Introwertyk się dziwi...

W tym miejscu dyskutujemy o zjawisku introwertyzmu, o tym, jak wpłynął on na nasze życie, jakie są wady i zalety bycia introwertykiem.
leonidas
Stały bywalec
Posty: 222
Rejestracja: 10 lis 2010, 17:06
Płeć: nieokreślona

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: leonidas »

duzo ludzi robi vlogi zeby dzielic sie swoim zyciem z innymi, niema granic ze to mozna pokazac a tamto to juz naruszenie prywatnosci,pokazuja wszystko jak sraja biegaja po parku wyprowadzaja psa pobieraja pieniadze z bankomatu na tym to polega i niema raczej w tym nic dziwnego,autor sie na to godzi chce to pokazac i pokazuje, a odbiorca sam decyduje czy chce to zobaczyc czy nie
arbuz25
Pobudzony intro
Posty: 130
Rejestracja: 10 paź 2012, 20:48
Płeć: mężczyzna

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: arbuz25 »

Mnie dziwią ludzie, którzy to wszystko oglądają. Żeby jeszcze ci ludzie mówili coś mądrego w tych filmikach. Ale większość z nich (za przeproszeniem) pierniczy o niczym.
Awatar użytkownika
Zour
Introwertyk
Posty: 85
Rejestracja: 10 lis 2012, 17:52
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: von Ohlau

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: Zour »

Mnie dziwią fanpage na "f" z powtarzającymi się tytułami w stylu: "Ru*****ym jak dzika kuna w agreście" czy "Lansy, vansy, d**y..." :lol:
Przeciętny użytkownik ma "lubie to" na tysiącach takich stron. Pewnie jest więcej tych "fanpage'ów" niż wszystkich Polaków na "f" :)
I jeszcze ten kult Vansów, Konserwów (czy jak się to nazywa), Jacka Danielsa...
Dlaczego pacjenci ma oddziale chirurgii są zawsze rozgadani?
Bo są otwarci.
Awatar użytkownika
dreamer08
Introwertyk
Posty: 98
Rejestracja: 30 gru 2012, 19:42
Płeć: nieokreślona

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: dreamer08 »

Dziwi mnie fakt, że niektórzy ludzie totalnie nie myślą o swojej przyszłości, nie przejmują się tym, za co będą żyć w przyszłości i ignorują naukę, wolny czas poświęcając zabawie.

Ponadto w głowie mi się nie mieści, jak można tak "jarać" się alkoholem, narkotykami, papierosami. Młodzież sięga po nie coraz częściej chcąc udowodnić jacy to oni nie są dorośli. To samo ze współżyciem. Gdzie im się tak spieszy?

Dziwię się także temu, że ludzie biją wszelkie rekordy podłości. Niejednokrotnie mam wrażenie, że zwierzęta są bardziej ludzkie... Nie ukrywam, są momenty, kiedy wstydzę się, że jestem człowiekiem.

Ach i muszę jeszcze zaznaczyć, że fascynują mnie (w negatywnym sensie) osoby, które uważają się za lepszych tylko i wyłącznie dlatego, że są bardzo dobrej sytuacji materialnej. Nie bez powodu powstał fanpage na fb: "Za hajs matki baluj".

Co się dzieje z tym światem...
Obrazek
kosmonauta80
Introwertyk
Posty: 88
Rejestracja: 07 wrz 2012, 20:19
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Tarnów

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: kosmonauta80 »

dreamer08 pisze:Dziwi mnie fakt, że niektórzy ludzie totalnie nie myślą o swojej przyszłości, nie przejmują się tym, za co będą żyć w przyszłości i ignorują naukę, wolny czas poświęcając zabawie.

Ponadto w głowie mi się nie mieści, jak można tak "jarać" się alkoholem, narkotykami, papierosami. Młodzież sięga po nie coraz częściej chcąc udowodnić jacy to oni nie są dorośli. To samo ze współżyciem. Gdzie im się tak spieszy?

Dziwię się także temu, że ludzie biją wszelkie rekordy podłości. Niejednokrotnie mam wrażenie, że zwierzęta są bardziej ludzkie... Nie ukrywam, są momenty, kiedy wstydzę się, że jestem człowiekiem.

