Studniówka

Dział forum, w którym poruszane są tematy dotyczące kontaktów międzyludzkich, a także problemów w relacjach, których przyczyną może być introwersja.
Awatar użytkownika
el quatro
Introwertyk
Posty: 64
Rejestracja: 12 lis 2007, 15:31
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Katowice

Studniówka

Post autor: el quatro »

Mam w styczniu studniówke.
I w tym problem, bo nie mam z kim iść(trochę nie wypada iść solo, gdy każdy będzie miał osobę towarzyszącą) a po za tym nie umie się bawić na takich imprezach.
Nie mam ochoty tam iść, ale będzie pewnie gadanie rodziny "jak to?! na swojej studniówce nie byłeś?"
Takie gadki to potrafią dobić.

Niektórzy na tym forum to mają za już sobą, napiszcie jak było z waszą studniówką, czy byliście na niej.
A Ci co jeszcze nie mieli, niech napiszą czy mają w planach iść.
makarena

Post autor: makarena »

Ja też nie chciałam iść na studniówkę i nie poszłam. Oczywiście rodzina, koleżanki z klasy, nauczyciele byli oburzeni i prubowali mnie przekonać ale ja jeszcze bardziej się buntowałam. Jak się później okazało to na studniówkę nie poszło w sumie 5 osób, ale ja byłam pierwsza która otwarcie mówiła, że nie pójdzie.
Wszyscy przekonywali mnie , że będę później bardzo żałować że nie poszłam, ale minęło juz 6 lat od tamtego czsu i wogóle nie żałuję.
Majka
Introwertyk
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:07
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Majka »

Ja studniówkę miałam rok temu i też nie poszłam - z mojej klasy jako jedyna, a z innych nie wiem. Wiele osób próbowało mnie namówić, ale byłam nieugięta, bo w gimnazjum dałam się namówić i później żałowałam. Moja "zabawa" wyglądała tak, że po zatańczeniu poloneza poszłam do sali, w której było jedzenie, bo nie mogłam wytrzymać hałasu który był na sali, na której się tańczyło i tylko siedziałam tam czekając aż będę mogła pójść do domu (a przed zakończeniem studniówki nauczyciele nie wypuszczali... ).
Awatar użytkownika
grabaż
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 25 paź 2007, 9:01
Płeć: nieokreślona

Post autor: grabaż »

2lata temu miałem 100dniówkę :roll:
porażka :?
najpierw miałem nie iść... i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że bliski kolega zaprosił w moim imieniu siostrę...;/ 170złx2 w plecy - no bo przecież dziewczynie trzeba postawić... :? zabawa żadna, bo z dziewczyną się nie bawiłem, upiłem się... wypaliłem paczkę fajek, bo co innego można robić na studniówce oprócz zabawy? :?
osobiście odradzam tę imprezę...
jeszcze jakieś występy były - "część artystyczna", to musieliśmy śpiewać wychowawczyni durną piosenkę wymyśloną dzień wcześniej...

wg. mnie ani wspomnienia dobre, ani zabawa... no i cholerny kac na drugi dzień
nonconformist!
____________
introvert_78%
Awatar użytkownika
Ekwiwalencja
Pobudzony intro
Posty: 144
Rejestracja: 16 lis 2007, 18:40
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: z własnej krainy

Post autor: Ekwiwalencja »

Przeraziliście mnie... Mam studniówkę w styczniu i miałam nie iść, bo polonez, bo sukienka, bo partner, bo głupi film, bo ludzie, bo taniec,bo stan psychiczny, bo alkohol, bo hałas. Gadanie innych mnie nie obchodziło - to ja mam się bawić a nie oni... Pytanie "a dlaczego nie idziesz?" dobijało a gdy w końcu przywykłam postanowiłam że jednak pójdę... ^^
Partnera nie muszę mieć i nie jest to aż takie dziwne w moim LO,
sukienkę wypożyczę, pić nie muszę, a wyjdę kiedy będę miała ochotę, czyli po jakimś czasie. Takie imprezy mnie nie bawią, ale często pod koniec robi się ciekawie, a poza tym znajdę kilku znajomych z którymi będę rozmawiać tam gdzie spokój i cisza ;)

Dziś się dowiedziałam, że poloneza mam jednak tańczyć- phi...

Hm...
A w ogóle mam w planach godzinę dwie studniówki a potem miły spacer w kimś gdzieś :)
Awatar użytkownika
underdog
Stały bywalec
Posty: 242
Rejestracja: 10 sie 2007, 17:29
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Kraków

Post autor: underdog »

Moja studniówka też była swoistą katastrofą. Poszło w tym kierunku, że najpierw próbowałem zdobyć coś do picia (nie było łatwo), a potem się upijałem ;P Pozytywny element był taki, że sobie pogadałem z jednym kumplem, okazało się, że się dobrze rozumiemy - mamy dobry kontakt do teraz. Najbardziej mi żal dziewczyny, która mnie zaprosiła - nawet z nią nie potańczyłem :?

