Post autor: Tomek0 »

Hehe, to prawda ;) Oprócz Ciebie, to znam dosłownie kilku ludzi, którzy wolą zimę od lata :P
Australia też bardzo ciekawa, generalnie bardzo podobny kraj do Nowej Zelandii, chętnie bym się tam zatrzymał na chwilkę będąc w drodze do NZ. Bo jednak mimo wszystko kraj w którym kręcono Hobbita jakoś bardziej mnie przyciąga. W Europie też masa ciekawych miejsc jest, ale Europa robi się jak dla mnie zbyt komercyjna w ostatnim czasie. Chociaż mamy tutaj piękne puszcze i górskie pustkowia gdzie też warto byłoby się wybrać chociaż na kilka dni z namiotem na plecach ;)
No właśnie miałem pisać, że zrobiliśmy tu lekki offtop, długie przywitanie masz :D Ale widocznie żaden mod się jeszcze o to nie wkurzył ;)
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

Tomek0 pisze: 07 sty 2018, 11:11 Ale widocznie żaden mod się jeszcze o to nie wkurzył ;)
Nie wywołuj wilka z lasu
Rlynx
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 17 sty 2018, 13:35
Płeć: mężczyzna

Re: Witam!

Post autor: Rlynx »

shani pisze: 04 sty 2018, 15:50 Hej
Nazywam się Zosia, mam 27 lat i mieszkam we Wrocławiu. Zajrzałam tutaj z ciekawości, a także potrzeby znalezienia jakiegoś potwierdzenia, że nie jestem jakąś pokrętną samotniczką.
w skrócie - ja i mój chłopak przeciwko światu :P no i nasze koty. Chciałabym to jakoś rozwinąć i oto jestem :)
Wydaje mi się, że normalność dla nas jest tutaj więc dobrze że wpadłaś. Sądzę, koty też nie mają nic przeciwko temu :). Nie wydają tu tylko potwierdzenia normalności na piśmie ;).
Awatar użytkownika
shani
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 04 sty 2018, 12:05
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w9
MBTI: INFJ-T

Re: Witam!

Post autor: shani »

Rlynx pisze: 18 sty 2018, 11:51
shani pisze: 04 sty 2018, 15:50 Hej
Nazywam się Zosia, mam 27 lat i mieszkam we Wrocławiu. Zajrzałam tutaj z ciekawości, a także potrzeby znalezienia jakiegoś potwierdzenia, że nie jestem jakąś pokrętną samotniczką.
w skrócie - ja i mój chłopak przeciwko światu :P no i nasze koty. Chciałabym to jakoś rozwinąć i oto jestem :)
Wydaje mi się, że normalność dla nas jest tutaj więc dobrze że wpadłaś. Sądzę, koty też nie mają nic przeciwko temu :). Nie wydają tu tylko potwierdzenia normalności na piśmie ;).
okrutny ludziu właśnie zrujnowałeś moje marzenia :P myślałam, ze jakis papierek jednak dostanę :lol:

a tak poza tym, to dziękować, poprawiłes mi humor. Tak tyci tyci troszeczke... ale jest :P
no i przez Ciebie szczerzę sie do kompa i łapię głupawkę :lol: znudzony introwertyk sam w domu, ratuj sie kto może
s1a3p1a1
Pobudzony intro
Posty: 147
Rejestracja: 10 lut 2018, 4:05
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: s1a3p1a1 »

Pozdrawiam,

kolejne forum, kolejne wnioski do wyciągnięcia.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Witam!

Post autor: Coldman »

hejo :D
Awatar użytkownika
maugo
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 15 lut 2018, 17:51
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Monaghan

Re: Witam!

Post autor: maugo »

Dobry wieczór, tu Gosia, lat 23, żyje poza granicami ojczyzny.
Nie za bardzo umiem mówić o sobie, powiem tylko, że chyba znalazłam sobie miejsce na ziemi, chociaż czas zweryfikuje.
Nie mam pojęcia czy mam napisać coś o moich zainteresowaniach, czy na tym zakończyć te wypociny.
Borze, naprawdę nie mam co napisać o sobie, jestem strasznie nudna.
Kocham siebie.
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Witam!

Post autor: highwind »

Cześć Gośka!
Malinella15

Re: Witam!

Post autor: Malinella15 »

Cześć wszystkim!
Czytam forum od kilku miesięcy jako gość :-)
Niedawno się zarejestrowałam i może wkrótce zacznę się wypowiadać :-)
Pozdrawiam, A.
Awatar użytkownika
maugo
Intronek
Posty: 41
Rejestracja: 15 lut 2018, 17:51
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Monaghan

Re: Witam!

Post autor: maugo »

🖑
Kocham siebie.
Awatar użytkownika
Ally
Introwertyk
Posty: 66
Rejestracja: 17 lut 2018, 23:52
Płeć: kobieta
MBTI: ENFJ-A
Lokalizacja: Warszawa

Re: Witam!

Post autor: Ally »

Hej wszystkim! Mam na imię Natalia i wczorajszego wieczoru coś mnie przywiodło na to forum. Sama nie wiem, czy jestem introwertyczką, czy tylko doświadczenie mnie zmusiło do bycia nią i ukształtowałam się w ten sposób niezgodnie ze swoim przeznaczeniem. :)
Awatar użytkownika
Nathas
Rozkręcony intro
Posty: 292
Rejestracja: 08 paź 2017, 21:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ISTJ
Lokalizacja: lubuskie

Re: Witam!

Post autor: Nathas »

Cześć Natalia :)
..:: Nie zmusisz nikogo żeby cię pokochał, ale zawsze możesz zamknąć go w piwnicy, żeby rozwinął się u niego syndrom sztokholmski ::..
ODPOWIEDZ