Ach i muszę jeszcze zaznaczyć, że fascynują mnie (w negatywnym sensie) osoby, które uważają się za lepszych tylko i wyłącznie dlatego, że są bardzo dobrej sytuacji materialnej. Nie bez powodu powstał fanpage na fb: "Za hajs matki baluj".

Co się dzieje z tym światem...
Do tego bym dodał niezrozumiałą dla mnie fascynację marką BMW - mam BMW jestem kimś :roll:
Awatar użytkownika
ultramaryna
Intronek
Posty: 51
Rejestracja: 07 lis 2012, 17:24
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Warszawa

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: ultramaryna »

kosmonauta80 pisze: Ponadto w głowie mi się nie mieści, jak można tak "jarać" się (...) narkotykami
Wiem, kontrowersyjny i rozległy temat, ale mnie to akurat nie dziwi.
Mnie np. narkotyki jako substancje psychoaktywne na swój sposób fascynują, zwłaszcza psychodeliki.
Oczywiście jak najbardziej widzę zło w ćpaniu kokainy czy innych ścierw po imprezach (zwłaszcza przez małolaty), ale temat "narkotyki" jest sam w sobie duuużo obszerniejszy. Chociażby związek narkotyków ze sztuką.
Mam w swoich zbiorach sporo muzyki, o której wiem, że powstała pod wpływem różnych substancji, muzyki nierzadko już kultowej, i byłabym hipokrytką będąc całkiem "anty". Tak samo ze sztukami wizualnymi czy słowem pisanym.
Akurat zresztą odświeżam sobie "LSD, moje trudne dziecko" Alberta Hoffmana, bardzo interesująca lektura.

P.S. Fascynację alkoholem też rozumiem. ;) Myślę, że jest dla ludzi (tych, którzy chcą, rzecz jasna), byle zdrowo do niego podchodzić.
"Pragnę jedynie miękkiej, mglistej przestrzeni, w której mogę żyć, i jeszcze żeby zostawiono mnie w spokoju."
kosmonauta80
Introwertyk
Posty: 88
Rejestracja: 07 wrz 2012, 20:19
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: Tarnów

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: kosmonauta80 »

Coraz bardziej dziwi mnie i budzi zażenowanie to, jakim "gównem" ludzie się przechwalają na FB. Przykładowo: byłem na spacerze + 3263 x Lubię to.
Awatar użytkownika
Sorrow
Krypto-Extra
Posty: 829
Rejestracja: 21 gru 2007, 1:48
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: ENFP

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: Sorrow »

Dziwi mnie że jest tak mało mass shooterów.
Moja galeria na DeviantArt

"Violence solves everything."
Awatar użytkownika
Zour
Introwertyk
Posty: 85
Rejestracja: 10 lis 2012, 17:52
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: von Ohlau

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: Zour »

kosmonauta80 pisze:Coraz bardziej dziwi mnie i budzi zażenowanie to, jakim "gównem" ludzie się przechwalają na FB. Przykładowo: byłem na spacerze + 3263 x Lubię to.
Mnie dziwią zdjęcia z podpisem: "napisz QWERTYJEŁOP i zobacz co się stanie" i poniżej tysiące komentarzy o treści "quwertjełop". Rozumiem, że jak to wymyślili to przez kilka dni było zabawne jak się ludzie nabierają, ale od ponad miesiąca... to już nudne!
Dlaczego pacjenci ma oddziale chirurgii są zawsze rozgadani?
Bo są otwarci.
Awatar użytkownika
apohawk
Rozkręcony intro
Posty: 300
Rejestracja: 27 lis 2012, 18:35
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Wrocław

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: apohawk »

Całe to podniecanie się facebookiem mnie dziwi :P
No good deed goes unpunished.
Awatar użytkownika
yunana
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 30 gru 2012, 17:25
Płeć: nieokreślona

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: yunana »

