Przepraszam, ale ankieta

W tym miejscu zamieszczane są informacje o charakterze społecznym: apele, zbiórki, prośby o pomoc, teksty i linki do fundacji.
qpalisci
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2018, 12:34
Płeć: mężczyzna

Przepraszam, ale ankieta

Post autor: qpalisci »

Cześć,

pozwoliłem sobie skorzystać z tego, że zwykle introwertycy są bardziej dojrzali....jakby, brakuje mi słowa lepszego... bardziej ogarnięci (tutaj całkiem subiektywnie) i chciałbym poprosić obecne tutaj osoby o wypełnienie ankiety potrzebnej na studia. Ankieta nie jest moja i nie lubię męczyć ludzi takimi "bzdurami" (każdy wie jak się traktuje ankiety), ale że mam dobre serducho, to pomagam mojej dzielnej partnerce w zrealizowaniu badania zaczepiając właśnie o Was. Wierzę, że to dobre miejsce. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Wdzięczność moją okażę również wypełniając kilka aktualnych ankiet, które mi podrzucicie na przykład w komentarzu. Chcę być w porządku : )

I jeszcze kilka podpowiedzi zapobiegających ewentualnym buntom i wojnom w komentarzach i Waszych myślach
-ankieta jest o podejściu do zwierząt
-ankieta jest dla osób 18+
(oba punkty są w opisie, ale nie wszyscy to ogarniają. Sprawdzone)
-ankieta nie jest żadną manipulacją
-ankieta nie ma na celu dyskryminacji kogokolwiek
-ankieta jest zrobiona całkiem poprawnie, zatwierdzona przez nauczycieli akademickich

Jednak mam nadzieję, że ten kawałek był zbędny i jesteście dojrzali i pomocni. Za to bardzo dziękuję : )

oto badanko

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

pozdrawiam!
Witkowski
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2680
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Przepraszam, ale ankieta

Post autor: Coldman »

Wieczorek wypełnie
Pozdrawiam z FB ;)
Awatar użytkownika
Armin
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 06 wrz 2017, 21:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: ENTJ-A
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Przepraszam, ale ankieta

Post autor: Armin »

Wypełnione. Jako zadeklarowany weganin, było to całkiem łatwe i szybkie w wykonaniu :D
qpalisci
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2018, 12:34
Płeć: mężczyzna

Re: Przepraszam, ale ankieta

Post autor: qpalisci »

Dziewczę moje ruszyło właśnie z tym tematem stojąc od pewnego czasu po zielonej stronie mocy. Pewnie ucieszą ją odpowiedzi również "swoich" : D Można podsyłać dalej : D Ale tak naprawdę dziękujemy za wypełnienie wszystkim - weganom, padlinożercom, czarnoskórym, papieżom, kierowcom taksówek, leworęcznym czy śpiochom (o ile nie śpią i są w stanie pomóc : d )
Awatar użytkownika
Hazaks
Introwertyk
Posty: 101
Rejestracja: 10 gru 2017, 12:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INTP

Re: Przepraszam, ale ankieta

Post autor: Hazaks »

Dlaczego ankieta jest dla osób 18+?
WOW! Mogę tu wpisać co tylko chcę! Nie będę odostawał od innych, umieszczę tu jakieś nadęte filozoficzne sentencje :mrgreen:

"Quidquid Latine dictum sit, altum videtur" brzmi mądrze nieprawdaż? :D

"Przyczyna wszystkich ludzkich problemów jest jedna... Urodzili się" - Ja, wymyśliłem to przed chwilą :P
qpalisci
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2018, 12:34
Płeć: mężczyzna

Re: Przepraszam, ale ankieta

Post autor: qpalisci »

Hazaks pisze: 22 kwie 2018, 20:55 Dlaczego ankieta jest dla osób 18+?
Bo ktoś się może urazić niektórymi może zwrotami, wiesz, przez wzgląd na wrażliwość. Z resztą całe badanie składa się z dwóch ankiet i w tej drugiej, którą się akurat z Wami nie dzieliłem, ograniczenie jest dużo bardziej stosowne.
Kavova
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2018, 19:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Między między

Re: Przepraszam, ale ankieta

Post autor: Kavova »

zrobione, lecz strasznie szczegółowa. Nie warto to po prostu uściślić do "samoświadome zwierzę"? :)
qpalisci
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2018, 12:34
Płeć: mężczyzna

Re: Przepraszam, ale ankieta

Post autor: qpalisci »

Kavova pisze: 26 kwie 2018, 12:37 zrobione, lecz strasznie szczegółowa. Nie warto to po prostu uściślić do "samoświadome zwierzę"? :)
Dziękuję : )

z tego co rozumiem to badanie miało być oparte o jakieś już istniejące. To bazowe było właśnie takie rozbite. Może to też wykazuje coś tam, skoro jest oficjalne : D Sam proponowałem uszczuplenie, bo dla mnie też to wydaje się zbędne z pewnych względów, no ale nie można. Jestem tylko grafikiem : D
Kavova
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 08 kwie 2018, 19:15
Płeć: kobieta
Enneagram: 1w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Między między

Re: Przepraszam, ale ankieta

Post autor: Kavova »

Do przeczytania polecam "duchowe życie zwierząt", dla tego, kto jest tak zainteresowany samoświadomością zwierząt ;)
Krzyś
Intronek
Posty: 31
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTJ

Re: Przepraszam, ale ankieta

Post autor: Krzyś »

Done.
\o/
qpalisci
Wtajemniczony
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2018, 12:34
Płeć: mężczyzna

Re: Przepraszam, ale ankieta

Post autor: qpalisci »

Dziękuję, przekażę i dziękuję : ))
ODPOWIEDZ