Teraz, z perspektywy, patrzę na to inaczej, pewnie bym się zabawił na takiej imprezie, ale wtedy - tragedia.
sye

Post autor: sye »

Brrr... Nie chciałam iść. Uczniowie i nauczyciele byli oburzeni, że co ja sobie wyobrażam, że się "sama alienuję", że nie liczę się z innymi i jestem samolubna, bo ktoś zostanie przeze mnie bez pary, a ONI CHCĄ, żeby był komplet uczniów (bo kogo obchodzi, czego ja chcę?). W końcu poszłam. Ze względu na kolegów i koleżanki z klasy. Niech mają swój komplet. Wyszłam pierwsza, kiedy tylko nadarzyła się okazja, żeby zrobić to po cichu, żeby nie uznali, że z kolei przyszłam tylko po to, żeby zademonstrować, że nie chciałam przyjść. I tak były komentarze, że "demonstracyjnie wyszłam" na cztery (?) godziny przed końcem. Nie polecam. Jeśli macie szansę tego uniknąć...
Awatar użytkownika
Cosh!se
Intronek
Posty: 54
Rejestracja: 30 paź 2007, 19:39
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Faerie

Post autor: Cosh!se »

Ja na szczęscie mogę uniknąć półmetka, bo sporo osób z mojej klasy nie idzie. A nie idę bo nie mam z kim. Chociaż rodzina chce mnie wypchnąć na siłe i już mnie prawie z chłopakiem umawiali...brrr...
"Poeci, magicy, żeglarze
Tancerze wojny i ja
Wygnani z miasta radości
Wygnani bez imion i ciał
Nie dla nas owoce raju"
Awatar użytkownika
Pałer_Frytas
Stały bywalec
Posty: 182
Rejestracja: 16 lis 2007, 16:55
Płeć: nieokreślona

Post autor: Pałer_Frytas »

A ja mam w tym roku i zamierzam iść i się dobrze bawić ;p

Mam silną grupę introwertyczno-neurotyczną i idziemy razem ;p
5w4
INTP
ABASCUS!
Awatar użytkownika
grabaż
Introwertyk
Posty: 117
Rejestracja: 25 paź 2007, 9:01
Płeć: nieokreślona

Post autor: grabaż »

tak powinno być :wink:
iść i się dobrze bawić... dla siebie, dla innych...
rozerwać, zapomnieć o wszystkim, poznać nowe osoby, gadać, śmiać się
niektórzy tak nie potrafią :?
nonconformist!
____________
introvert_78%
Phobia

Post autor: Phobia »

...
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2008, 10:57 przez Phobia, łącznie zmieniany 1 raz.
szejk
Introwertyk
Posty: 81
Rejestracja: 25 lis 2007, 23:33
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Post autor: szejk »

Nie byłem ito nie z powodu że nie miałem z kim iść, bo znajomi na pawno by na to coś zaradzili, to nie był problem. Po prostu to nie moje klimaty, nie lubie tej sztucznośći, wszyscy się popisuja i kogoś udają . To nie dla mnie.
Pomyk

Post autor: Pomyk »

Ja byłem. Nic specjalnego, prawie całość przesiedziałem przy stole. Nie lubie takich imprez :/
Awatar użytkownika
Cliodne
Stały bywalec
Posty: 189
Rejestracja: 28 lis 2007, 15:33
Płeć: nieokreślona

Post autor: Cliodne »

Ja mam studniówke za 2 miechy. Zostane zmuszona do tego, żeby pójść z kimś, bo z jakichś powodów stundiówka 'to najlepsza zabawa w życiu' i pewnie jak na wszystkich imprezach będą mnie wyciągać siłą na pariet..

No i dlatego też zostałam zbesztana, kiedy zamiast z jakimś muminkiem powiedziałam ze chce iść sama oraz za to, że zamiast w odblaskowej sukience ze światłami laserowimi wole iść w prostej czarnej, bo taka mi sie podoba, pozatym nie przyciąga za dużo uwagi

I tak pewnie bede siedzieć przy stole i wszyscy bedą podchodzić i pytać co mi jest:/
Dark Maiden taking hold of my hand
Lead me away from hibernation
Strong and unafraid
Never a question why
Piotrek K.
Stały bywalec
Posty: 184
Rejestracja: 20 lis 2007, 11:38
Płeć: nieokreślona

Post autor: Piotrek K. »

Ja raczej nie pójdę na swoją. Po pierwsze, szkoda pieniędzy. Po drugie, tak będzie lepiej (z pewnych powodów dot. partnerki) . Po trzecie, to nie dla mnie.
No, chyba żebym stanął w progu z notesem i wysnuł dramat szumny, posuwisty, np. pod tytułem "Studniówka". :D
ODPOWIEDZ