Styl osobowości

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Awatar użytkownika
Coldman
Administrator
Posty: 2681
Rejestracja: 07 lip 2014, 2:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: Szajs
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Styl osobowości

Post autor: Coldman »

Introja pisze: 27 wrz 2022, 17:16 Również wyszły mi różne style osobowości 🙁 a naprawdę się zgadzałam z wieloma i tyle.
Ale wykresy 😬
Obrazek
Pakować się do psychistryka od razu czy jak? :D
Introji jak sama nazwa wskazuje cechy introwertyczne i antyspołeczne muszą pozostać na danym poziomie :haha:
Awatar użytkownika
Drim
Legenda Intro
Posty: 2155
Rejestracja: 07 mar 2013, 21:32
Płeć: mężczyzna

Re: Styl osobowości

Post autor: Drim »

No @Introja pasywno agresywna na bank. Najmilsza osoba na forum.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 244
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Styl osobowości

Post autor: Introja »

Drim pisze: 27 wrz 2022, 19:29 No @Introja pasywno agresywna na bank. Najmilsza osoba na forum.
Haha, o proszę, ktoś tak uważa :D Ale myślę, że mam też takie zachowania do obcych ludzi nieraz
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Styl osobowości

Post autor: abandon »

Image
Image

Ciekawe ze narcystyczny 57... Jak ja siebie nienawidzę :)
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 658
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Styl osobowości

Post autor: Rafael »

abandon pisze: 29 wrz 2022, 13:01 Ciekawe ze narcystyczny 57... Jak ja siebie nienawidzę :)
Narcyzm jest błędną próbą obrony przed poczuciem słabości, wstydu, niższości i nieodpowiedności. Mogą one być nieuświadomione. A jeśli ktoś czuje się z jakiegoś powodu gorszy od innych i nie potrafi nic z tym zrobić, to faktycznie może siebie nie lubić.
Ale narcyzi raczej tego nie są świadomi i rzadko kiedy uważają się za chorych. Zamiast się leczyć stosują toksyczną "autoterapię" z dużą szkodą dla społeczeństwa.

Nie wiem jak to jest u Ciebie. Piszę jedynie o narcyźmie.
Natomiast widzę na Twoim wykresie typowy dla introwertyków zespół cech osobowości, z wyłączeniem wysokiego poziomu dramatyczności, co jak wiadomo nie jest reprezentatywne dla nas. :)
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
abandon
Intronek
Posty: 53
Rejestracja: 03 lip 2022, 20:59
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
MBTI: INFPT

Re: Styl osobowości

Post autor: abandon »

E tam
Jednej rzeczy trzeba się wystrzegać w tych sprawach: ciasnej małostkowości, pedanterii i tępej dosłowności. Wszystkie rzeczy są powiązane, wszystkie nici uchodzą do jednego kłębka. Czy zauważyliście, że między wierszami pewnych książek przelatują tłumnie jaskółki, całe wersety drgających, spiczastych jaskółek? Należy czytać z lotu tych ptaków...
Kilka
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 13 cze 2022, 13:01
Płeć: kobieta

Re: Styl osobowości

Post autor: Kilka »

Lękliwy :(
intro92
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 04 lut 2024, 15:32
Płeć: kobieta

Re: Styl osobowości

Post autor: intro92 »

Ciekawie 😁

Obrazek
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 658
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Styl osobowości

Post autor: Rafael »

intro92 pisze: 05 lut 2024, 15:55 Ciekawie 😁
Wyszedł Ci schizoidalny. :hug:
Podobnie jak i u mnie i jeszcze kilku innych osób :cry: .
Z tym że jeśli chodzi o mnie to już mniej aktualne, bo się zmieniło na lepsze od tego czasu.
Powinienem zrobić jeszcze raz. :)

A ja bym zachęcał do zrobienia sobie kilku testów na MBTI. :ok:
Jest ich wiele w sieci. Warto wybrać najlepszy dla siebie. Z tych co się interesują każdy ma swój ulubiony. :)
Tu wiele osób tego używa. Jak pewnie zauważyłaś wyświetla się typ pod awatarem.
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
intro92
Introrodek
Posty: 16
Rejestracja: 04 lut 2024, 15:32
Płeć: kobieta

Re: Styl osobowości

Post autor: intro92 »

Rafael pisze: 05 lut 2024, 17:57
A ja bym zachęcał do zrobienia sobie kilku testów na MBTI. :ok:
Jest ich wiele w sieci. Warto wybrać najlepszy dla siebie. Z tych co się interesują każdy ma swój ulubiony. :)
Tu wiele osób tego używa. Jak pewnie zauważyłaś wyświetla się typ pod awatarem.
W wolnej chwili poszukam i zrobię, dziękuję
Xes-and-Ckuf
Introrodek
Posty: 21
Rejestracja: wczoraj, 1:03
Płeć: kobieta
Enneagram: 666
MBTI: Mtbi

Re: Styl osobowości

Post autor: Xes-and-Ckuf »

Wtf
W sumie
Mam stwierdzone zaburzenia osobowości, wcześniej shizotypowe ale czekam na nową diagnoza bo tamta była trochę nie dobrze prowadzona
I teraz kobita ma kłopot bo nie wie jaki mi przypisać możliwe że mam kilka
Lol
Twój styl osobowości to:
Różne style osobowości
O jejku! Albo wybrałeś(aś) odpowiedź ‘Zgadzam się’ dla zbyt wielu pytań, które tak naprawdę Ciebie nie dotyczyły, albo masz wiele równoważnych stylów osobowości. Jest całkiem możliwe, że masz kilka stylów osobowości, które są dość wyraziste i które w Tobie współistnieją. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy naprawdę cechują Cię różne style osobowości, czy po prostu wybierałeś(aś) odpowiedź ‘Zgadzam się’ zbyt pobłażliwie, dlatego też nie jesteśmy w stanie podać Ci bardziej osobistego opisu. Możesz jednak zapoznać się z poniższymi wykresami, aby zobaczyć, dla którego ze stylów uzyskałeś(aś) najsilniejszy wynik.

A ja tylko prawdę zawsze klikam
Także nooo test xD
Potwierdza mój multikulti system zaburzeń

Obrazek
ODPOWIEDZ