Poznajmy sie. Randka online

W tym dziale rozmawiamy o radościach i problemach, jakie dla introwertyków wynikają z bycia w związku.
whatIamDoingHere
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2023, 0:06
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: whatIamDoingHere »

Cześć, tutaj Tomek lat 27 z Mazur, z chęcią poznam kogoś z tych terenów w dowolnym wieku
whatIamDoingHere
Zagubiona dusza
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2023, 0:06
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: whatIamDoingHere »

sunnystokrotka
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2023, 23:23
Płeć: kobieta
MBTI: ENFJ

Szukam znajomych

Post autor: sunnystokrotka »

Hejka.
Mam 24 lata i mieszkam w Radomiu. Interesuję się muzyką, rozwojem osobistym i psychologią ale na inne tematy też pogadam : )

Szukam znajomych ze swoich okolic, trochę dalej też okej. Fajnie by było się spotkać, pogadać, ogólnie o życiu, o naszych uczuciach związanych z relacjami i innych rzeczach. Stawiam bardziej na realny kontakt, pisanie już trochę mnie nudzi no i ile można. Jeśli podzielasz podobne zdanie i chciałbyś/chciałabyś złapać kontakt pogadać to pisz : )

Tutaj albo na gg 75921468
Lewitas
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2023, 16:13
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Lewitas »

Mam na imię Sebastian lat 25.

Aktualnie mieszkam w Warszawie chociaż pochodzę z małej wsi w województwie mazowieckim.

Jestem bardzo nieśmiałym introwertykiem. Skończyłem informatykę i aktualnie pracuję jako programista. W sumie jestem trochę takim stereotypowym programistą.

Moim głównym zainteresowaniem są gry komputerowe. Sporo wolnego czasu na nie przeznaczam. Lubię większość gatunków, a w szczególności RPG, FPS i przygodowe. Dodatkowo interesuję się historią i sporo czytam. Aktualnie to głównie jakieś novelki i książki fantasy.

Nie ukrywam, że fajnie jakbym znalazł drugą połówkę, ale chętnie też poznam Panie z podobnymi zainteresowaniami, aby podyskutować lub pograć. Skoro miłość jest ślepa to nie mam zbytnio wymagań. Przy poznaniu się okaże czy pasujemy do siebie lub czy miło się spędza razem czas. Chętnie pogadam/pogram/miło spędzę czas.

Mój discord: lewitas
Awatar użytkownika
invisible_ink
Intronek
Posty: 26
Rejestracja: 15 paź 2014, 15:56
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: invisible_ink »

Witam!
Mam na imię Rafał i mam 31 lat.

Chętnie poznam znajomych ze swojej okolicy (Żywiec), którzy chcieliby nawiązać kontakt online, a gdy poznamy się lepiej być może spotkać się też w realu. :)

Obecnie najbardziej interesują mnie: muzyka, filmy, gry (komputerowe/planszowe). Lubię też uczyć się języków obcych (angielski/hiszpański), czytać artykuły i książki.

Mój email: invisible.ink12@gmail.com
gg: 24961612, discord: ink#5200

Do popisania!
nothing ever happens if you don't make it happen
Godzilla
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2023, 2:46
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Godzilla »

Hej! Mam na imię Adrian, mam 25 lat i mieszkam w Poznaniu. Trafiłem tutaj myślą nawiązania nowych, wartościowych relacji (jakiejkolwiek formy by one nie przybrały) i mam nadzieję, że z małą pomocą mojej nocnej weny - uda się dopiąć swego.

Jak pewnie większość obecnych na tym forum jestem introwertykiem, choć chętnie nawiązuje nowe znajomości i otwieram się na różne doświadczenia, a jeśli znajdziemy wspólny język to tematów do rozmów na pewno nam nie zabraknie. Powiedziałbym, że jestem dojrzały emocjonalnie i potrafię spojrzeć na różne sprawy trzeźwym okiem na różne sprawy. Do tego wrażliwiec, psiarz, czasem nawet śmieszek i ogólnie to myślę, że osoba o dobrym serduszku. 😊 Bozia nie pozbawiła mnie też wad, ale nie chcę już psuć swojej autoreklamy. 😁

Jak każdy prosty chłop interesuję się sportem, grami komputerowymi, dobrym filmem czy serialem. Do tego lubię kryminalistykę, podróże, ekonomia, a najlepsze hobby to takie które można z kimś współdzielić i wspólnie odkrywać, więc jestem otwarty na ich poszerzanie.

