Witam!

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Post autor: kosmita »

Witaj karat, tu zarat ;)
szukam
Piotrek K.
Stały bywalec
Posty: 184
Rejestracja: 20 lis 2007, 11:38
Płeć: nieokreślona

Post autor: Piotrek K. »

Bralu pisze:Witam wszystkich wspaniałych ludzi. Mam na imię Piotrek i... tak... Jestem introwertykiem... juz od ponad 20 lat ;)
Witaj, Piotrku. Jestem Piotrek. :)
Awatar użytkownika
Inno
Legenda Intro
Posty: 1214
Rejestracja: 01 paź 2008, 18:47
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Inno »

XD

To ja zniosę tę segregację imienną i witam wszystkich :>
Obrazek
Kori
Pobudzony intro
Posty: 141
Rejestracja: 19 sty 2009, 22:38
Płeć: nieokreślona

Post autor: Kori »

Witam się z wami również:). Moje pseudo to Kori i mam, powiedzmy, kilkanaście lat:).
Bralu

Post autor: Bralu »

Inno pisze:XD

To ja zniosę tę segregację imienną i witam wszystkich :>
Żeby nie było - WSZYSCY ludzie są wspaniali - nie tylko Piotrki czy inna elita ;P (Piotrki są tylko minimalnie wspanialsze od reszty ale mniejsza...) :)

Ja też na razie poczytam sobie na spokojnie tematy żeby w przyszłości nic nie powtarzać. God Bless Obama ;)
Awatar użytkownika
Rilla
Stały bywalec
Posty: 208
Rejestracja: 05 cze 2007, 22:14
Płeć: nieokreślona

Post autor: Rilla »

A witam nowych, witam ^^
INFp, gr. B
foonatic

Re: Witam!

Post autor: foonatic »

To mój pierwszy post na tym forum. Trafiłem tu przypadkowo, właściwie nie było by mnie tu jeśli ze zmęczenia i odechcenia się wszystkiego po nie przespanej nocy nie wszedł bym w link na tą stronę. Ale na całe szczęście jestem. Czytałem wasze posty z wielkim zainteresowaniem i ... hymmm ulgą; ponieważ już wiem co mi "dolega". Mam 17 lat i też jestem introwertykiem. Myślałem że to depresja, ta moja nie śmiałość, ta moja mało mówność i w dużym stopniu samotność. A jednak nie jestem sam ! Dużo ludzi ma te same problemy, co ja, nie z powodu choroby ale po prostu ponieważ tacy jesteśmy. Nie za dobrze umiem wypowiadać sie pisemnie czy też słownie ale mam nadzieje że moje posty (których mam nadzieje napisać tu sporo) będą czytane przez przynajmniej kilku z was (ja wasze poczytam jak się wyśpię :) ). Tak na koniec to witam wszystkich serdecznie.
foonatic

Re: Witam!

Post autor: foonatic »

dopiero teraz zauważyłem.... to forum zostanie zamknięte????? kiedy??? dajcie mi chociaż 1 dzień na poczytanie postów.... ehhh
kosmita
Intro-wyjadacz
Posty: 411
Rejestracja: 19 lis 2008, 17:08
Płeć: nieokreślona

Re: Witam!

Post autor: kosmita »

Cześć foonatic!

Forum nie zostanie zamknięte. Dokładniej, kilka dni temu przenieśliśmy się ze starego forum na nowe (z http://theintrovert.pl/Forum/ na http://theintrovert.epac.to). Temat na który trafiłeś pochodzi ze starego forum :). Tak więc, przynajmniej o ile mi wiadomo, to forum będzie działać już normalnie.
szukam
foonatic

Re: Witam!

Post autor: foonatic »

aha :D a ja tu wysyłam do ciebie wiadomości, rozpisuje sie po całym forum w poszukiwaniu odpowiedzi gdzie bedzie nowa strona HEH xD no to spoko mogę spokojnie iść spać nareszcie ( o 9 rano ) dzieki
Awatar użytkownika
moon
Wtajemniczony
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2008, 2:08
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: małopolska

Re: Witam!

Post autor: moon »

Witam wszystkich
to mój pierwszy post na tym forum więc chyba wypada napisać coś właśnie w tym temacie
Na forum wpadłam jakiś czas temu szukając informacji na temat introwertyków. Po dość długiej bierności postanowiłam się troszkę tutaj poudzielać. :)
Obrazek

I know that I was born and I know that I'll die.
The in between is mine. I am mine.
Awatar użytkownika
qb
IntroManiak
Posty: 736
Rejestracja: 25 maja 2008, 23:36
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: INFP
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Witam!

Post autor: qb »

Witaj Moon ;)
Trust yourself, no matter what anyone else thinks.
Awatar użytkownika
Akolita
Krypto-Extra
Posty: 756
Rejestracja: 01 sie 2008, 18:02
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Łódź/Włocławek

Re: Witam!

Post autor: Akolita »

Cześć Ci.
Mówi, że nigdy nie śpi. Że nigdy nie umrze. Dyga przed skrzypkami, pląsa do tyłu, odrzuca głowę, parska głębokim gardłowym śmiechem i jest wielkim ulubieńcem, ten sędzia. Wachluje się kapeluszem, a księżycowa kopuła jego czaszki sunie blada pod światłami, on zaś obraca się, przejmuje skrzypki, wiruje w piruecie, wykonuje jedno pas, dwa pas, tańcząc i grając jednocześnie. Nigdy nie śpi. Mówi, że nigdy nie umrze. Tańczy w świetle i cieniu i jest wielkim ulubieńcem. Nigdy nie śpi, ten sędzia. Tańczy i tańczy. Mówi, że nigdy nie umrze.”
dziewczyna z piegami

Re: Witam!

Post autor: dziewczyna z piegami »

Mam na imię Anna )
pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Witam!

Post autor: Sorrow »

Witam :D .
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
ODPOWIEDZ