Pamiętam że jako mała dziewczynka nie chciałam być nastolatką, ponieważ błam się, że będę musiała chodzić na dyskoteki x) Za bardzo się nie pomyliłam, wszelkie dyskoteki szkolne w podstawówce, bal gimnazjalny, półmetek to istna katorga. Nigdy nie potrafiłam zrozumieć co ludzie w tym widzą :s
Proud to be quiet in a noisy world
4w5 INFP INFj
Awatar użytkownika
ultramaryna
Intronek
Posty: 51
Rejestracja: 07 lis 2012, 17:24
Płeć: kobieta
Enneagram: 4w5
Lokalizacja: Warszawa

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: ultramaryna »

kosmonauta80 pisze:Coraz bardziej dziwi mnie i budzi zażenowanie to, jakim "gównem" ludzie się przechwalają na FB. Przykładowo: byłem na spacerze + 3263 x Lubię to.
Lubię to! ;)
"Pragnę jedynie miękkiej, mglistej przestrzeni, w której mogę żyć, i jeszcze żeby zostawiono mnie w spokoju."
Awatar użytkownika
highwind
Legenda Intro
Posty: 2179
Rejestracja: 15 paź 2011, 10:27
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 1w9
MBTI: istj
Lokalizacja: wro

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: highwind »

Dziwi mnie wydawanie przez władze miejskie co roku w Sylwestra milionów na pokazy sztucznych ogni - koszta pirotechniki, służb prewencyjnych (straż pożarna, pogotowie) są olbrzymie, a co roku efekt jest ten sam. Od lat nie widziałem niczego co by mnie zaskoczyło. Nie lepiej byłoby całą tą kasę załadować do śmigłowca i na przykład rozsypać nad ludźmi czekającymi na pokaz? Założę się, że podnieta byłaby nieporównywalnie większa :twisted:
Awatar użytkownika
degieb
Pobudzony intro
Posty: 126
Rejestracja: 13 gru 2012, 21:18
Płeć: nieokreślona
Lokalizacja: B(rz)ydgoszcz
Kontakt:

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: degieb »

dreamer08 pisze:Dziwi mnie fakt, że niektórzy ludzie totalnie nie myślą o swojej przyszłości, nie przejmują się tym, za co będą żyć w przyszłości i ignorują naukę, wolny czas poświęcając zabawie.
W sumie trochę poimprezować można,ale wiem o cym piszesz, tak prawie codziennie na kacu to na serio przesada ale w drugą stronę też nie(365 dni w domu),ale serio rozumiem(wypowiadam się jako gimnazjalista)
dreamer08 pisze:Ponadto w głowie mi się nie mieści, jak można tak "jarać" się alkoholem, narkotykami, papierosami. Młodzież sięga po nie coraz częściej chcąc udowodnić jacy to oni nie są dorośli. To samo ze współżyciem. Gdzie im się tak spieszy?
W sumie mnie nie za bardzo ciągnie,no może do tego ostatniego...
dreamer08 pisze:Ach i muszę jeszcze zaznaczyć, że fascynują mnie (w negatywnym sensie) osoby, które uważają się za lepszych tylko i wyłącznie dlatego, że są bardzo dobrej sytuacji materialnej.
Szczerze mnie też, na szczęście nie mamy takiego w klasie więc jest spokój, ale znam kilka takich typów...

A co mnie dziwi? Tak szczerze to właśnie wszystko chyba napisaliście(facebook,moda,styl życia),ale mnie dziwi pytanie; czy chcesz ze mną chodzić? Nawet ja pytałem dziewczyny:Czy mnie kochasz czy coś w ten deseń,tego nigdy bym nie powiedział,no ale trudno
Mhm.
Awatar użytkownika
amls
Introwertyk
Posty: 72
Rejestracja: 17 paź 2012, 21:13
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Poznań

Re: Introwertyk się dziwi...

Post autor: amls »

degieb pisze:A co mnie dziwi? Tak szczerze to właśnie wszystko chyba napisaliście(facebook,moda,styl życia),ale mnie dziwi pytanie; czy chcesz ze mną chodzić?
A to pytanie nie funkcjonuje tylko w podstawówce?
ODPOWIEDZ