Kogo szukam? Tak jak wspomniałem na początku - osoby wartościowej, nie zepsutej obecnym światem, z którą potencjalnie udałoby się nawiązać (mam nadzieję) inspirującą relację z punktu widzenia jednej, jak i drugiej strony. Czas pokaże w jakim kierunku to pójdzie, więc jeśli mój opis Cię nie odstraszył to zapraszam do kontaktu. Najlepiej bezpośrednio przez forum, a potem najwyżej wymienimy się innymi kontaktami. 😉
Awatar użytkownika
azbestoweskarpetki
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2023, 19:17
Płeć: mężczyzna
MBTI: INFP

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: azbestoweskarpetki »

Hejo. Chłopak (jeśli tak można jeszcze powiedzieć o 28 latku) z Katowic poszukujący kogoś do wspólnego dzielenia czasu, miejsca i szczęścia lub nieszczęścia. Pogadam o wszystkim i o niczym, posłucham wszystkiego i nieczego. Chętnie skoczę w góry, pod namiot, na rower, pociągiem, samochodem, stopem; w dowolnej kolejności, w dowolnej kombinacji. Jedyne czego nie mogę obiecać, to to że nie zasypię książkowymi/filmowymi polecajkami. Z uzdolnień artystycznych tylko fotograf, ale całkiem przyzwoity. O, i podobno robię bardzo pyszną kawę.
aion667
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2023, 11:45
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 5W4
MBTI: INFJ
Lokalizacja: Suwałki

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: aion667 »

Mam na imię: Michał
Mam lat: 34
Jestem z: okolic Suwałk
O mnie: Nieśmiały mężczyzna, 180cm wzrostu, podobno pracowity, INFJ, 5W4, introwertyk, lubię czytać książki fantasy, jak chodzi o muzykę to nie przeszkadza mi praktycznie nic (disco polo, jazz tylko tych nie lubię) głównie słucham rocka. Pracuję, mieszkam na wsi i to wszystko co mi przyszło na myśl.
Moje zainteresowania; Czytanie, muzyka, oglądanie seriali (coraz mniej oglądam ze względu na ich poziom i wciskaną na siłę poprawnością), anime, majsterkowanie w domu.
Szukam: Dziewczyny lubiącej spokój. Kogoś pozytywnego co będzie się cieszyć nawet z drobiazgów. Kogoś z kim będzie można jak trzeba posiedzieć cicho albo jak będzie potrzeba to rozmawiać cały dzień (wole bardziej słuchać jak mówić).
bimi77
Zagubiona dusza
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2023, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: bimi77 »

Hej! :)
Jestem Ola, mam prawie 28 lat (rocznik '96). Mieszkam pod Warszawą. Z wykształcenia geograf, ale od zakończenia studiów pracuję w branży elektroenergetycznej.
Jestem psiąrą. Interesuję się kulturą i popkulturą koreańską oraz chińską. Wolny czas spędzam na czytaniu książek (nie mam ulubionego gatunku) oraz oglądaniu filmów i seriali. Ostatnio znów pokochałam chodzenie do teatru. Nie jestem fanką sportu, ale z przyjemnością jeżdżę na rowerze i spaceruję. Uwielbiam piec ciasta, z gotowaniem idzie mi gorzej. Nie lubię imprez i alkoholu. Nie toleruję palaczy. Mam raczej sarkastyczne poczucie humoru.
Szukam mężczyzny odpowiedzialnego i szczerego, który nie boi się rozmów i wie, że są kluczem do budowania relacji. Bez alergii na psy (warunek konieczny ;) ) Jeśli nie przeszkadza ci, że będziemy się wiecznie się kłócić o to, kto puka do drzwi, a kto pyta, to czekam na wiadomość :)
fringilla_coelebs
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2023, 22:47
Płeć: kobieta
MBTI: INFJ

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: fringilla_coelebs »

Hej :)
Mam na imię Magda. Jestem z Krakowa. Mój rocznik to '93, choć "mentalnie" czuję się trochę młodziej ;) W końcu życie przywiodło mnie do tego miejsca, gdzie mam nadzieję, są ludzie o podobnym charakterze i, być może, podobnym spojrzeniu na świat. Myślę, że określenie pod moim nickiem - "zagubiona dusza" dobrze do mnie pasuje.

Poszukuję bratniej duszy, z którą można by na co dzień/kilka razy na tydzień/co jakiś czas popisać, pogadać, pośmiać się, popłakać, a jak trzeba to pomilczeć.

Interesuję się sportem (głównie siatkówką), choć w formie pasywnej i tam przeważnie oddaję swoje emocje, kibicując swoim ulubionym sportowcom i zgłębiając niezliczone artykuły, statystyki itp. itd. Poczytam też dobrą książkę. Ciekawi mnie wiele rzeczy, ale że zawsze doby za mało, to nigdy nie starcza czasu, żeby wszystko zgłębić. Dlatego być może znajdziemy jakiś wspólny temat :)
mmaz93
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2024, 10:28
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: mmaz93 »

azbestoweskarpetki pisze: 29 lis 2023, 19:34 Hejo. Chłopak (jeśli tak można jeszcze powiedzieć o 28 latku) z Katowic poszukujący kogoś do wspólnego dzielenia czasu, miejsca i szczęścia lub nieszczęścia. Pogadam o wszystkim i o niczym, posłucham wszystkiego i nieczego. Chętnie skoczę w góry, pod namiot, na rower, pociągiem, samochodem, stopem; w dowolnej kolejności, w dowolnej kombinacji. Jedyne czego nie mogę obiecać, to to że nie zasypię książkowymi/filmowymi polecajkami. Z uzdolnień artystycznych tylko fotograf, ale całkiem przyzwoity. O, i podobno robię bardzo pyszną kawę.
Kolego, odblokuj prywatne wiadomości, bo tak to nikt nigdy do ciebie nie napisze ;)
Awatar użytkownika
samy84
Wtajemniczony
Posty: 8
Rejestracja: 19 sty 2024, 1:56
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: samy84 »

