Gry video.

Tutaj porozmawiać możemy o naszych zainteresowaniach, bardziej lub mniej popularnych pasjach czy nawet... dziwactwach :)
dawidiq150
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2023, 13:34
Płeć: mężczyzna

Gry video.

Post autor: dawidiq150 »

Jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli PS4. bardzo lubię grać głównie najbardziej cieszą mnie gry RPG. Orientuje się ktoś kiedy wyjdzie spolszczenie gry Gloomhaven? Nie wiem kto zawinił albo celowo zrobił bo na pudełku do gry wyraźnie pisze, że jest polskie tłumaczenie. A jednak tłumaczenia nie ma.
Pamiętam czas kiedy kupiłem konsolę i miałem do wyboru mnóstwo gier. Teraz rynek dla mnie się skurczył i żałuję, że wiele gier nie jest po polsku.
Jestem też tego zdania, że wbrew temu co się mówi konsola to najlepszy prezent jaki można dziecku dać. Odczucia wizualne i grywalność w obecnych czasach jest wręcz uważam fenomenalna.
Awatar użytkownika
Luke
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:06
Płeć: mężczyzna

Re: Gry video.

Post autor: Luke »

Ktoś nawalił, naklejając naklejkę na Gloomhaven.
Gra nie posiada języka polskiego, na żadnej z platform. Jedyne dostępne wydanie PL to fizyczna planszówka.
Image
dawidiq150
Zagubiona dusza
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2023, 13:34
Płeć: mężczyzna

Re: Gry video.

Post autor: dawidiq150 »

Czyli zwyczajnie zrobili mnie w bambuko? Tak wprowadzać ludzi w błąd bez konsekwencji?
Awatar użytkownika
Luke
Intronek
Posty: 56
Rejestracja: 27 gru 2017, 17:06
Płeć: mężczyzna

Re: Gry video.

Post autor: Luke »

Na stan obecny, tak. Zawsze możesz zgłosić się do sprzedawcy, że towar nie zgadza się z opisem
Ale...
Według tego filmu, pewien człowiek, hobbystyczne zrobił spolszczenie gry i dostarczył je do twórcy gry.
Czy wprowadzą spolszczenie do gry? Czy ograniczy się tylko do komputerów? Czy będzie na PS4?
Tego nie powiem. Można gdybać.

ODPOWIEDZ