Test na postacie powiązane z Wojakiem

Tutaj rozmawiamy o ogólnych kwestiach osobowości, typologiach osobowości, temperamentu; zamieszczamy testy osobowości.
Awatar użytkownika
Fyapowah
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: 01 maja 2012, 23:24
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP
Kontakt:

Test na postacie powiązane z Wojakiem

Post autor: Fyapowah »

https://www.idrlabs.com/pl/wojakiem/test.php

Mój wynik
Chudjak jest często przedstawiany jako szowinista i mizoginista, wyznający tradycyjne poglądy promujące dominację własnej grupy. Może promować idee wzmacniające męską dominację i uległość kobiet. Chudjak jest często przedstawiany jako postać o dyskryminujących poglądach wobec osób odmiennych od niego samego. Może propagować szkodliwe stereotypy dotyczące tych osób lub hołdować uprzedzeniom wobec grup marginalizowanych. Pomimo tych negatywnych skojarzeń i obraźliwego charakteru jego przekonań, Chudjak może również reprezentować tych, którzy kierują się własnymi przekonaniami, niezależnie od oczekiwań społecznych i norm społecznych.
Image
Czucie i wiara silniej mówi do mnie
Niż mędrca szkiełko i oko.
Awatar użytkownika
Ziemniakke
Introrodek
Posty: 19
Rejestracja: 25 sty 2024, 0:15
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Rumia (Małe Trójmiasto)

Re: Test na postacie powiązane z Wojakiem

Post autor: Ziemniakke »

Soyjak jest często przedstawiany jako postać fizycznie słaba i wątła. Może być przedstawiany jako postać, która się poci, trzęsie lub płacze i którą można łatwo powalić lub pokonać. Soyjak może być również przedstawiany jako postać nadmiernie wrażliwa, którą łatwo urazić. Pomimo tych negatywnych skojarzeń mem Soyjaka można wykorzystać także w pozytywny sposób. Soyjak jest również kojarzony z intelektualizmem i zainteresowaniami wymagającymi wysiłku intelektualnego. Przedstawia się go jako postać czytającą książki lub omawiającą złożone idee filozoficzne. Niektórzy ludzie identyfikują się z Soyjakiem, by wyrazić własne słabości i niepewności oraz przełamać szkodliwe stereotypy na temat męskości.
A myślałem, że zostanę NPCem.
Image
Trzy cnoty ludzkie: szczerość, życzliwość, uprzejmość.
intbrun
Intro-wyjadacz
Posty: 413
Rejestracja: 27 sty 2021, 8:37
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
MBTI: INFP
Lokalizacja: Norwegia

Re: Test na postacie powiązane z Wojakiem

Post autor: intbrun »

Nic mi ten Wojak nie mówi, ale żeby było do kompletu
"Yes Chad reprezentuje męskość, tradycyjne wartości i osobiste osiągnięcia. Yes Chad jest często przedstawiany jako osoba wierząca we własne możliwości. Uosabia takie cechy, jak ciężka praca, rodzina i patriotyzm. Wizerunek Yes Chada zwykle przedstawia pewny siebie wyraz twarzy i pewną siebie postawę, co kontrastuje z często niespokojnymi lub niepewnymi wyrazami twarzy innych postaci powiązanym z Wojakiem. Ta pewność siebie może być postrzegana jako odzwierciedlenie jego wewnętrznej siły, ambicji i wiary w siebie. Pomimo tych pozytywnych skojarzeń, Yes Chad jest czasami używany do wyśmiewania lub parodiowania stereotypowych obrazów męskości, takich jak pojęcie, że mężczyznę powinien zawsze cechować stoicyzm i brak emocji."

Przy czym nie mam przekonania co do dopasowania tego opisu do mojej osoby, ale Wojak najwyraźniej wie lepiej.
Ale to co się na pewno zgadza - nie jestem NPC

Image
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 647
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Test na postacie powiązane z Wojakiem

Post autor: Rafael »

Image

Trad Wife reprezentuje oddanie, pobożność, wyrzeczenia i zaangażowanie. Postrzega prowadzenie domu jako szlachetne zajęcie i uważa, że jej obowiązkiem jest wychowywanie dzieci w kochającym i opiekuńczym środowisku. Często przedstawia się ją jako postać gotującą, sprzątającą, szyjącą i dbającą o potrzeby dzieci. Można ją również przedstawiać jako osobę pobożną i religijną, silnie wierzącą w Boga i mającą dobre relacje ze swoją wspólnotą religijną. Chociaż te cechy były kiedyś uważane za uosobienie dobrej żony, pojawiła się również współczesna krytyka Trad Wife, określająca ją nierealistycznym i nieosiągalnym ideałem, który może być postrzegany jako opresyjny dla kobiet.

Wygląda na to, że wynik testu nigdy się nie spełni, gdyż tak się złożyło iż nie urodziłem się kobietą. ;)
Chyba niezbyt precyzyjny ten algorytm, a może nie znam siebie jeszcze od kobiecej strony. ;)
.
.
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
Awatar użytkownika
Introja
Stały bywalec
Posty: 243
Rejestracja: 25 lip 2021, 16:27
Płeć: kobieta

Re: Test na postacie powiązane z Wojakiem

Post autor: Introja »

Nie wiedziałam co to jest, ale zostałam tym
Obrazek
Awatar użytkownika
jubei
Intromajster
Posty: 532
Rejestracja: 22 lut 2008, 11:27
Płeć: mężczyzna

Re: Test na postacie powiązane z Wojakiem

Post autor: jubei »

Zrobił bym test gdyby nie to że nie cierpię tych twarzy i tych nazw. Jak ja nie cięrpię xoomers. To już lepsze "chińskie bajeczki" :kot:
"Life is so unnecessary"
Awatar użytkownika
Agon
Krypto-Extra
Posty: 866
Rejestracja: 13 kwie 2012, 15:20
Płeć: mężczyzna

Re: Test na postacie powiązane z Wojakiem

Post autor: Agon »

Image
Doomer Girl można postrzegać jako symbol niepokojów, niepewności i frustracji, z którymi boryka się dziś wielu młodych ludzi. Reprezentuje poczucie samotności lub izolacji oraz niemożność znalezienia sensu i celu w życiu. Doomer Girl jest często przedstawiana jako postać smutna lub melancholijna. Odczuwa beznadziejność sytuacji i zmaga się z rozpaczą. Często sugeruje się, że Doomer Girl jest nihilistką, która nie wierzy w sens życia. Może czuć, że nie ma sensu starać się cokolwiek osiągnąć lub że życie to tylko okrutny żart. Pomimo tych negatywnych skojarzeń, Doomer Girl można rozumieć także w pozytywny sposób. Może ona przypominać nam o trudach, z którymi borykają się inni, i pomóc zwiększyć świadomość na temat problemów zdrowia psychicznego.
patha
Intro-wyjadacz
Posty: 391
Rejestracja: 18 sty 2016, 5:12
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5w4
MBTI: INTP/J-T

Re: Test na postacie powiązane z Wojakiem

Post autor: patha »

Czy te opisy pisał Szymon z Wojny Idei ?
ODPOWIEDZ