Hej, lat 39, jestem z Łodzi. Bijąc się z myślami w nowym roku, zastanawiałem się jak pomóc sobie w dotarciu do szerszego grona podobnych ludzi i tak o to jestem w tym miejscu. Bardzo chciałbym zmienić swój obecny status w roku, gdzie zacznie mi się czwarty krzyżyk, uważam się za "dueta" czyli intro, któremu jednak nie wadzi kobieta ;) Długo można by pisać o sobie i reklamować, nie ma co się jednak oszukiwać, że pierwsze wrażenie, tzw. chemia, głos, bezpośredni odbiór drugiej strony "wszystko wyjaśnia i weryfikuje" także postaram się zwięźle przedstawić.
Uważam się za twardo stąpającego idealistę i romantyka, który wiele wymaga, przede wszystkim od siebie, który chciałby "zbawiać świat" choć świat nie chce być zbawiony ;) , bardzo chciałbym móc wracać codziennie do mieszkania, oazy spokoju, twierdzy w której czeka księżniczka :D ;)
Jestem bez przeszłości związkowej, która wiązałaby się z większymi konsekwencjami tj. rozwód, dzieci itp. Bezużywkowy tryb życia sprawia że nie czuję się i chyba nie wyglądam jak na swój wiek, jak na faceta myślę że uporządkowany w swym obejściu, niezadłużony (nie uznaję życia ponad stan i zaciągania kredytów, także tych zaufania ;) ).
Uwielbiam słuchać muzyki i bawić się słowem, motto życia: "Żyć się da, dopóki w sercu muzyka gra" serio pół aktywnego czasu życia spędziłem chyba na słuchaniu muzyki, uważam że nie ma piękniejszego sposobu na wyrażanie emocji, uczuć. O, lubię śpiewać pod prysznicem :D zbieram się w sobie by pójść na karaoke, wygrzebać też z szafy gitarę, co by nie była tylko eksponatem kolekcjonerskim :P
Chyba dobry ze mnie rozmówca i słuchacz (tak było ale każdy może mieć swoje zdanie), jako że dużo czasu spędza się samemu, posiadając refleksyjną naturę, dobry ze mnie obserwator, w wyniku czego "przepowiadam przyszłość" ;) a pisząc inaczej wyciągam wnioski ze związku przyczynowo-skutkowego.
Światopoglądowo staram się nie ograniczać religią, mimo wychowania w głównym nurcie w kraju, gdybym miał wybierać, najbliżej mi do buddyzmu. Kocham i doceniam naturę, której częścią jest człowiek, ze względu na alergię ciężko jednak z posiadaniem zwierzaka, choć w przeszłości posiadało się niemal wszystko. Lubię niebo nocą i gwiazdy, w ogóle zdarza mi się zerkać w niebo i czuję z nim większy związek jak z tą całą przyziemnością.
Całe życie chodzę swoimi drogami i chciałbym w końcu nie być sam, ale też nic na siłę :)
No i rozpisałem się... Może poznam tu kogoś o podobnej aurze, bo właśnie przez pryzmat niej postrzegam, wyczuwam ludzi...

Przy okazji Wszystkiego Najlepszego w nowym roku dla Użytkowników forum :)
Awatar użytkownika
Rafael
IntroManiak
Posty: 646
Rejestracja: 04 lip 2022, 22:01
Płeć: mężczyzna
Enneagram: 9w1
MBTI: ISFJ
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Rafael »

samy84 pisze: 19 sty 2024, 3:03 Przy okazji Wszystkiego Najlepszego w nowym roku dla Użytkowników forum :)
Dziękujemy, wzajemnie. :)
Nie o górę się potkniesz, ale o kamień.
KonKrosno
Wtajemniczony
Posty: 6
Rejestracja: 02 cze 2020, 16:30
Płeć: mężczyzna

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: KonKrosno »

Hej jestem Konrad w tym roku kończę 30 lat ... Jestem numerologiczna 7 . Czego tu szukam ? Kobiety żeby sobie pogadać, popytać. Pochodze z Podkarpacia, może znajdzie się jakaś bratnia dusza ;) ?
Karola855
Zagubiona dusza
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2024, 17:57
Płeć: kobieta

Re: Poznajmy sie. Randka online

Post autor: Karola855 »

Karolina ,lat 37,mieszkam w okolicach Trójmiasta.szukam swojego introwertyka ktorego tak ciężko znalezc😎
ODPOWIEDZ